Program TV

PONIEDZIAŁEK 29.04
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieZnieważona ziemia
3:00dramat obyczajowy
Jeden z dziesięciu
5:05teleturniej
Jaka to melodia?
5:35teleturniej muzyczny
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:50magazyn reporterów
Mango
6:20telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Seks w podróży
od 1:50film erotyczny
Extra Mocne Light
4:00program rozrywkowy
Heheszki na całego
4:30program rozrywkowy
10 Extra Mocnych
5:05program rozrywkowy
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Z archiwum policji (9)
4:40serial dokumentalny
Dyżur 2 (28)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (7)
5:25serial dokumentalny
TVN 7
Sędzia
od 0:20dramat kryminalny
Moc magii
3:10interaktywny program rozrywkowy
Prawo Agaty (13/15)
5:00serial obyczajowy
Ukryta prawda (552)
6:00serial paradokumentalny
WP
Wojna domowa
od 1:35komedia
Mistrzowie Kabaretu (10)
3:35program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (9)
4:00program rozrywkowy
Megafabryki: Frito Lay (19)
5:00serial dokumentalny
WP Raport (60)
6:00program informacyjny
Tłit (35)
6:20program publicystyczny
Kobiety w czerni (30)
6:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Płynące wieżowce
od 2:30film obyczajowy
Welcome Homo
4:10komedia
Dotyk pośredni
5:45film krótkometrażowy
AXN
Desperado
od 1:35film sensacyjny
Zagadki z przeszłości 3 (3)
3:15serial przygodowy
Castle 8 (4)
6:00serial kryminalny
MacGyver (6)
6:50serial akcji
CANAL+
Nocne zwierzęta
od 2:40film dokumentalny
Pianista
3:35dramat wojenny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Sekretne życie pszczół
6:10dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Pomiędzy słowami
od 2:15dramat obyczajowy
Nocne zwierzęta
3:40film dokumentalny
Pianista
4:35dramat wojenny
CANAL+ Family
Cisza
od 1:45dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
3:20magazyn muzyczny
Skazany na bluesa
3:50dramat biograficzny
O co biega?
5:30magazyn sportowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
W tenisie love znaczy zero
6:30film dokumentalny
CANAL+ Film
Miłość w Mieście Ogrodów
od 1:40dramat obyczajowy
Materiał nieemisyjny
3:20film krótkometrażowy
Kiedy ranne wstają zorze
5:25film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Głośniej od bomb
3:30film obyczajowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:25magazyn filmowy
HBO
Cztery pokoje
4:20czarna komedia
Ludzie honoru
6:00dramat sensacyjny
HBO 2
Mecz ostatniej szansy
od 1:35komediodramat
Angielski pacjent
3:15melodramat
Kubuś i przyjaciele
6:00film animowany
HBO 3
Mężczyzna imieniem Ove
od 1:25komediodramat
The Act (2)
3:20serial obyczajowy
Kino Polska
W imię...
od 2:50dramat obyczajowy
Nowy Kabaretowy Rejs (1)
4:55program rozrywkowy
Constans
6:00film psychologiczny
Kino TV
Kochanek Lady Chatterley
od 1:30dramat obyczajowy
Mała syrenka
5:40film dla dzieci
Pies prezydenta
6:35film familijny
Polsat Film
W rytmie serca (5)
od 2:45serial obyczajowy
W rytmie serca (6)
3:45serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (688)
4:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (689)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (59)
6:15serial dokumentalny
Nasz nowy dom (70)
6:45reality show
Stopklatka TV
Krótki film o zabijaniu
od 1:45dramat obyczajowy
MiłośćKropka.pl: Kioskarz (7)
3:25serial paradokumentalny
Miliony łez
4:30film krótkometrażowy
Złotopolscy (204)
6:55telenowela
TNT
Podejrzenie
3:55thriller
King Kong
6:05film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 2:30mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Sport+
4:45magazyn sportowy
Witaj w klubie: Miedź Legnica
6:00serial dokumentalny
Sport+
6:40magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: FC Barcelona - UD Levante
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 47: The X-Warriors
od 1:00walki: Phil De Fries -Tomasz Narkun; Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki
Boks
5:00boks
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
6:00mecz: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Polsat Sport Extra
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
od 0:00waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Piłka nożna: MLS
3:30mecz: Atlanta United FC - Colorado Rapids
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
Polsat Sport News
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 2:30mecz: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
Sporty walki: KSW
4:30sporty walki
Piłka nożna: MLS
6:00mecz: Atlanta United FC - Colorado Rapids
TVP Sport
Boks: World Boxing Super Series
3:20walka półfinałowa w wadze superlekkiej: Regis Prograis - Kiryl Relikh
Boks: World Boxing Super Series
4:15walka półfinałowa w wadze koguciej: Nonito Donaire - Zolani Tete
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
6:00mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!