Świat według Kiepskich: Krytyk (177)

Świat według Kiepskich

odc. 177: Krytyk

serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ferdek ma złe zdanie o wszystkich ludziach oraz o tym, co się dzieje na świecie. Kiedy Halina zmusza go, aby poszedł z nią do teatru, Kiepski postanawia zostać zawodowym krytykiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Halina uważa, że jest mąż jest zbyt krytycznie nastawiony do otaczającej ich rzeczywistości. Ferdek ma złe zdanie o wszystkich ludziach, z którymi stykają się w życiu, oraz o tym, co się dzieje na świecie. Kiedy Halina zmusza go, aby poszedł z nią do teatru, Kiepski odkrywa, że może swoje niechętne nastawienie wykorzystać, by zarobić. Postanawia zostać zawodowym krytykiem sztuki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także