Program TV

SOBOTA 27.07
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 17:30teleturniej muzyczny
Opole 2019 na bis
18:30koncert
Sport
19:25magazyn sportowy
Tour de Pologne - kronika (8)
19:27cykl felietonów
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Zniewolona (19)
20:35serial kostiumowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Kroniki F1
18:32magazyn sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Chłopaki do wzięcia (145)
od 17:50serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (146)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (512)
19:30serial komediowy
TVN
Weekendowa metamorfoza (7)
18:00program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
To skomplikowane
20:00komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosyjska piękność (2)
od 17:25serial kostiumowy
Rosyjska piękność (3)
18:30serial kostiumowy
Przemiana w bestię
21:50thriller
TV 4
Sneakers
od 16:30film sensacyjny
Galileo (736)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (533)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (534)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Jem i Hologramy
od 17:35film obyczajowy
Galileo (580)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Green Lantern
od 17:35film SF
zdjęcieTwój na zawsze
20:00melodramat
TVP Polonia
Miłość nad rozlewiskiem (2/13)
od 17:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:35magazyn informacyjny
Pogoda
21:05magazyn informacyjny
Sport
21:10magazyn sportowy
Tour de Pologne - kronika
21:12cykl felietonów

FILMOWE

ale kino+
Oszustka (3)
od 17:10serial kryminalny
Tajna broń
18:10film sensacyjny
Purpurowe rzeki
20:10thriller
AXN
Pogromcy duchów
od 17:40komedia SF
Ghost Rider
19:50thriller
CANAL+
Sieć podejrzeń
od 17:30thriller
Nie przegap
19:10magazyn informacyjny
Pasażer
19:20thriller
CANAL+ 1
Zaślepieni
od 16:55komedia kryminalna
Sieć podejrzeń
18:30thriller
Nie przegap
20:10magazyn informacyjny
Pasażer
20:20thriller
CANAL+ Family
Prawdziwe kłamstwa
od 17:15komedia sensacyjna
Dla niej wszystko
19:30dramat kryminalny
Tylko dla odważnych
21:40dramat biograficzny
CANAL+ Film
Utoya, 22 lipca
od 17:35thriller
Europa Filmowa 2: Węgry (4)
19:10serial dokumentalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Siedem sióstr
20:00thriller SF
CANAL+ Seriale
Łapu-capu
19:10chochliki telewizyjne
A.B.C. (2)
19:15serial kryminalny
Imię róży (3)
20:00serial kryminalny
Imię róży (4)
20:50serial kryminalny
Zasada przyjemności (3)
21:40serial kryminalny
CBS Europa
Pieski interes
od 17:05komedia obyczajowa
zdjęcieTrzy życzenia
18:50film obyczajowy
Dirty Dancing 2
21:00film muzyczny
HBO
Proza życia
od 16:45komedia
Starsky i Hutch
18:25komedia sensacyjna
Rampage: Dzika furia
20:10film przygodowy
HBO 2
Kowboje i obcy
od 17:00film SF
Superfly
19:00film sensacyjny
Searching
21:00thriller
HBO 3
Pazury 3 (1)
18:05serial komediowy
Krypton 2 (2)
19:10serial SF
Gentleman Jack (1)
20:00serial obyczajowy
Gentleman Jack (2)
20:55serial obyczajowy
Gentleman Jack (3)
21:55serial obyczajowy
Kino Polska
Janosik. Prawdziwa historia (1)
18:00serial przygodowy
Janosik. Prawdziwa historia (2)
18:55serial przygodowy
Bejbi Blues
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Rodzina do wynajęcia
od 16:50komedia
Wykrętasy
18:50komedia romantyczna
Ostatni Mohikanin
21:00film przygodowy
TNT
Godziny szczytu
od 17:10komedia sensacyjna
Godziny szczytu 3
19:10komedia sensacyjna
Zabójcza broń 4
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:10mecz: Cracovia - ŁKS Łódź
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
19:40mecz: Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn
od 17:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Boks
20:30boks
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 17:45mecz: Radomiak Radom - GKS Tychy
Tenis: Turniej ATP w Gstaad
20:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Atlancie
21:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 16:30Los Angeles FC- Atlanta United
Piłka nożna: International Champions Cup
19:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester United FC
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
21:001. mecz półfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!