Program TV

WTOREK 21.07
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ta jedyna (25)
od 8:40serial obyczajowy
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Polsat
Malanowski i partnerzy (597)
od 8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (598)
9:15serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieSekrety rodziny (99)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (926)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (245)
11:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (581)
9:05serial paradokumentalny
Detektywi: W rodzinie (599)
11:05serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Po prostu żyć (600)
11:40serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (847)
12:15serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 8:00telezakupy
Mango
12:00telezakupy
Mango
12:15telezakupy
TV 4
Policjantki i Policjanci (562)
9:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (563)
10:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (564)
11:00serial obyczajowy
STOP Drogówka
12:00magazyn policyjny
TV 6
Galileo (657)
9:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (17)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (18)
11:00serial fabularno-dokumentalny
Miodowe lata: Mocne plecy (8)
12:30serial komediowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów (19)
10:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (20)
11:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (21)
12:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (477)
od 8:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (478)
9:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (479)
10:30serial paradokumentalny
Mango
11:30telezakupy
Szpital (508)
11:50serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (156)
12:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Gusta i guściki
od 8:55komediodramat
Trochę nadziei
12:30film obyczajowy
WP
Scott i Bailey 3 (6)
9:00serial kryminalny
Scott i Bailey 3 (7)
10:00serial kryminalny
Pokochaj lub sprzedaj: Australia (2)
12:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Vera 9 (2)
od 8:00serial kryminalny
Córka
9:45etiuda filmowa
Pętla
10:30dramat obyczajowy
Kino Mówi: Polityka: Foxtrot
12:15dramat obyczajowy
AXN
Elizjum
od 8:45dramat SF
zdjęcieLinia życia
10:50horror SF
CANAL+ 1
O co biega?
od 8:50magazyn sportowy
Hindenburg
9:20dramat sensacyjny
Łapu-capu extra
11:25chochliki telewizyjne
Agent Kot
11:55film animowany
CANAL+ Family
Książę Czaruś
od 8:00film animowany
Latawiec
9:30film krótkometrażowy
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Zwierzęce zmysły (3)
10:00serial dokumentalny
Zwierzęce zmysły (4)
10:25serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata: Luizjana
10:55serial dokumentalny
Moja nieznajoma
11:55komedia
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
od 8:55magazyn filmowy
Nic nie mów
9:20komediodramat
Wszyscy wiedzą
11:00film kryminalny
CANAL+ Premium
Hindenburg
od 8:20dramat sensacyjny
Łapu-capu extra
10:25chochliki telewizyjne
zdjęcieAgent Kot
10:55film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
9:05chochliki telewizyjne
Piekarz i piękna (3)
9:35serial komediowy
Piekarz i piękna (4)
10:15serial komediowy
Łapu-capu
10:55chochliki telewizyjne
Wyznanie (3)
11:00serial kryminalny
Wyznanie (4)
11:50serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (9)
12:35serial komediowy
Strefa mroku (6)
12:40serial grozy
CBS Europa
Trzy życzenia
od 8:00film obyczajowy
Zwierzak
10:10komedia
Bezpieczny port (1/2)
11:45dramat obyczajowy
HBO
Księga dżungli
od 7:30film przygodowy
Kraina lodu 2
9:15film animowany
zdjęcieZathura. Kosmiczna przygoda
11:00film familijny
Auta
12:40film animowany
HBO 2
Trojanki
9:05film dokumentalny
Rok psa
10:05komediodramat
Brytania 2 (6/10)
11:40serial historyczny
Biały kruk
12:50film biograficzny
Kino Polska
Człowiek z żelaza
9:00dramat społeczny
Karolina
12:35film obyczajowy
Kino TV
Finn
od 8:55film familijny
Poirot: Trzecia lokatorka (4)
10:50serial kryminalny
Polsat Film
Chłopi (2-ost.)
9:00film obyczajowy
Rock Dog. Pies ma głos!
12:35film animowany
TNT
Hook
od 7:50film przygodowy
Straszny film 3
10:40horror komediowy
Krytyczna decyzja
12:20film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Sheffield United FC - Everton FC
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
10:30mecz: Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
10:07magazyn tenisowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
11:07sporty walki
Sport flesz
12:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
12:07sporty walki
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 8:05mecz: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
GOL
10:05magazyn piłkarski
4-4-2
12:05magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!