Ogólnotematyczne

7:00magazyn
8:20dramat wojenny
10:35serial obyczajowy
zdjęcie
7:05serial obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
10:45magazyn kulturalny
od 6:00program informacyjny
7:45program dla dzieci
9:45serial animowany
10:10magazyn kulinarny
10:50film familijny
od 5:35telezakupy
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
od 6:40telezakupy
8:45serial obyczajowy
9:45serial obyczajowy
10:45serial obyczajowy
7:00program rozrywkowy
7:35program rozrywkowy
8:15program popularnonaukowy
9:20serial animowany
9:45serial animowany
7:00program informacyjny
7:50serial obyczajowy
7:00serial obyczajowy
7:30serial obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
od 6:50program rozrywkowy
9:55program rozrywkowy
10:55serial przygodowy

Filmowe

8:00film krótkometrażowy
8:45film kryminalny
10:25dramat obyczajowy
od 6:10film kostiumowy
8:25film kostiumowy
10:40film kostiumowy
od 6:35dramat katastroficzny
7:00magazyn informacyjny
7:10film krótkometrażowy
7:20chochliki telewizyjne
7:35dramat katastroficzny
od 6:35film familijny
8:10magazyn informacyjny
8:20chochliki telewizyjne
8:35film krótkometrażowy
8:40film krótkometrażowy
8:45film krótkometrażowy
8:50serial animowany
9:05serial animowany
9:20serial animowany
9:35serial animowany
9:50magazyn muzyczny
10:10chochliki telewizyjne
10:40dramat obyczajowy
od 6:00komediodramat
7:40magazyn informacyjny
7:50chochliki telewizyjne
9:35film krótkometrażowy
9:45dramat obyczajowy
od 6:50serial komediowy
7:15film krótkometrażowy
7:30film krótkometrażowy
7:40magazyn filmowy
8:10magazyn informacyjny
8:25serial kryminalny
9:15serial obyczajowy
10:00serial obyczajowy
10:45serial obyczajowy
od 6:05film SF
8:40dramat katastroficzny
10:30dramat katastroficzny
od 6:20thriller
7:50dramat obyczajowy
10:30film familijny
od 6:00komedia
7:35magazyn filmowy
10:00film animowany
od 6:00komedia romantyczna
7:35dramat obyczajowy
od 6:00komediodramat
10:00film obyczajowy
od 6:00western
10:10serial sensacyjny

Sportowe

od 6:00mecz: Arsenal FC - Liverpool FC
8:15magazyn sportowy
8:45newsy sportowe
9:00mecz: Golden State Warriors - Los Angeles Lakers
od 6:00mecz: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
8:10magazyn sportowy
9:30program dowolny solistów
7:00mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara - PAOK Saloniki
9:10mecz: BK Chimki - Anadolu Efes Stambuł
7:00mecz: Valencia Basket - Żalgiris Kowno
9:00mecz mecz fazy grupowej: Lokomotiw Nowosybirsk - PGE Skra Bełchatów
7:55skróty
8:55mecz: Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!