Ogólnotematyczne

od 9:35dramat obyczajowy
12:55cykl felietonów
14:05cykl felietonów
od 9:55film obyczajowy
13:55teleturniej
14:30teleturniej
od 10:00film familijny
od 10:55serial komediowy
11:30serial komediowy
12:05serial komediowy
12:40serial komediowy
zdjęcie
13:15komedia
od 10:30program popularnonaukowy
11:30program popularnonaukowy
zdjęcie
12:40film familijny
od 10:00film familijny
11:35film animowany
13:00film animowany
od 10:15serial SF
11:15serial dokumentalny
11:50serial dokumentalny
14:10dramat kryminalny

Filmowe

od 10:30blok filmów krótkometrażowych
od 10:50serial kryminalny
11:45serial sensacyjny
12:40serial sensacyjny
13:40serial sensacyjny
14:40serial sensacyjny
12:05magazyn filmowy
12:35film animowany
14:20film krótkometrażowy
14:35magazyn informacyjny
14:45dramat obyczajowy
od 9:45film dokumentalny
13:05magazyn filmowy
13:35film animowany
od 10:20dramat przygodowy
12:00film familijny
13:50magazyn informacyjny
14:00chochliki telewizyjne
14:15komediodramat
od 10:25komedia
11:55magazyn informacyjny
12:05chochliki telewizyjne
12:20komediodramat
14:00film krótkometrażowy
14:10komediodramat
11:05film krótkometrażowy
11:15film obyczajowy
12:00serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:30serial sensacyjny
14:15serial sensacyjny
od 9:55komedia
11:25komediodramat
od 10:35film SF
12:40film SF
14:35film familijny
od 10:20serial obyczajowy
11:15serial kostiumowy
12:05serial historyczny
13:05serial obyczajowy
13:30serial obyczajowy
14:00serial obyczajowy
14:25serial obyczajowy
14:50serial obyczajowy
od 10:00film przygodowy
13:55komedia obyczajowa
11:00film przygodowy
14:00komedia
11:00serial sensacyjny
11:55serial sensacyjny
12:50serial sensacyjny
13:45serial sensacyjny
14:35serial sensacyjny

Sportowe

od 9:00mecz: Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
11:15magazyn ligi angielskiej
12:00mecz: Manchester City FC - Bournemouth AFC
14:00mecz: Burnley FC - Tottenham Hotspur FC
11:00Summer Dew - Best of Long Beach
11:30Best of Breckenridge
14:30magazyn piłkarski
11:00wydanie świąteczne
14:40magazyn sportowy
12:30mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn: Sam Querrey - Marin Cilić
14:25mecz: AFC Ajax - Willem II
11:00mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Diatec
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Diatec
13:00program informacyjny
13:07mecz 1/8 finału
14:00program informacyjny
14:07mecz 1/8 finału
11:05mecz towarzyski: Polska - Urugwaj
13:40konkurs indywidualny z sezonu 2016/2017

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!