Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
od 10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (149)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Dzikie serce Europy. Powrót prastarego lasu
12:50film dokumentalny
Złoty chłopak (147)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:50teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Zrujnowani, odbudowani
11:15magazyn religijny
Barwy szczęścia (2969)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1660)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (310)
13:15telenowela
Va banque (742)
14:05teleturniej
Przepis dnia (68)
14:30magazyn kulinarny
Audycje komitetów wyborczych
14:40magazyn publicystyczny
Polsat
Dlaczego ja?: Nie mogę o tobie zapomnieć - powiedziała Marta, spotkawszy Wojciecha po długiej rozłące (1277)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Lepiej nie patrz (704)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Brat marnotrawny (1249)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Była żona 45-latka budzi się ze śpiączki, nie pamiętając rozwodu (1295)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1594)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (931)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (49)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (12)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Polowanie na myśliwego (7)
14:00serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Miłość i pieniądze (949)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (294)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Dla niego (479)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zespół stresu pourazowego (399)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Trójka nastolatków bawi się w poważnych detektywów (400)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (4)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (5)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (6)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (7)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (503)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (504)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (174)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (16)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (735)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (372)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (71)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Niemowlę (606)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (991)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (142)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (575)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Skowronki na uwięzi
od 10:10komedia obyczajowa
Tamte lata, tamte dni: Ewa Wiśniewska
11:55magazyn kulturalny
Mistrzowie muzyki filmowej: 1960's Part One
12:35serial dokumentalny
Akcja pod Arsenałem
13:35dramat wojenny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie - pobudka
od 7:30magazyn
Studio Lwów
11:10program informacyjny
Barwy szczęścia (2929)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Jak żyje las: Drewno wokół nas
12:25magazyn przyrodniczy
Ojciec Mateusz 23: Ciało (294)
12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Zamęt (295)
13:40serial kryminalny
Artur Grottger. Wieszcz z ołówkiem
14:35film dokumentalny
WP
Wymazane z historii (3)
od 10:30serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Kobieca sypialnia (3)
11:25program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (798)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (7)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (13)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (14)
14:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Kraina Lata
od 10:15dramat wojenny
Dalej jest dzień
12:05film krótkometrażowy
Klan Fondów. Filmowa dynastia
12:45film dokumentalny
Tempo Home
13:50film krótkometrażowy
Larry Crowne - uśmiech losu
14:20komedia romantyczna
AXN
MacGyver 3 (21)
od 10:45serial akcji
MacGyver 3 (22)
11:40serial akcji
Carter 2 (8)
12:35serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (13)
13:30serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (14)
14:25serial kryminalny
CANAL+ 1
Szansa na zwycięstwo
od 9:45komedia
Łapu-capu extra
11:20chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
11:50dramat obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
13:25komedia
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
od 9:00tenis
Polska z góry: Bieszczady (3)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Góry Stołowe (4)
12:25serial dokumentalny
Polska z góry: Warmia (5)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry: Przemkowski Park Krajobrazowy (6)
13:30serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (5)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (6)
14:35magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Dom pogodnej starości
od 10:55komedia
O psie, który jeździł koleją
12:30film familijny
Aktualności filmowe+
14:10magazyn filmowy
Georgie ma się dobrze
14:45komediodramat
CANAL+ Premium
Dopóki mnie pamiętasz
od 10:50dramat obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
12:25komedia
Zołza
14:00komedia
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
11:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:40serial komediowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL: Pilot (1)
13:00serial komediowy
The Office PL: Refreshing (2)
13:25serial komediowy
The Office PL: No to szkło (3)
13:55serial komediowy
The Office PL: Chrzest (4)
14:20serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (7)
14:50serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 15 (22)
od 10:50serial sensacyjny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:40film kryminalny
Grantchester 4 (6)
13:45serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Semper pro grediens (2)
14:50serial obyczajowy
HBO
Wielkie nieba!
od 10:25komedia
Na słodko
11:50komedia romantyczna
Straszny dom
13:15film animowany
CJ7
14:45komedia
HBO 2
Pępek świata 6: Major Anxiety (3)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: The Table (4)
11:20serial komediowy
Batman i Superman: Bitwa supersynów
11:45film animowany
To wspaniałe
13:05komediodramat
Przyjaźń czy kochanie?
14:40film kostiumowy
HBO 3
Przyjaciele 10: The One with Phoebe's Wedding (12)
od 10:40serial komediowy
Szkoła jest nasza
11:10komedia
Miłość na nowo
13:00komedia romantyczna
Do diabła z miłością
14:45komedia romantyczna
Kino TV
Poirot 7: Zabójstwo Rogera Ackroyda
od 9:50serial kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
12:00film kryminalny
Koniec świata (2-ost.)
14:05film katastroficzny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Hobby (24)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Expo (225)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
12:55serial komediowy
Świat według Kiepskich: Przezorny zawsze ubezpieczony (107)
13:25serial komediowy
Świat według Kiepskich: Browar z kominem (208)
14:00serial komediowy
Ukryte życie
14:50dramat biograficzny
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Okup (69)
od 10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Martwe stery (86)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Cisza w eterze (45)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (183)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
od 10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (2)
12:20serial komediowy
Alf 3 (3)
12:50serial komediowy
Alf 3 (4)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (2)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (3)
14:45serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Basket Office
13:00magazyn koszykarski
8 wspaniałych: Ons Jabeur (7/8)
14:35serial dokumentalny
CANAL+ Sport 5
Ligue1 Review
od 10:45magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
11:45mecz: Lenovo Tenerife - Dreamland Gran Canaria
Ekstraklasa po godzinach
13:50magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 25. kolejka
14:55magazyn piłkarski
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:00zjazd mężczyzn
Snooker: Turniej World Grand Prix
12:00mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Monumental Cobbles
13:15magazyn sportowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
14:15kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
11:00kolarstwo
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
12:00skicross
Snooker: Turniej World Grand Prix
13:15mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Boks: Babilon Boxing Show w Żyrardowie
11:00waga musza: Ewelina Pękalska - Egine Kayange 25.02.2022
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:00piłka ręczna
TVP Sport
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
od 10:25film dokumentalny
Piłka nożna
11:30mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Pełnosprawni (543)
13:40magazyn dla niepełnosprawnych
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!