Prawo Agaty 3 (8)

Prawo Agaty 3 (8)

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Marek Kalita, Leszek Lichota, Karolina Dryzner
W skrócie:Agata, Dorota i Marek pracują pod szyldem 'Bitner i Wolski'. Zadaniem nowej aplikantki jest zbieranie informacji i donoszenie nowemu współwłaścicielowi kancelarii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie trojga prawników, którzy prowadzą własną kancelarię. Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota) angażują się w nowe skomplikowane sprawy. Muszą walczyć o przetrwanie swojej kancelarii, która pogrąża się w kryzysie. Kłopoty zawodowe wystawiają na próbę ich przyjaźń.

W tym odcinku

Agata, Dorota i Marek pracują pod szyldem "Bitner i Wolski". Mecenas Przybysz reprezentuje biznesmena Kowalskiego (Marek Kalita), któremu postawiono zarzut zabójstwa bezdomnego. Klient jest grubiański wobec prawniczki, jednak nie może ona wycofać się z obrony. Prokuratorem w sprawie jest Okońska. Do kancelarii na polecenie Bitnera przychodzi aplikantka Wolskiego, Justyna. Jej zadaniem jest zbieranie informacji i donoszenie swojemu pracodawcy. Dziewczyna zupełnie nie liczy się z Bartkiem i próbuje przypodobać się Dębskiemu. Dębski i Dorota prowadzą sprawę 40-letniej Wiktorii Drozd (Karolina Dryzner). Jej wydziedziczony przez matkę brat wystąpił do sądu o unieważnienie testamentu.

Występują (pokaż wszystkich)