Program TV

SOBOTA 29.02
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Przygoda Archera
od 13:00film przygodowy
Kabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (622)
od 13:20serial obyczajowy
STOP Drogówka
14:20magazyn policyjny
Zabójcza obsesja
15:30thriller
TV 6
Columbo 9 (4)
od 13:30serial kryminalny
Żelazna wola
15:40film przygodowy
Mama do wynajęcia
17:55komedia romantyczna
TVN 7
Kangur Jack
od 13:55komedia przygodowa
Śnieżne psy
15:50komedia
Step Up 4: Rewolucja
17:55film muzyczny
TVP Polonia
Muzyka na weekend (9)
14:45magazyn muzyczny
Wolny Ekran (186)
15:40magazyn
Kulturalni PL
16:00magazyn
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1488)
17:55serial obyczajowy
WP
Miś
od 13:45komedia
Premiera: Top Gear 18 (3)
17:00magazyn motoryzacyjny

FILMOWE

ale kino+
Witamy w Mooseport
od 12:10komedia
Nie opuszczaj mnie
14:10dramat obyczajowy
Wymiana księżniczek
16:05dramat historyczny
AXN
Poza czasem 2 (1)
od 13:55serial SF
Poza czasem 2 (2)
14:50serial SF
Mroczna Wieża
15:50film fantasy
Ghost Rider
17:45thriller
CANAL+
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
15:55mecz: Bidasoa Irun - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
17:30mecz: PGE VIVE Kielce - THW Kiel
CANAL+ 1
Hollywood Buzz
14:00magazyn filmowy
Łapu-capu
14:25chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:45magazyn informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
16:55mecz: Bidasoa Irun - ORLEN Wisła Płock
CANAL+ Family
Książę Czaruś
od 13:30film animowany
Garfield
14:55film familijny
Garfield 2
16:15film familijny
Tolkien
17:40film biograficzny
CANAL+ Film
Ocalić i zginąć
od 13:00dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
14:55chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:25magazyn informacyjny
Powrót Bena
15:35dramat obyczajowy
Bohemian Rhapsody
17:45dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (7)
od 13:55serial obyczajowy
Prawie rodzina (8)
14:40serial obyczajowy
Prawie rodzina (9)
15:25serial obyczajowy
Prawie rodzina (10)
16:10serial obyczajowy
Prawie rodzina (11)
16:55serial obyczajowy
Prawie rodzina (12)
17:40serial obyczajowy
CBS Europa
Poczta serc
od 12:35film obyczajowy
Uśmiech Mony Lizy
16:05komediodramat
HBO
Buntownik z wyboru
od 12:30dramat psychologiczny
zdjęcieDumbo
14:35film familijny
Dobry dinozaur
16:25film animowany
HBO 2
Starsky i Hutch
od 12:50komedia sensacyjna
Player One
14:30film SF
Exodus: Bogowie i królowie
16:50dramat przygodowy
HBO 3
Casanova
14:05komedia romantyczna
Ocean's 8
15:55komedia kryminalna
Babylon Berlin 2 (11/12)
17:45serial kryminalny
Kino TV
Nigdy nie mów nigdy
od 13:40komedia obyczajowa
Bezsenność w Seattle
15:50komedia romantyczna
Polsat Film
Medalion
14:55film sensacyjny
Samoloty 2
16:45film animowany
Stopklatka
Błękitna laguna
od 13:50film obyczajowy
Partner
17:45komedia
TNT
Tragedia "Posejdona"
od 13:30film katastroficzny
Hellboy
15:55horror SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
14:05serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40mecz: Wisła Kraków - Wisła Płock
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00mecz: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:55mecz: SD Eibar - UD Levante
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55mecz: Wisła Kraków - Wisła Płock
O co biega?
17:10magazyn sportowy
El Clásico the Movie
17:50film dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 12:30mecz: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport News
Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020
od 13:301. przejazd czwórek mężczyzn
Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020
15:002. przejazd czwórek mężczyzn
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
16:00mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!