Program TV na czwartek 28.03.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Akcja pod Arsenałem
od 23:55dramat wojenny
Vera Cruz
1:45western
Zdrajca (1/6)
3:30serial sensacyjny
TVP 2
Odwróceni zakochani
0:00dramat SF
Tajemnice rodu Valentów 2 (25)
1:55serial historyczny
Droga do czekolady
3:05film dokumentalny
Polsat
Płytki facet
od 23:10komedia romantyczna
Grzanie ławy
1:50komedia
Nasz nowy dom (184)
3:35reality show
TVN
Oszukać przeznaczenie 4
od 23:10horror
Superwizjer
0:50magazyn reporterów
Czas na show. Drag me out (4/6)
1:20program rozrywkowy
Kuba Wojewódzki (4/12)
2:25talk-show
Dowody zbrodni (17/23)
3:25serial kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
od 23:10program rozrywkowy
Zdrada małżeńska
0:10dramat obyczajowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
2:35program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (27)
3:00serial sensacyjny
TV 4
Król Skorpion: Księga Dusz
od 23:05film przygodowy
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
Śmierć na 1000 sposobów (5)
2:55serial dokumentalny
Disco Polo Life (2255)
3:25magazyn muzyczny
TV 6
Więzienie (10)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (11)
0:35serial dokumentalny
Święty (97)
1:00serial komediowy
Święty (98)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (67)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Internetowa znajomość (9)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
Córka wilka
od 22:35thriller
Pierwszy strzał
0:15thriller
Dzielnica strachu 6: Razem do końca (223)
2:10serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (370)
3:10serial obyczajowy
TVN 7
Jak Boss
od 23:30komedia
Hotel Paradise 8 (14/40)
1:10reality show
Medium z Long Island 4 (8/33)
2:15reality show
NASA - archiwum tajemnic 2 (7/8)
2:50serial dokumentalny
Druga strona medalu 2: Sarah Ferguson (5/7)
3:40talk-show
TVP Kultura
Jazz.pl Polskie Radio: Szcześniak/Herdzin
od 22:50koncert
Lekkie obyczaje: Violeta poszła do nieba
0:35dramat biograficzny
Hiszpańskie lata Avy Gardner
2:40film dokumentalny
Teledyski
3:45magazyn muzyczny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (833)
0:00teleturniej
Z Andrusem po Galicji: Żywiec
0:30serial dokumentalny
Magazyn z Wysp (287)
1:00magazyn
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:04magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Będzie dobrze (913)
2:15serial obyczajowy
Kamerdyner (4)
3:10serial historyczny
WP
1, 2, 3... Kabaret! 3: Pałka, zapałka, dwa kije (5)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (11)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Rząd, urząd, nierząd (6)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (1)
3:05program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Angielska robota
od 22:40film sensacyjny
Mafia po fińsku (7)
0:40serial kryminalny
Mafia po fińsku (8)
1:30serial kryminalny
Misja Afganistan (9)
2:20serial wojenny
Sponsoring
3:05dramat społeczny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (16)
od 23:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (17)
0:20serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (15)
1:20serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (16)
2:10serial kryminalny
The Good Doctor 5 (13)
3:05serial obyczajowy
CANAL+ 1
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (5-ost.)
od 23:35serial obyczajowy
Wizje
0:40thriller
Holy Spider
2:40thriller
CANAL+ Family
Cztery filiżanki kawy albo trzy
0:05film krótkometrażowy
Na tronie Kserksesa
0:15film krótkometrażowy
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (7)
1:15magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (8)
1:40magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (9)
2:20magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (10)
2:45magazyn kulinarny
Remont w 48h (1)
3:20magazyn poradnikowy
Remont w 48h (1)
3:45magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Żywa przynęta
od 23:50thriller
Chleb i sól
1:15dramat obyczajowy
Moje miasto
2:55film obyczajowy
CANAL+ Premium
Wizje
od 23:40thriller
Holy Spider
1:40thriller
Trzy minuty zawieszone w czasie
3:35film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Belfer 3 (6)
od 23:45serial kryminalny
Belfer 3 (7)
0:30serial kryminalny
Belfer 3 (8)
1:15serial kryminalny
Dexter: New Blood (9)
2:00serial kryminalny
Dexter: New Blood (10)
2:55serial kryminalny
Django: New Babylon (1)
3:55serial przygodowy
Epic Drama
Biała księżniczka: Angielska krew na angielskiej ziemi (6)
od 23:45serial historyczny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
0:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
1:40serial kryminalny
Sisi 3 (1)
2:30serial kostiumowy
Domina: Trucizna (6)
3:20serial historyczny
HBO 3
Egzorcysta papieża
od 22:50horror
Ucieczka od życia
0:30komediodramat
East New York: We Didn't Start the Fire (13)
2:10serial kryminalny
Mokra robota: Joaquin (2)
2:55serial sensacyjny
Kino Polska
Wróg doskonały
od 22:35thriller
Szarlatan
0:30dramat historyczny
Cztery pory roku
2:55film psychologiczny
Polsat Film
Tłumaczka
od 23:00thriller
Gliniarze: Czempion (548)
1:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Ojciec (549)
2:40serial paradokumentalny
Ślad: Przerwany lot (19)
3:35serial kryminalny
Warner TV
Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
od 23:40western
Chojrak - tchórzliwy pies (2)
3:13serial animowany
Bezkresne niebo
3:30western
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Boks: BKFC 58 w Sofii
2:00waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Raków Częstochowa - Lech Poznań
Liga+ Extra
1:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Grand Prix
od 23:30mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
1:30zjazd kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
2:15zjazd mężczyzn
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
3:00kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
0:00kolarstwo
Monumental Cobbles
0:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Grand Prix
1:30mecz finałowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
3:00konkurs drużynowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00siatkówka
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
3:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 23:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 29 w Ostródzie
0:30walka: Adam Kowalski - Marcin Łazarz 22.08.2020
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 23:00mecz towarzyski
Sporty walki: Babilon MMA 13
1:00walka: Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski 29.05.2020
TVP Sport
Boks: Gala w Corpus Christi
od 23:20podsumowanie
Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
1:45waga kogucia: Nonito Donaire - Alexandro Santiago
Boks: Gala w Las Vegas
2:55podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!