Program TV

NIEDZIELA 6.12
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Uwierz w Świętego Mikołaja
18:25świąteczny koncert
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Ludzie i bogowie: Odwet (13-ost.)
20:15serial historyczny
TVP 2
Jutro należy do nas (14/25)
17:05serial kryminalny
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Na sygnale: Nie macie pojęcia (281)
19:25serial fabularno-dokumentalny
Siła przetrwania
20:00dramat biograficzny
Polsat
Wydarzenia
18:55magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
Czarownica 2
20:05film fantasy
TVN
Listy do M. 3
od 15:15komedia romantyczna
Lego Masters (4)
17:30program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Raport smogowy
19:40program informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
MasterChef (14)
20:00program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Blond ambicja
17:00komedia romantyczna
Galileo (849)
19:00program popularnonaukowy
Dzień Świstaka
20:00komedia
TV 6
Policjantki i Policjanci (627)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (628)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (629)
19:00serial obyczajowy
Galileo (815)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Śnieżne psy
od 16:15komedia
Taxi 2
18:15komedia sensacyjna
TVN 7
Ekspres polarny
od 15:10film animowany
Mumia powraca
17:20film przygodowy
Superseans: Listy do M.
20:00komedia romantyczna
WP
Ile jest warta Ziemia?
17:00film dokumentalny
Diana i paparazzi
19:00film dokumentalny
Świąteczna randka
20:00komedia romantyczna

FILMOWE

ale kino+
Zawód: Lekarz
od 16:30dramat obyczajowy
zdjęcieKino Mówi: Winni
18:15dramat kryminalny
Premiera: Van der Valk (1)
20:10serial kryminalny
AXN
Green Hornet
od 15:30komedia sensacyjna
Zła kobieta
18:05komedia
Tożsamość
20:00thriller
CANAL+ 1
Exodus: Bogowie i królowie
od 15:35dramat przygodowy
Liga+ Extra
18:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Liga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
CANAL+ Family
Złodziejka książek
od 16:10dramat wojenny
Młody renifer Alex
18:30film dokumentalny
Exodus: Bogowie i królowie
20:15dramat przygodowy
CANAL+ Film
Seberg
od 15:55film biograficzny
Oficer i szpieg
17:35film sensacyjny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Liga+ Extra
17:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Liga+ Extra
19:30magazyn piłkarski
HBO 2
Jak Boss
od 16:55komedia
Doom Patrol 2 (9-ost.)
18:20serial przygodowy
Jack Ryan: Teoria chaosu
19:10film sensacyjny
HBO 3
Narodziny gwiazdy
od 15:50film muzyczny
Trygonometria (7/8)
18:10serial komediowy
Branża (4/8)
19:00serial obyczajowy
Od nowa (6-ost.)
20:00serial obyczajowy
Kino Polska
Filip z konopi
od 16:25komedia obyczajowa
Wielka wsypa
20:00komedia sensacyjna
Kino TV
Zemsta futrzaków
od 15:55komedia
Ślubne wojny
20:00komedia romantyczna
Polsat Film
Mission Impossible
od 15:40film sensacyjny
Stopklatka
Witaj w domu, panie Jenkins
od 15:50komedia romantyczna
Poirot: Niedziela na wsi
18:05film kryminalny
Taśmy Watykanu
20:05horror
TNT
Mój własny wróg
od 16:46thriller SF
Mała miss
18:53komediodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Premier League World
19:35magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga francuska
od 16:10mecz: Lille OSC - AS Monaco
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: Villarreal CF - Elche CF
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
17:30mecz: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30mecz: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: King Szczecin - Legia Warszawa
Trans World Sport
20:00magazyn sportowy
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 16:40mecz: sc Heerenven - PSV Eindhoven
Boks
19:00boks
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: NBV Werona - Itas Trentino
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
18:40mecz: GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:45skróty meczów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!