Program TV

SOBOTA 31.08
2:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rejs wyklętych
od 1:15dramat obyczajowy
Klan (3500)
5:35telenowela
TVP 2
Podwójne uderzenie
od 0:15film sensacyjny
Zatrzymane chwile
2:15dramat obyczajowy
Koło fortuny (180)
5:15teleturniej
Barwy szczęścia (2078)
5:55serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Kuba Wojewódzki (7)
od 1:35talk-show
Uwaga!
2:35magazyn reporterów
NOC Magii
2:55interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Przemiana w bestię
od 1:55thriller
Heheszki na całego
3:50program rozrywkowy
Na osi (242)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Najdziwniejsze zwierzęta świata (4)
od 1:10serial przyrodniczy
Graffiti
2:30program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Benny Hill (60)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Żołnierze kosmosu
od 0:55film SF
Dyżur 2 (23)
4:50serial dokumentalny
Dyżur 2 (24)
5:35serial dokumentalny
TVN 7
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (678)
5:50serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kino nocne: Irina Palm
od 0:55dramat obyczajowy
The Stone Roses: Made of Stone
2:45film dokumentalny
Love, love
4:30film dokumentalny
Teledyski
5:00magazyn muzyczny
Afisz kulturalny
5:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Ratownicy (12/13)
2:35serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Halo Polonia
4:20magazyn
Sierocki na sobotę (21)
5:00program rozrywkowy
Focus on Poland (169)
5:55program informacyjny
WP
Na froncie
od 1:50film sensacyjny
Odlotowe wynalazki (7)
3:55serial dokumentalny
Odlotowe wynalazki (8)
4:25serial dokumentalny
Odlotowe wynalazki (9)
4:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Nie wracaj do mnie w snach
od 1:35dramat psychologiczny
Na drodze
3:15film krótkometrażowy
Uczciwi ludzie
3:45film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:20film krótkometrażowy
NDR
5:05film krótkometrażowy
Świetne wieści
5:40film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (4)
2:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (5)
2:45serial kryminalny
Rewir (4)
3:35serial fabularno-dokumentalny
Rekrut (16)
4:20serial kryminalny
Rekrut (17)
5:05serial kryminalny
CANAL+
Cisza
od 1:40dramat obyczajowy
Spitsbergen
3:10film krótkometrażowy
Pianista
3:35dramat wojenny
CANAL+ 1
Przysięga
od 1:00dramat kryminalny
Cisza
2:40dramat obyczajowy
Spitsbergen
4:10film krótkometrażowy
Pianista
4:35dramat wojenny
CANAL+ Family
Słodko-gorzki
od 0:35dramat obyczajowy
Historie miłosne
2:10film obyczajowy
O co biega?
3:35magazyn sportowy
Nie ma zmiłuj
4:05film obyczajowy
Łapu-capu
5:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Listy miłosne
2:00dramat psychologiczny
Masz na imię Justine
3:45dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
5:20film krótkometrażowy
CBS Europa
Flashdance
od 1:35film muzyczny
W obliczu przeznaczenia
3:25dramat obyczajowy
Zdrówko! 2 (17/22)
5:30serial komediowy
HBO
Szkolna imprezka 3
od 0:30komedia
Starsky i Hutch
2:30komedia sensacyjna
Niepokój
4:10thriller
HBO 2
Na plaży Chesil
od 1:50melodramat
Wyspa
3:40thriller SF
HBO 3
Los Espookys (2)
2:20serial komediowy
Kidding (3)
2:50serial komediowy
Exodus: Bogowie i królowie
3:25dramat przygodowy
Kino Polska
Ewa
od 0:00dramat obyczajowy
Yesterday
3:00film obyczajowy
Fusy
4:55film krótkometrażowy
Pola
5:35film krótkometrażowy
Polsat Film
Ślad (56)
od 1:15serial kryminalny
Ślad (57)
2:15serial kryminalny
Gliniarze (157)
3:15serial paradokumentalny
Gliniarze (158)
4:15serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (794)
5:15serial fabularno-dokumentalny
TNT
Mortal Kombat
od 1:00film SF
Łzy słońca
2:45dramat wojenny
Święty w Nowym Jorku
4:45film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 0:30mecz: Athletic Bilbao - Real Sociedad
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
2:35mecz: Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:30serial dokumentalny
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
2:00mecz: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Polsat Sport News
Sporty walki: Gala FEN 23 w Lubinie
2:00walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imawow
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
od 0:05rewanżowy mecz 4. rundy: Glasgow Rangers - Legia Warszawa
Boks: Gala w Londynie
4:20waga ciężka: Dillian Whyte - Oscar Rivas
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!