Fala zbrodni: Chemik (41)
| Występują: | Mirosław Baka, Jan Wieczorkowski, Mariusz Jakus, Dorota Kamińska |
|---|---|
| Reżyseria: | Krzysztof Lang, Waldemar Krzystek |
| W skrócie: | Ze szpitala psychiatrycznego zostaje porwany Chemik. Ucieka także bandyta London. Chemik ma zająć się produkcją amfetaminy dla gangu. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 6 maja za 7 dni |
3:35 | Polsat Film |
| czwartek, 7 maja za 8 dni |
1:55 | Polsat Film |
Opis
Główni bohaterowie to policjanci, pracujący w oddziale zajmującym się walką z przestępczością zorganizowaną. Funkcjonariuszy łączy przede wszystkim praca, ale, w miarę upływu czasu rodzą się też między nimi przyjaźnie, miłości, sympatie i antypatie. Działający w imię sprawiedliwości i prawdy, policjanci muszą toczyć w ich obronie nieustanną walkę, która tak, jak w życiu, nie zawsze kończy się happy endem.
W tym odcinku
Ze szpitala psychiatrycznego zostaje porwany Chemik. Przy okazji ucieka London - bandyta, który próbował zabić Aleks. Uprowadzony ma zająć się produkcją amfetaminy dla rywalizującego z Małą Odessą gangu. Tymczasem OPZ postanawia aresztować Anię, ale dziewczyna ucieka. Młody wraca do pracy. Udaje mu się ukryć przed kolegami, że jest uzależniony od narkotyków. W tajemnicy przed współpracownikami kupuje amfetaminę od dilera. Silene mówi mu, że wraca na Litwę. Między Małą Odessą a konkurencyjnym gangiem dochodzi do konfliktu. Iza zostaje sprzątaczką w barze należącym do tych ostatnich. Udaje jej się założyć podsłuch w gabinecie szefa gangu, Trońskiego. Tymczasem u Młodego zjawia się Kola i zmusza go do podania miejsca pobytu Chemika.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Mirosław Baka
jako Szajba -
Jan Wieczorkowski
jako Młody -
Mariusz Jakus
jako Rafalski -
Dorota Kamińska
jako Szefowa -
Agnieszka Wagner
jako Aleks -
Aleksander Peskov
jako Kola -
Sylwia Juszczak
jako Iza -
Marcin Dorociński
jako Michał -
Natasza Urbańska
jako Silene -
Edward Żentara
jako Sieradzki -
Georgi Angiełow
-
Wojciech Kukliński
jako Piotr -
Agnieszka Dygant
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Krzysztof Lang
reżyseria
-
Waldemar Krzystek
reżyseria
Zobacz także
- Fala zbrodni: Dziewczyna z tamtego świata (37) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 28 na 29 kwietnia 4:30 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Natura (5) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 3 na 4 maja 1:00
- Fala zbrodni: Hydra (6) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 3 na 4 maja 2:00
- Miliony Escobara: Chemik - serial dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 11:00
- Fala zbrodni: Ćpun (38) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 4 na 5 maja 2:30
- Fala zbrodni: Złoty Półksiężyc (39) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 4 na 5 maja 3:30 i 1 późniejsza emisja
- Fala zbrodni: Bankier (40) - serial sensacyjny - noc wt./śr., 5 na 6 maja 2:35
- Fala zbrodni: Przełom (7) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 10 na 11 maja 0:20
- Fala zbrodni: Decyzja (8) - serial sensacyjny - noc niedz./pon., 10 na 11 maja 1:20
- Fala zbrodni: Cena zdrady (42) - serial sensacyjny - noc pon./wt., 11 na 12 maja 3:05
