Program TV

PONIEDZIAŁEK 2.09
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:30magazyn poradnikowy
A więc wojna (2)
12:45cykl reportaży
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2082)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (183)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (76)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (77)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (62)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (695)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (256)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Dorota was urządzi! (1/12)
11:00program rozrywkowy
Dorota was urządzi! (2)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (728)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (50)
9:00serial kryminalny
Sekrety sąsiadów (9)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (10)
11:30serial obyczajowy
Galileo (745)
12:00program popularnonaukowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (321)
9:00serial obyczajowy
Galileo (125)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (6)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Żywe zwłoki (1)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: List do szefa (2)
12:30serial komediowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (185)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Detektyw Monk (1/12)
9:55serial kryminalny
Przepis na życie (1/13)
11:35serial obyczajowy
19+ (157/165)
12:30serial paradokumentalny
WP
WP Express (93)
9:00program rozrywkowy
Ta "Druga" (14)
9:30program rozrywkowy
Królowie kiczu 2 (5)
10:00reality show
Moje dziecko mnie bije! (3)
11:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Piknik pod Wiszącą Skałą (1)
od 8:00serial obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
10:20blok filmów krótkometrażowych
Wielkie zimno
11:45komedia
AXN
Profil 5 (12)
9:00serial kryminalny
Rekrut (18)
10:00serial kryminalny
Rekrut (19)
10:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (1)
11:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (2)
12:45serial sensacyjny
CANAL+
60 kilo niczego
12:20film krótkometrażowy
Zaślepieni
12:50komedia kryminalna
CANAL+ 1
A więc wojna
od 7:40komedia romantyczna
O co biega?
9:25magazyn sportowy
CANAL+ Family
Twój Simon
od 8:10komediodramat
Życie plaży (1)
10:00serial dokumentalny
Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja (1)
10:50serial dokumentalny
Wspólna chata
11:40komedia
CANAL+ Film
Europa Filmowa 2: Barcelona (8)
od 8:40serial dokumentalny
Nie przegap
9:25magazyn informacyjny
Larp
9:35etiuda filmowa
Najfutbolniejsi
10:05komedia
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Księgarnia z marzeniami
12:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Bull (3)
9:00serial kryminalny
Nieznajomi (1)
11:00serial sensacyjny
CBS Europa
Na skrzydłach orłów (1/2)
od 8:45serial sensacyjny
Na skrzydłach orłów (2-ost.)
11:20serial sensacyjny
HBO
All American (8)
od 8:55serial obyczajowy
Lego Ninjago: Film
9:40film animowany
zdjęciePiotruś Królik
11:25film familijny
HBO 2
Brexit
od 7:35dramat biograficzny
Interstellar
9:10film SF
Templariusze (2)
11:55serial historyczny
Znajdź mnie w Paryżu (9)
12:40serial familijny
Kino Polska
Ziemia obiecana
od 8:35dramat obyczajowy
Szansa dla dziewcząt
11:55film krótkometrażowy
Joanna
12:40dramat psychologiczny
Kino TV
Telezakupy
od 8:40
Miłość w Indiach
9:10komedia romantyczna
Poirot: Niedziela na wsi (3)
11:10serial kryminalny
Polsat Film
Krzyż Walecznych
10:15film wojenny
Tarzan
12:00film animowany
TNT
Skazani na Shawshank
od 8:25dramat sensacyjny
Troja
11:20dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Arsenal FC - Tottenham Hotspur FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: Atletico Madryt - SD Eibar
Eurosport 1
Legends Live On
11:00magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
11:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Vuelta a Espana
12:009. etap: Andorra la Vella - Andora Cortals d'Encamp
Wyścigi samochodowe
12:30wyścigi samochodowe
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
9:309. etap: Andorra la Vella - Andora Cortals d'Encamp
zdjęcieWyścigi samochodowe
11:20wyścigi samochodowe
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
9:45mecz: Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Motocross: AMA Motocross
12:00zawody w Mechanicsville
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 8:30magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Magazyn lekkoatletyczny
9:07lekkoatletyka
Sport flesz
10:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
10:07mecz: Belfast Giants - Augsburger Panthers
Sport flesz
11:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
11:07mecz: Belfast Giants - Augsburger Panthers
Sport flesz
12:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
12:07mecz: Belfast Giants - Augsburger Panthers
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 7:45mecz: Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg
Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
9:50mecz fazy grupowej: Wenezuela - Wybrzeże Kości Słoniowej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!