Poirot: Podwójny grzech

Poirot: Podwójny grzech

(Poirot: Double Sin)

serial kryminalny Wielka Brytania 1990
Występują:David Suchet, Hugh Fraser, David Suchet, Philip Jackson
Reżyseria:Richard Spence
W skrócie:Poirot postanawia przejść na emeryturę. Wraz z Hastingsem wyjeżdża na tydzień z Londynu. Podczas podróży z walizki jednej z pasażerek znika dwanaście portretów marszałków Napoleona...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Herkules Poirot to światowej sławy belgijski detektyw, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Poirot (David Suchet) jest rozgoryczony, ponieważ od dawna nie trafiła mu się żadna interesująca sprawa. Postanawia przejść na emeryturę. Wraz z kapitanem Hastingsem (Hugh Fraser) wyjeżdża na tydzień z Londynu. Podczas podróży dochodzi do kradzieży. Z walizki jednej z pasażerek znika dwanaście portretów marszałków Napoleona. Hastings dowiaduje się od pewnego biznesmena, że właśnie kupił on obrazy od innej kobiety. Poirot podsuwa przyjacielowi kolejne tropy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także