Program TV

CZWARTEK 4.04
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Bez tożsamości 2 (19)
0:00serial kryminalny
zdjęcieWarto rozmawiać
0:50talk-show
Głębia ostrości (12)
1:50cykl reportaży
wojsko-polskie.pl (46)
2:15cykl reportaży
Ośmiorniczka
2:45film sensacyjny
Polsat
44 minuty
od 23:25dramat sensacyjny
Nasz nowy dom (59)
1:05reality show
Nasz nowy dom (60)
2:05reality show
Tajemnice losu
3:05program rozrywkowy
TVN
Dziewczyna z tatuażem
od 22:30thriller
Uwaga!
2:40magazyn reporterów
Moc magii
3:00interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pikantne historie
od 23:50film erotyczny
Porwany
1:45film erotyczny
TV 4
Traffik
od 23:15thriller
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
TV 6
Szkoła uwodzenia
0:00dramat obyczajowy
Benny Hill (65)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TV Puls
Akt odwagi
od 22:15film sensacyjny
Flash (13)
1:15serial akcji
Taki jest świat 4 (13)
3:05program informacyjny
TVN 7
Wpadka
od 23:50komedia romantyczna
Moc magii
2:30interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Korona królów (182)
0:30telenowela historyczna
Wilnoteka
1:00magazyn
Baw się słowami
1:20program edukacyjny
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Londyńczycy 2 (4/16)
2:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1952)
3:30serial obyczajowy
WP
Dzieci, które zabijają (6)
0:00serial dokumentalny
Mój koszmarny tatuaż 2 (9)
1:05serial dokumentalny
Bill
2:00komedia

FILMOWE

ale kino+
Przekleństwo wyspy
od 22:10thriller
Ale krótkie: Basen
0:10film krótkometrażowy
Bellevue (1)
0:50serial kryminalny
Bellevue (2)
1:50serial kryminalny
Czułość
2:40dramat obyczajowy
AXN
Patolog (2)
0:00serial obyczajowy
The Good Doctor (1)
1:10serial obyczajowy
Rekrut (13)
2:05serial kryminalny
Absentia 2 (1/10)
2:50serial kryminalny
CANAL+
Pojednanie
0:05thriller
Uczciwi ludzie
2:00film krótkometrażowy
Cicha noc
2:30dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 23:30magazyn ligi polskiej
Pojednanie
1:05thriller
Uczciwi ludzie
3:00film krótkometrażowy
Cicha noc
3:30dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Hot Dog
od 22:25komedia sensacyjna
Persona non grata
0:10dramat obyczajowy
Voodoo tata
2:05komedia
Wolta
3:30film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Gracze
od 23:25dramat obyczajowy
Komornik
1:15dramat obyczajowy
Głośniej od bomb
2:50film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Moscow Noir (1)
od 23:30serial kryminalny
Moscow Noir (2)
0:15serial kryminalny
Belfer 2 (3)
1:00serial kryminalny
Aktualności filmowe+
2:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:30chochliki telewizyjne
Prawo ojca
3:00dramat sensacyjny
CBS Europa
Wielkie otwarcie
od 23:15dramat obyczajowy
Casanova (1/2)
3:10melodramat
HBO
Na skraju jutra
od 23:05film SF
Oni
2:40horror
HBO 2
Szkoła zabójców (7)
od 23:40serial kryminalny
Superfly
0:25film sensacyjny
zdjęcieMecz ostatniej szansy
2:20komediodramat
HBO 3
To
od 22:40horror
Za wcześnie umierać
0:55dramat obyczajowy
Fargo 3 (3)
2:50serial kryminalny
Godzilla
3:40film SF
Kino Polska
Wyspa skazańców
od 23:30dramat psychologiczny
Alabama
2:05dramat obyczajowy
Wszyscy moi bliscy
3:55dramat obyczajowy
Kino TV
Terrorysta
od 23:00film kryminalny
Dezerter
1:15dramat wojenny
Volkodav: Ostatni z rodu
3:00film fantasy
Polsat Film
50 pierwszych randek
od 23:20komedia romantyczna
Noce i dnie
1:25film obyczajowy
Stopklatka TV
Centralne biuro uwodzenia
od 22:10komedia sensacyjna
Filary Ziemi (5)
0:15serial historyczny
Wygrany
1:35dramat obyczajowy
TNT
I stanie się koniec
od 23:40horror
Drive
2:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 23:15mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
La Liga World
1:50magazyn piłkarski
Premier League Netbusters
2:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
3:00mecz: Cracovia - Korona Kielce
nSport+
Piłka nożna: Puchar Rosji
od 22:15piłka nożna
Sport News+
0:15magazyn sportowy
La Liga World
0:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
1:00mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Polsat Sport
Boks
od 23:00boks
Sporty walki: KSW 26: Materla vs. Silva III
1:00waga średnia: Michał Materla - Jay Silva
TVP Sport
Boks: Gala w Grande-Synthe
2:05waga średnia: Joffrey Jacob - Gurami Kurtanidze; waga superśrednia: Chamil Ismailov - Gustave Tamba
Boks: Gala w Grande-Synthe
3:05waga średnia: Kamil Szeremeta - Andrew Francillette

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!