Program TV

NIEDZIELA 28.04
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zakochana Jedynka: Prada albo nic
od 22:30komedia romantyczna
Zacznijmy od nowa
0:25komediodramat
Jaka to melodia?
2:10teleturniej muzyczny
TVP 2
Prawdziwe męstwo
od 21:20western
Kino bez granic: Paryż na bosaka
23:20komedia obyczajowa
Noc Walpurgi
0:55dramat obyczajowy
Polsat
Kabaret na żywo (58)
od 21:05program rozrywkowy
Mexican
23:10komedia
Spider-Man: Homecoming
1:55film przygodowy
TVN
Niepamięć
od 22:35film SF
Uwaga!
2:00magazyn reporterów
Moc magii
2:20interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Martwi i Gnijący
od 22:10horror
Na osi (225)
23:45magazyn motoryzacyjny
Grzeszne umysły
0:20film erotyczny
Seks w podróży
1:50film erotyczny
TV 4
Rzeka krwi
od 21:50dramat obyczajowy
Śmierć na talerzu (3)
23:55serial dokumentalny
Śmierć na talerzu (4)
0:55serial dokumentalny
Benny Hill
1:55program rozrywkowy
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Cyberzjawa
od 22:50film SF
Hawaje 5-0 (5)
0:40serial kryminalny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Połączenie
od 22:25thriller
Zobacz to!: Skorpion 3 (21)
0:25serial sensacyjny
Dyżur 2 (28)
2:05serial dokumentalny
Taki jest świat 4 (17)
2:40program informacyjny
TVN 7
Superseans: Szybcy i wściekli 6
od 21:40film sensacyjny
zdjęcieSędzia
0:20dramat kryminalny
TVP Polonia
Wszystko, co kocham
od 21:40dramat obyczajowy
M jak miłość (1431)
0:25serial obyczajowy
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
WP
Wojna domowa
1:35komedia

FILMOWE

ale kino+
Coś za mną chodzi
od 22:25horror
Ale krótkie: Odkupienie
0:15blok filmów krótkometrażowych
Praktykant
0:50dramat obyczajowy
Płynące wieżowce
2:30film obyczajowy
AXN
Premiera: Teoria spisku
od 22:50film sensacyjny
Desperado
1:35film sensacyjny
CANAL+
Dwunastu odważnych
23:10dramat sensacyjny
Pomiędzy słowami
1:15dramat obyczajowy
Nocne zwierzęta
2:40film dokumentalny
CANAL+ 1
Dwunastu odważnych
0:10dramat sensacyjny
Pomiędzy słowami
2:15dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Lot z przygodami
od 22:25komedia
Ava
23:55melodramat
Cisza
1:45dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Blok 99
23:00dramat kryminalny
Łapu-capu extra
1:10chochliki telewizyjne
Miłość w Mieście Ogrodów
1:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Mała doboszka (1)
od 22:30serial sensacyjny
Mała doboszka (2)
23:15serial sensacyjny
Nielegalni (10)
0:55serial sensacyjny
Aktualności filmowe+
1:45magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:15chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż
2:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Gdzie jesteś, Amando?
od 22:50dramat kryminalny
Zniewoleni
1:00dramat kryminalny
Pret-a-Porter
2:55komedia
HBO
Gra o tron 8 (2/6)
od 22:10serial fantasy
Proud Mary
23:15film sensacyjny
Tamte dni, tamte noce
0:45dramat obyczajowy
HBO 3
Snowfall 2 (9/10)
23:00serial kryminalny
Snowfall 2 (10-ost.)
23:40serial kryminalny
zdjęcieGentleman Jack (1)
0:25serial obyczajowy
Mężczyzna imieniem Ove
1:25komediodramat
Kino Polska
Weekend
od 22:25komedia sensacyjna
zdjęcieIda
0:50dramat obyczajowy
W imię...
2:50dramat obyczajowy
Kino TV
Amerykanin
od 21:00dramat kryminalny
Między wierszami
23:10dramat obyczajowy
Kochanek Lady Chatterley
1:30dramat obyczajowy
Polsat Film
Stoker
0:45dramat psychologiczny
W rytmie serca (5)
2:45serial obyczajowy
Stopklatka TV
Ajlawju
od 22:00komedia
zdjęcieZgorszenie publiczne
23:55komedia romantyczna
Krótki film o zabijaniu
1:45dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęciePremiera: Sport+
23:00magazyn sportowy
Premiera: Sport News+
0:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
0:30mecz: Manchester United FC - Chelsea FC
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
2:30mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00mecz: Girona FC - Sevilla FC
Sport News+
1:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 48
od 22:10waga piórkowa: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Sporty walki: KSW 47: The X-Warriors
1:00walki: Phil De Fries -Tomasz Narkun; Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 22:00mecz: De Graafschap - AFC Ajax
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
0:00waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 22:40mecz: Fortuna Sittard - Feyenoord
zdjęcieCafe Futbol
0:50magazyn piłkarski
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
2:30mecz: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
TVP Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
23:15mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!