Program TV

NIEDZIELA 12.04
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Mój przyjaciel orzeł
od 10:30dramat przygodowy
Wspaniała Gilly
12:15komediodramat
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (747)
14:35teleturniej
Polsat
Piotruś Królik
od 11:35film familijny
Shrek Forever
13:35film animowany
Nie lubię poniedziałku
15:25komedia obyczajowa
TVN
Niania
od 11:15film familijny
Kraina jutra
13:20film fantasy
Kopciuszek
15:50baśń filmowa

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Coś śmiesznego
od 11:55program rozrywkowy
Mój przyjaciel niedźwiedź
13:05film przygodowy
Nasza nadzieja
15:00dramat obyczajowy
TV 4
Galileo (802)
od 11:40program popularnonaukowy
Gwiazdy Kabaretu (38)
12:50program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (32)
13:50program rozrywkowy
Gliniarz w przedszkolu 2
14:50komedia obyczajowa
TV 6
Święty (21)
13:00serial komediowy
Święty (22)
13:30serial komediowy
Święty (23)
14:00serial komediowy
Święty (24)
14:30serial komediowy
Policjantki i Policjanci (455)
15:00serial obyczajowy
TV Puls
Księga Daniela
od 11:50film przygodowy
Barabasz (1/2)
14:30dramat historyczny

FILMOWE

ale kino+
Pracująca dziewczyna
od 11:20komedia obyczajowa
zdjęcieMój kuzyn Vinny
13:25komedia kryminalna
Czarownice z Salem
15:35dramat obyczajowy
AXN
Jerry Maguire
od 9:40dramat obyczajowy
Blade Runner 2049
12:20film SF
1000 lat po Ziemi
15:25film SF
CANAL+ Family
Bella i Sebastian 3
od 11:45film familijny
Tito i obcy
13:15komedia SF
Łapu-capu
14:50chochliki telewizyjne
Lot Feniksa
15:05dramat sensacyjny
CANAL+ Film
Jestem taka piękna!
od 10:25komedia
Twister
12:10film katastroficzny
Nienawiść, którą dajesz
14:00dramat kryminalny
CBS Europa
Sydney i siedmiu nieudaczników
od 11:45komedia romantyczna
Miłość Grace
13:50dramat obyczajowy
Pokojówka na Manhattanie
15:35komedia romantyczna
HBO 2
Gwiazdka w domu
od 11:10komedia romantyczna
Frida
14:15dramat biograficzny
HBO 3
Prestiż
12:40dramat kostiumowy
Mroczne materie (5/8)
14:50serial fantasy
Mroczne materie (6/8)
15:45serial fantasy
Kino Polska
Ambassada
od 10:15komedia
Sprawa się rypła
12:35komedia
Bóg w Krakowie
14:15film obyczajowy
Kino TV
Most na rzece Kwai
od 10:20dramat wojenny
Ulubieńcy Ameryki
13:35komedia romantyczna
Stopklatka
Duży
od 11:50komedia
Premiera: Eragon
13:50film fantasy
Premiera: Artur
15:50komedia
TNT
Step Up - taniec zmysłów
od 10:55film muzyczny
Step Up 2
12:55film muzyczny
Troja
14:45dramat historyczny

SPORTOWE

Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield
od 11:30mecz finałowy: John Higgins - Judd Trump
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
15:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Sofia Kenin - Garbine Muguruza
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 10:00rewanżowy mecz finałowy: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław
R1. Rezerwowy program żużlowy
15:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 11:00magazyn piłkarski
Atleci
12:30magazyn sportowy
7. strefa
13:00magazyn siatkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!