Program TV

POPULARNE

TVP 1
Znam kogoś, kto cię szuka
od 2:35dramat obyczajowy
Znikająca wyspa
4:00film dokumentalny
Elif (848)
6:00serial obyczajowy
Polsat
Wróg u bram
od 1:05dramat wojenny
Tajemnice losu
3:55program rozrywkowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:15magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rytuał odejścia
od 1:45film erotyczny
Na osi (304)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (3)
6:00serial sensacyjny
TV 4
SuperLudzie (7)
od 2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (8)
3:25serial dokumentalny
Trans World Sport
3:55magazyn sportowy
SuperLudzie (9)
4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (65)
6:00serial sensacyjny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
3:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TVN 7
Szkoła (364)
4:55serial paradokumentalny
Mango
5:55telezakupy
TVP Polonia
O mnie się nie martw 12 (5/13)
od 2:30serial komediowy
Barwy szczęścia (2278)
3:15serial obyczajowy
Kornel
4:35film dokumentalny
Focus on Poland
5:40program informacyjny
Nad Niemnem
5:50magazyn Polaków na Białorusi
Polonia 24
6:10magazyn informacyjny
Pożyteczni.pl
6:35magazyn
WP
Pies: na tropie: Fałszerze (17)
od 2:55serial sensacyjny
Premiera: WP Raport (361)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (320)
6:20program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Czempion
od 2:55film krótkometrażowy
Dreamland
3:20etiuda filmowa
Leszy
3:40etiuda filmowa
Odciąć pępowinę
4:05film krótkometrażowy
Misja Afganistan (1)
4:20serial wojenny
Misja Afganistan (2)
5:10serial wojenny
CANAL+ 1
Richard mówi do widzenia
od 2:00komediodramat
Dług
3:30dramat sensacyjny
We mnie
5:10film krótkometrażowy
Ostatnia góra
5:35film dokumentalny
CANAL+ Family
Cudownie ocalony
3:00komedia obyczajowa
Królowa chmur
4:35film obyczajowy
Podwójne życie
5:55film krótkometrażowy
Księga dżungli 3 (13)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (14)
6:10serial animowany
CANAL+ Film
Polana pośród brzeziny
od 1:45dramat obyczajowy
Moje miasto
3:15film obyczajowy
Łapu-capu
4:15chochliki telewizyjne
Ciemna strona Wenus
4:30dramat psychologiczny
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Moda na "Króla" (1)
6:30cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
6:40cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
6:50cykl felietonów
CANAL+ Premium
Dług
od 2:30dramat sensacyjny
We mnie
4:10film krótkometrażowy
Ostatnia góra
4:35film dokumentalny
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Jumpin' Jack Flash
6:05komedia sensacyjna
CBS Europa
O czym marzą faceci
od 2:50komedia kryminalna
Moja słodka Sunday
4:40dramat kryminalny
Urzędowanie
6:00komediodramat
HBO
Kiss Kiss Bang Bang
od 1:25komedia kryminalna
Rajskie wzgórza
3:10film fantasy
Ethiopiques: Muzyka duszy
4:45film dokumentalny
Czarownica
6:00film fantasy
HBO 2
Zła mamusia
od 2:50thriller
HBO 3
Gdzie jesteś, Amando?
od 2:25dramat kryminalny
Piątek 13-go
4:20horror
W głowie się nie mieści
6:00film animowany
Kino Polska
Chleba naszego powszedniego
od 2:45film obyczajowy
Wodzirej
3:50dramat obyczajowy
Kino TV
Piękna
od 2:05dramat obyczajowy
Bobry
4:05komedia
Polsat Film
Gliniarze: W ukryciu (452)
od 2:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Ostateczna rozgrywka (349)
3:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Zła decyzja (350)
4:30serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (213)
5:30serial paradokumentalny
Stopklatka
MiłośćKropka.pl: Metafizyka (10)
3:55serial paradokumentalny
TV okazje
4:55magazyn reklamowy
Scena śmiechu (15)
6:00program rozrywkowy
Złotopolscy (336)
6:55telenowela
TNT
Łzy słońca
od 2:54dramat wojenny
Ciało niepedagogiczne 2 (6)
4:51serial komediowy
Cudotwórcy 2: Staż (4)
6:00serial komediowy
MacGyver (3)
6:24serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 2:50mecz: Warta Poznań - Legia Warszawa
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Premier League Review
6:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Dominic Thiem - Novak Djoković
Kolarstwo: Vuelta a Espana
6:3012. etap: La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru
nSport+
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Wysoki Pressing
6:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBC World Female w Londynie
3:05waga superlekka: Chantelle Cameron - Adriana Dos Santos Araujo
Sportowy wieczór
5:45program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!