Program TV

SOBOTA 7.11
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ludzie i bogowie: Żelazny Ernst (8)
od 18:30serial historyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
TVP 2
Postaw na milion (238)
od 18:30teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Bez skrupułów (3)
20:00serial sensacyjny
Bez skrupułów (4)
21:05serial sensacyjny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęcieMiss agent
20:00komedia sensacyjna
List w butelce
22:15melodramat

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (840)
19:00program popularnonaukowy
Święty (61)
20:00serial komediowy
Święty (62)
20:30serial komediowy
Święty (63)
21:00serial komediowy
Święty (64)
21:30serial komediowy
TV 6
Wzór (40)
19:00serial kryminalny
Galileo (693)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szybcy i wściekli 5
od 17:20film sensacyjny
zdjęcieWarcraft: Początek
20:00film fantasy

FILMOWE

ale kino+
W domu wszystko dobrze
od 18:10komediodramat
Miasto gniewu
20:10dramat sensacyjny
Premiera: Harry Brown
22:15dramat kryminalny
AXN
Legenda Zorro
od 17:15film przygodowy
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
20:00film sensacyjny
Django
21:50western
CANAL+ 1
Miasta rytm: Bydgoszcz
od 18:35serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
19:25mecz: Sevilla FC - CA Osasuna
Na strajk!
21:35film krótkometrażowy
Premiera: Zew krwi
22:00film przygodowy
CANAL+ Family
After
od 17:35melodramat
Nadzwyczajni
19:30komediodramat
Kin. Zabójcza broń
21:25film sensacyjny
CANAL+ Film
Sztuka ścigania się w deszczu
od 18:10komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Zabójczy żywioł
20:00film sensacyjny
CANAL+ Premium
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:25mecz: Sevilla FC - CA Osasuna
Na strajk!
20:35film krótkometrażowy
Premiera: Zew krwi
21:00film przygodowy
Czerwona jaskółka
22:35thriller
CANAL+ Seriale
Miasta rytm: Warszawa 1937
19:05serial dokumentalny
zdjęcieKról (1)
20:00serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (2)
21:35serial komediowy
Spirala 6 (9)
21:40serial kryminalny
Spirala 6 (10)
22:40serial kryminalny
CBS Europa
Zatańcz ze mną
od 18:55komedia romantyczna
Kwiaty Harrisona
21:00dramat obyczajowy
HBO
21 mostów
od 18:30film kryminalny
zdjęciePremiera: Nocne życie
20:10komedia romantyczna
Jak Boss
22:05komedia
HBO 2
Sprawa Colliniego
od 17:05film kryminalny
Epidemia strachu
19:10thriller SF
Narodziny gwiazdy
21:00film muzyczny
HBO 3
Trzy dni Kondora (2)
od 18:25serial sensacyjny
Sprawa idealna 4 (1/7)
20:00serial obyczajowy
Sprawa idealna 4 (2/7)
20:40serial obyczajowy
Sprawa idealna 4 (3/7)
21:25serial obyczajowy
Sprawa idealna 4 (4/7)
22:10serial obyczajowy
Kino Polska
PitBull
20:00film kryminalny
Psy
22:05dramat sensacyjny
Kino TV
Hellboy
od 17:20horror SF
zdjęcieZnachor
20:00dramat obyczajowy
Psychol
22:50thriller
Stopklatka
Zatańcz ze mną
od 17:50komedia romantyczna
Miasto aniołów
20:00melodramat
Inferno: Piekielna walka
22:30film sensacyjny
TNT
Pacific Rim
od 18:19film SF
Tajny projekt
21:00film sensacyjny
Oddział Delta 2
22:57film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55mecz: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Liga+
22:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 18:0017. etap: Sequeros - Alto de La Covatilla
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
Kolarstwo: Vuelta a Espana
22:0017. etap: Sequeros - Alto de La Covatilla
nSport+
Boks: Gala w Uncasville
19:00waga superpółśrednia: Erickson Lubin - Terrell Gausha
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
20:40mecz: TD Systems Baskonia - RETAbet Bilbao Basket
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki
KSW 56 News
22:55program informacyjny
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
TVP Sport
E-sport: Ekstrakasa Games
od 18:45mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań
Snooker: Champion of Champions
20:00mecz półfinałowy
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny
Snooker: Champion of Champions
21:50mecz półfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!