x
Dalgliesh: Przedsmak śmierci (3)

Dalgliesh: Przedsmak śmierci (3)

(A Taste for Death - Part One)

serial kryminalny Wielka Brytania 2021
Występują:Bertie Carvel, Jeremy Irvine, Carlyss Peer, Jonjo O'Neill
Reżyseria:Lisa Clarke
W skrócie:W kościele zostają znalezione dwa ciała. Jedną z ofiar jest bezdomny, drugą - arystokrata. Dalgliesh jest zmuszony sięgnąć pamięcią do osobistych doświadczeń, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anglia, lata 70. XX wieku. Inspektor Adam Dalgliesh (Bertie Carvel), który niedawno owdowiał, podczas pracy wykorzystuje swoją empatię i wnikliwość, aby zgłębiać najciemniejsze zakamarki ludzkiej psychiki. Jego partnerem zostaje niezbyt rozgarnięty sierżant, młody Charles Masterson (Jeremy Irvine). Mimo wielu dzielących ich różnic, detektywi muszą współpracować, by rozwiązać powierzone im sprawy i schwytać przestępców. Dalgliesh, o duszy poety, skrywa też pewien mroczny sekret. Serial kryminalny powstał w oparciu o bestsellerowe powieści angielskiej pisarki, P.D. James.

W tym odcinku

W londyńskim kościele zostają znalezione dwa ciała z poderżniętymi gardłami. Jedną z ofiar jest bezdomny, drugą - arystokrata i poseł. Dalgliesh jest zmuszony sięgnąć pamięcią do osobistych doświadczeń, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)