Program TV

NIEDZIELA 15.12
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Młody Piłsudski (3/13)
20:15serial historyczny
TVP 2
Jak dogryźć mafii
21:00komedia sensacyjna
Echo serca 2 (32)
22:45serial obyczajowy
Pani Hyde
23:40komediodramat
Polsat
W rytmie serca (60)
22:05serial obyczajowy
Ślad (93)
23:05serial kryminalny
TVN
Mumia
20:00film przygodowy
Krampus. Duch Świąt
22:30horror komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Handlarz bronią
20:00dramat sensacyjny
Wschód czarnego księżyca
21:45film sensacyjny
Na osi (257)
23:50magazyn motoryzacyjny
TV 4
Legenda o Kołowracie
20:00film historyczny
Odzyskać dziecko
22:35dramat kryminalny
TV 6
Galileo (262)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
zdjęcieSuperseans: Lucy
22:00film sensacyjny
Ostatnia misja
23:55film sensacyjny
TVP Kultura
Uczta Babette
20:05film obyczajowy
Alter
22:35program kulturalny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Zniewolona (1)
20:45serial kostiumowy
Zniewolona (2)
21:40serial kostiumowy

FILMOWE

ale kino+
Idol
od 18:10komediodramat
Kino Mówi: Uczciwość: Arytmia
22:00dramat obyczajowy
AXN
zdjęcieAgenci
20:00film sensacyjny
Sekstaśma
22:15komedia
CANAL+
Liga+ Extra
od 19:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Żmijowisko (7-ost.)
21:30serial kryminalny
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 18:00mecz: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Liga+ Extra
20:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Żmijowisko (7-ost.)
22:30serial kryminalny
CANAL+ Family
zdjęcieTeż go kocham
20:00komedia romantyczna
Strażnicy cnoty
23:15komedia
CANAL+ Seriale
Dlaczego kobiety zabijają (3)
20:00serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (4)
20:45serial kryminalny
Premiera: Mr. Robot 4 (8)
22:00serial kryminalny
Dwunastu (1)
23:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
23:50serial komediowy
CBS Europa
Była sobie Gwiazdka
od 19:10film familijny
Dziś 13, jutro 30
21:00komedia romantyczna
Wysadzony z siodła
22:55komedia romantyczna
HBO
Harry Potter i Zakon Feniksa
od 17:50film przygodowy
Premiera: Sztokholm
20:10komedia kryminalna
Watchmen (8/9)
21:45serial przygodowy
Deadwood
22:50western
HBO 2
Godzilla
od 18:55film SF
Player One
21:00film SF
HBO 3
Watchmen (8/9)
20:00serial przygodowy
Premiera: Nieświadomi (6-ost.)
21:00serial szpiegowski
Wataha 3 (2/6)
22:10serial sensacyjny
W cieniu 3 (5/7)
23:10serial obyczajowy
Kino TV
Rodzina do wynajęcia
od 18:55komedia
Szkoła stewardes
21:00komedia
Kickboxer
22:55film sensacyjny
Stopklatka TV
Kamerdyner
20:00dramat biograficzny
Układ zamknięty
22:45dramat sensacyjny
TNT
Legenda pijanego mistrza
od 18:55komedia karate
zdjęcieMortal Kombat
21:00film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 19:30mecz: Phoenix Suns - San Antonio Spurs
Turbokozak
21:30magazyn piłkarski
Ekstraklasyka (18)
22:15magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
22:45magazyn sportowy
Premiera: Sport+
23:00magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 18:00mecz: Korona Kielce - Cracovia
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
20:30mecz: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Piłka nożna: Liga+ Extra
22:50magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: MKS Będzin - Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 245: Usman vs. Covington
20:00waga półśrednia: Kamaru Usman - Colby Covington
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
23:002. przejazd czwórek mężczyzn
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 18:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes Modena
Piłka nożna: Liga czeska
20:30mecz: SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice
Piłka nożna: Liga holenderska
22:30mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Hokej: NHL
22:40skróty
Hokej: NHL
23:05mecz: Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!