Program TV

ŚRODA 18.12
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (175)
20:30telenowela
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (62)
19:30serial komediowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2996)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (197)
20:55teleturniej
My Way (8-ost.)
21:30program rozrywkowy
Wrogowie publiczni
22:00film gangsterski

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
19:05serial grozy
Kwestia honoru
22:00film sensacyjny
TV 4
Policjantki i Policjanci (572)
19:00serial obyczajowy
Ogień zwalczaj ogniem
21:00dramat sensacyjny
TV 6
Galileo (265)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Brzydula (77/180)
od 18:55serial komediowy
Dobre kino: McFarland
20:00dramat obyczajowy
Szkoła życia
22:45komediodramat
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2098)
od 18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Echo serca (3)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
WP
Wariaci za kierownicą 2 (3)
19:00serial dokumentalny
Nawiedzeni (5)
20:00serial dokumentalny
Nawiedzone dzieci (2)
21:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Purpurowe rzeki (3)
20:10serial kryminalny
Polowanie
22:00dramat obyczajowy
AXN
Niesamowity Spider-Man 2
od 16:20film przygodowy
Premiera: Ultraviolet 2 (12)
22:00serial kryminalny
CANAL+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
19:55mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
CANAL+ 1
Wieczorówka
od 17:30komedia
Nie przegap
19:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
CANAL+ Family
Miśków 2-óch w Nowym Jorku
od 18:00film animowany
Pełnia życia
19:30dramat biograficzny
Zwyczajna kobieta (7)
21:30serial kryminalny
Wszystkie pieniądze świata
22:20dramat sensacyjny
CANAL+ Film
Czwarta władza
od 17:35dramat polityczny
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Zabójcze maszyny
20:00film SF
Wdowy
22:05dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Bull (22)
od 18:25serial kryminalny
Obserwowani (5)
19:10serial kryminalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Żmijowisko (5/7)
20:00serial kryminalny
zdjęcieŻmijowisko (6/7)
20:45serial kryminalny
Żmijowisko (7-ost.)
21:35serial kryminalny
Gra pozorów (1)
22:25serial kryminalny
CBS Europa
Sztokholm w Pensylwanii
19:05dramat obyczajowy
Pęknięte zwierciadło
21:00film kryminalny
HBO
Jeszcze dzień życia
od 18:40film animowany
zdjęcieWataha 3 (2/6)
20:10serial sensacyjny
zdjęcieSztokholm
21:10komedia kryminalna
Watchmen (9-ost.)
22:45serial przygodowy
HBO 2
Brexit
od 18:20dramat biograficzny
Mroczne materie (7/8)
20:00serial fantasy
zdjęcieWataha 3 (2/6)
21:00serial sensacyjny
Miasto na wzgórzu (5)
22:00serial kryminalny
HBO 3
Castle Rock 2 (1/10)
od 18:30serial grozy
Magicy 3 (1)
19:30serial fantasy
Magicy 3 (2)
20:15serial fantasy
MotherFatherSon (8)
21:00serial grozy
Premiera: W cieniu 3 (6/7)
22:00serial obyczajowy
Premiera: W cieniu 3 (7-ost.)
22:55serial obyczajowy
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs (2)
19:00program rozrywkowy
Podejrzani zakochani
20:00komedia romantyczna
Chce się żyć
22:05dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Porwanie premiera
19:55serial kryminalny
Przekręt doskonały
21:00dramat sensacyjny
Stopklatka TV
Psy
21:50dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 18:20mecz: Bayer 04 Leverkusen - Hertha BSC
Piłka nożna: Liga niemiecka
20:25mecz: SC Freiburg - FC Bayern Monachium
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:30mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: Eurocup
od 17:45mecz: Galatasaray Stambuł - Asseco Arka Gdynia
Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00mecz: Anwil Włocławek - San Pablo Burgos
Wiadomości Eurosportu
22:00magazyn informacyjny
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere
22:051. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere
22:302. przejazd slalomu giganta mężczyzn
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 17:55mecz: Fenerbahce Opet Stambuł - LP Salo
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
20:25mecz: Savino Del Bene Scandicci - Nova KBM Branik Maribor
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 18:20mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:15mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 17:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes Modena
Piłka nożna: Liga holenderska
21:20mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
TVP Sport
Legia TV (19)
20:30magazyn piłkarski
Lech TV (19)
21:00magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!