Ogólnotematyczne

od 18:35teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:15telenowela dokumentalna
zdjęcie
21:20dramat obyczajowy
od 18:50koncert bożonarodzeniowy w Poznaniu
zdjęcie
20:05komedia
21:55komedia sensacyjna
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30film animowany
20:05film animowany
20:40film animowany
21:45komedia romantyczna
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00komedia romantyczna
22:25film obyczajowy
od 17:50komedia
zdjęcie
20:00komedia przygodowa
22:10film biograficzny
19:00serial obyczajowy
20:00film sensacyjny
22:20thriller SF
od 16:40dramat sensacyjny
od 17:35komedia romantyczna
20:00komedia sensacyjna
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
21:45film historyczny
od 18:20uroczysty koncert kolęd z Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie
19:10magazyn kulturalny
19:30film dokumentalny
19:00film dokumentalny
20:00dramat obyczajowy
22:10serial historyczny

Filmowe

od 18:15dramat obyczajowy
22:30komedia sensacyjna
od 18:20film SF
21:00dramat SF
19:00chochliki telewizyjne
19:05komedia sensacyjna
od 18:00film biograficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00chochliki telewizyjne
20:05komedia sensacyjna
19:45chochliki telewizyjne
19:50magazyn informacyjny
20:50film animowany
od 18:00dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
od 18:30serial obyczajowy
19:15serial obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:30film krótkometrażowy
19:00dramat biograficzny
21:00komedia
22:55komedia romantyczna
od 17:30film animowany
19:15komedia przygodowa
21:00dramat obyczajowy
22:45dramat sensacyjny
19:00serial fantasy
20:00serial fantasy
20:55serial fantasy
21:55serial fantasy
22:45serial fantasy
od 18:05komedia obyczajowa
20:00komedia obyczajowa
22:10dramat biograficzny
19:00komedia przygodowa
21:00film sensacyjny

Sportowe

od 18:00mecz: New York Knicks - Philadelphia 76ers
21:00mecz: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
19:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
20:30magazyn sportowy
21:00magazyn sportowy
21:30magazyn sportowy
22:00magazyn sportowy
22:30magazyn sportowy
19:20mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
22:15cykl reportaży
22:50mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław
od 17:20mecz: Rumunia - Polska
19:30magazyn sportowy
20:00magazyn piłkarski
20:40mecz: AFC Ajax - Willem II
22:50mecz: Feyenoord - Roda JC
19:00program informacyjny
19:07mecz 1/8 finału
20:00program informacyjny
20:07mecz 1/8 finału
21:20mecz 1/8 finału
21:05mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Paris Saint-Germain

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!