Program TV

ŚRODA 4.11
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Liga Mistrzów
od 20:55mecz: FC Barcelona - Dynamo Kijów
zdjęcieWięzy krwi
0:55thriller
TVP 2
Kino relaks: Złów i wypuść
od 22:30komedia romantyczna
Doktor Foster 2 (10-ost.)
0:30serial obyczajowy
Upadek żelaznej kurtyny
1:40film dokumentalny
Polsat
Wkręceni
od 21:05komedia
Tata kontra tata
23:15komedia
TVN
Superwizjer
1:35magazyn reporterów
Uwaga!
2:15magazyn reporterów
NOC Magii
2:35interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Łowca trolli
od 22:00film fantasy
Wieczór kawalerski
2:05film erotyczny
TV 4
Korpus weteranów
od 21:40film sensacyjny
Ryzykanci (10)
23:55reality show
Anatomia głupoty (1)
0:55serial dokumentalny
STOP Drogówka
1:25magazyn policyjny
Disco Polo Life
2:25program muzyczny
TV 6
zdjęcieZemsta Vajry
23:00film karate
Tuż przed tragedią (4)
1:00serial dokumentalny
Benny Hill (9)
2:05program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Outlander
od 22:05film przygodowy
Castle 2 (15)
2:10serial kryminalny
TVN 7
Dobre kino: Epidemia strachu
od 21:30thriller SF
zdjęcieKomórka
23:50film sensacyjny
NOC Magii
2:25interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Focus on Poland (466)
23:55program informacyjny
Żubr Pompik: Smaki (7)
1:30serial animowany
Alarm!
1:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
2:00magazyn informacyjny
Pogoda
2:20magazyn informacyjny
Sport
2:25magazyn sportowy

FILMOWE

ale kino+
Prawdziwe zbrodnie
od 22:05dramat kryminalny
Ale krótkie: Nieobecni
23:50filmy krótkometrażowe
Obsesja (7)
1:00serial kryminalny
Obsesja (8)
2:00serial kryminalny
AXN
Premiera: Patolog 2 (9)
od 22:00serial obyczajowy
L.A.'s Finest 2 (7)
23:10serial akcji
Patolog 2 (9)
2:05serial obyczajowy
CANAL+ 1
Prometeusz
od 22:00horror SF
zdjęcieRed Rock West
0:00thriller
Czarny mercedes
1:35film kryminalny
CANAL+ Family
Moda na "Króla" (4)
23:00cykl felietonów
Nadzwyczajni
23:10komediodramat
Nie ma zmiłuj
1:00film obyczajowy
Mój Nikifor
2:45film biograficzny
CANAL+ Film
Dom, który zbudował Jack
0:05film kryminalny
Szamanka
2:35thriller erotyczny
CANAL+ Premium
zdjęcieRed Rock West
23:00thriller
Czarny mercedes
0:35film kryminalny
Sługi wojny
2:35film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Upadek królestwa 4 (5)
23:50serial historyczny
Upadek królestwa 4 (6)
0:45serial historyczny
Biuro szpiegów 5 (9)
1:40serial szpiegowski
Biuro szpiegów 5 (10)
2:30serial szpiegowski
CBS Europa
Utalentowany pan Ripley
23:05dramat kryminalny
Dobry agent
1:45dramat sensacyjny
HBO
Natręt
od 22:35thriller
Replikanci
0:20film SF
Sekcja rytmiczna
2:10thriller
HBO 2
Spisek przeciwko Ameryce (6-ost.)
od 21:55serial obyczajowy
Stargirl (9/13)
23:10serial SF
Patria (7/8)
1:25serial obyczajowy
Odmieńcy
2:30film SF
HBO 3
Pomyleni 2 (3/4)
od 22:50serial komediowy
Pomyleni 2 (4-ost.)
23:25serial komediowy
100 rzeczy
0:00komedia
4 Blocks 2 (2/7)
1:50serial kryminalny
Trzy dni Kondora (2)
2:45serial sensacyjny
Kino Polska
Futro
od 21:55komedia
Yuma
0:05film kryminalny
Ojciec
2:30film obyczajowy
Polsat Film
Podróż przedślubna
23:00komedia romantyczna
Gliniarze: Piękny sekret (453)
1:10serial paradokumentalny
Gliniarze: Fatalne zauroczenie (454)
2:00serial paradokumentalny
Stopklatka
Układ zamknięty
od 22:35dramat sensacyjny
Porno
0:55komedia
TNT
Kill Bill
od 21:05film sensacyjny
Jednoosobowy oddział
23:15film sensacyjny
zdjęcieOśmiokąt
1:06film sensacyjny
Doktor Dolittle
2:55film familijny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:30mecz: Burnley FC - Chelsea FC
LaLiga World
1:35magazyn piłkarski
LaLiga Highlights Show
2:05magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
od 22:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Alexander Zverev - Dominic Thiem
Kolarstwo: Vuelta a Espana
0:0014. etap: Lugo - Ourense
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:30mecz finałowy: Kyren Wilson - Ronnie O'Sullivan
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 22:0014. etap: Lugo - Ourense
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Vuelta a Espana
1:3014. etap: Lugo - Ourense
nSport+
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
LaLiga World
23:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:00mecz: Villarreal CF - Real Valladolid
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
2:00serial dokumentalny
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!