Zbuntowany anioł (10)

Zbuntowany anioł (10)

(Muneca brava)

telenowela Argentyna 1998-1999   od 12 lat
Występują:Natalia Oreiro, Facundo Arana, Verónica Vieyra, Mariana Arias
Reżyseria:Víctor Stella, Hernán Abrahamnsohn
W skrócie:Milagros, która przegrała zakład z Ivem, bardzo cierpi. Postanawia się zemścić. Federico składa Andrei propozycję, której kobieta nie może przyjąć. Ivo zaprasza Mili na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piękna i zbuntowana Milagros jest sierotą, która dorastała w przyklasztornym domu dziecka. Jej matka, porzucona przez nieznanego dziewczynie ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając swojemu dziecku jedynie medalik z Matką Boską. 18-letnia Mili zatrudnia się jako służąca w domu bogatej rodziny. Tymczasem jej pracodawca, Federico, jest biologicznym ojcem dziewczyny. Sekret mężczyzny zna jednak tylko ojciec Manuel. Federico przed laty zakochał się w Rosario, która podobnie jak Mili była służącą, lecz ojciec mężczyzny sprzeciwił się temu związkowi i zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. Milagros przeżyje w domu swoich pracodawców wiele niesamowitych przygód, które na zawsze odmienią jej życie, a także pozna prawdziwą miłość za sprawą znajomości z przystojnym Ivem.

W tym odcinku

Milagros, która przegrała zakład z Ivem, bardzo cierpi. Postanawia się zemścić. Federico składa Andrei propozycję, której kobieta nie potrafi zaakceptować. Ivo zaprasza Mili na randkę. Dziewczyna chce jednak wybrać miejsce spotkania. Ostatecznie wystawia mężczyznę do wiatru.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także