Program TV na sobotę 06.04.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 30: Cywil (393)
17:35serial kryminalny
Kulisy serialu "Ojciec Mateusz" (26)
18:25cykl felietonów
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Komisarz Alex 21: W potrzasku (256)
20:20serial kryminalny
TVP 2
Na dobre i na złe: Czy oliwa sprawiedliwa? (916)
od 16:20serial obyczajowy
no... wiadomo (4)
17:25magazyn
Va banque (750)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (348)
18:45telenowela
"Ja to mam szczęście!" - ulubione skecze
19:40program rozrywkowy
The Voice Kids 7: Bitwa (13)
20:00widowisko
Polsat
Więzienie kobiet (42)
od 16:45serial dokumentalny
Więzienie kobiet (43)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (359)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (360)
18:15serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Prezydenci i premierzy (342)
19:15program publicystyczny
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów
20:00film animowany
TVN
MasterChef Nastolatki (4/8)
od 16:15program rozrywkowy
Kuchenne rewolucje: Poznań - Pomylone Gary (5/12)
17:55program rozrywkowy
Mam talent! (6/12)
20:00program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Mroczne historie magazynowe (2)
od 16:25serial kryminalny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
18:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
19:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
19:40program rozrywkowy
Pablo Escobar: Szef zła (7)
20:00serial dokumentalny
Pablo Escobar: Szef zła (8)
20:55serial dokumentalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (1121)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1122)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1123)
19:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (1124)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Columbo (1)
od 16:00serial kryminalny
Columbo (2)
18:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (15)
20:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (741)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (742)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (743)
19:00serial obyczajowy
Mocne sobotnie kino: 355
20:00film sensacyjny
TVN 7
Aquaman
od 16:55film SF
Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
20:00film sensacyjny
TVP Kultura
Faraon
od 15:35dramat historyczny
Kino retro: Jak zabić starszą panią
18:15komedia kryminalna
Bilet do kina: Jestem najlepsza. Ja, Tonya
20:00dramat biograficzny
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1779)
17:20serial obyczajowy
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Patrycja Markowska (2)
18:10widowisko
Kabaretowe Naj: Legenda Kabaretu - Andrzej Poniedzielski
19:05program rozrywkowy
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Zatoka szpiegów (1)
20:20serial szpiegowski
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (8)
17:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (9)
18:00serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (10)
19:00serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
20:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (13)
20:55program rozrywkowy
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Morze Północne w ogniu
od 16:20dramat sensacyjny
Miłość po sąsiedzku
18:15komediodramat
Rambo 2
20:10film sensacyjny
AXN
Oficer Blart w Las Vegas
od 15:50komedia sensacyjna
Mocne uderzenie
17:50komedia
Lara Croft: Tomb Raider
20:00film przygodowy
CANAL+ 1
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
od 15:10film przygodowy
Towarzysze broni
17:10film wojenny
Piłka nożna: Liga angielska
19:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Arsenal FC
CANAL+ Family
Wzdłuż granic Kanady 3: Tarcza kanadyjska (7)
17:00serial dokumentalny
Animal
18:05film dokumentalny
John Wick 2
20:05film sensacyjny
CANAL+ Film
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
od 16:00film biograficzny
Premiera: Aktualności filmowe+
17:40magazyn filmowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
18:15komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Naśladowca
20:00thriller
CANAL+ Premium
Towarzysze broni
od 16:10film wojenny
Piłka nożna: Liga angielska
18:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Arsenal FC
Wspaniała rewolucja
20:35film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (5)
od 16:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
17:10serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (7)
17:55serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (8)
18:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (9)
19:20serial kryminalny
Leopard Skin (1)
20:00serial kryminalny
Leopard Skin (2)
20:25serial kryminalny
Leopard Skin (3)
20:55serial kryminalny
CBS Europa
Korepetycje z miłości
od 15:25komedia romantyczna
Hollarsowie
17:10komediodramat
Absolwent
18:55film obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 12: San Dominick (5)
od 16:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Opieka rodzicielska (6)
17:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Poszukiwacze (7)
18:35serial sensacyjny
Premiera: Poirot 10: Zagadka Błękitnego Ekspresu (1)
19:30serial kryminalny
HBO
Zaginiony król
od 16:35komediodramat
Aftersun
18:25dramat obyczajowy
Premiera: Men Up
20:10dramat obyczajowy
HBO 3
Czas mroku
od 16:00dramat historyczny
Zaginiona
18:05thriller
Cieszę się razem z tobą: GottaHaveIt (1/8)
20:00serial komediowy
Cieszę się razem z tobą: Faux Florals (2)
20:30serial komediowy
Kino Polska
Konopielka
od 15:20komedia obyczajowa
Dwa księżyce
17:20dramat obyczajowy
Różyczka
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Komedia małżeńska
od 15:50komedia obyczajowa
Dzień Świstaka
17:55komedia
Grobowiec smoka
20:00film przygodowy
Stopklatka
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
od 16:35western
Głośne hity: Igrzyska śmierci
20:00dramat SF
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:40wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55mecz: Śląsk Wrocław - Warta Poznań
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 16:55mecz: RC Lens - Le Havre AC
Boks: Gala w Londynie
19:00waga ciężka: Fabio Wardley - Frazer Clarke
Turbokozak Extra
20:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: Paris Saint-Germain - Clermont Foot 63
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 15:006. etap
The Minute
17:45magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
17:50kolarstwo
Formuła E: ePrix Japonii
18:45podsumowanie
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
19:456. etap
The Minute
20:25magazyn sportowy
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
20:30mecz półfinałowy
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
od 15:00kolarstwo
Lekkoatletyka: Maraton w Barcelonie
18:00lekkoatletyka
Golf: Valero Texas Open
19:003. runda
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: PSG Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 14:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: GKS Tychy - Wisła Płock
Magazyn ATP
20:00magazyn tenisowy
Piłka nożna: Liga holenderska
20:55mecz: FC Twente - Fortuna Sittard
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Marrakeszu
od 15:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin
Tenis: Turniej ATP w Houston
19:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy - Grudziądz 2024
od 13:55żużel
Hokej: Tauron Hokej Liga
17:10studio
Hokej: Tauron Hokej Liga
17:253. mecz finałowy fazy play-off: Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice
Droga do EURO (4)
20:00magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
20:35program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!