Program TV

PONIEDZIAŁEK 25.02
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3438)
18:00telenowela
Korona królów (180)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Polsat
Pierwsza miłość (2830)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (395)
19:30serial komediowy
Megahit: Pojutrze
20:10dramat katastroficzny
TVN
Ukryta prawda (991)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (228)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Uliczni magicy
18:00program rozrywkowy
Zimowa jazda na maksa
18:30program rozrywkowy
City Lights
19:00program rozrywkowy
Królowa Południa (1)
19:30telenowela
Heheszki na całego (57)
20:30program rozrywkowy
Pamiętny kwiecień
21:00dramat wojenny
TV 4
Septagon (36)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (490)
19:00serial obyczajowy
Włatcy móch: Muj tata (120)
21:00serial animowany
Śmierć na 1000 sposobów (8)
21:35serial dokumentalny
TV 6
Paulina (28)
od 17:15telenowela
Miodowe lata: Mikołajki (77)
19:05serial komediowy
Galileo (126)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Skaza
20:00film sensacyjny
TVN 7
Przyjaciele (13/24)
od 17:50serial komediowy
Brzydula (205)
18:20serial komediowy
Brzydula (206)
18:55serial komediowy
Sęp
20:00film sensacyjny
TVP Polonia
Pod Tatrami
18:40magazyn
Barwy szczęścia (1930)
18:55serial obyczajowy
Nad Niemnem (273)
19:25magazyn Polaków na Białorusi
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieWyrok za prawdę
18:05dramat biograficzny
zdjęciePremiera: Złodziej w hotelu
20:10film kryminalny
AXN
Zabójcze umysły 13 (21)
18:05serial kryminalny
Zabójcze umysły 13 (22)
19:00serial kryminalny
Seal Team (9)
20:00serial akcji
Premiera: S.W.A.T. (20)
21:00serial sensacyjny
CANAL+
Nie przegap
18:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:15chochliki telewizyjne
Podatek od miłości
18:20komedia romantyczna
Oscary 2019
21:00skrót gali
CANAL+ 1
Bezdroża
od 17:00komediodramat
Nie przegap
19:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:15chochliki telewizyjne
Podatek od miłości
19:20komedia romantyczna
CANAL+ Family
Jak rozbić bank
od 17:55komedia kryminalna
Żegnaj, Christopher Robin
19:30dramat biograficzny
Perła Fidżi
21:15komedia romantyczna
CANAL+ Film
Wielki szus
od 16:45komedia
W imię prawdy
18:20dramat kryminalny
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Uprowadzona 2 (8)
od 17:35serial sensacyjny
Zrobione na czysto (5)
18:20serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
19:10serial obyczajowy
Obława (1)
20:00film kryminalny
Obława (2)
20:50film kryminalny
Obława (3)
21:40film kryminalny
CBS Europa
Wigilijny show
od 17:05komedia
Napad na bank
21:00komedia kryminalna
HBO
Premiera: Na planie
18:05magazyn filmowy
Piotruś Królik
18:35film familijny
zdjęcieDetektyw 3 (8)
20:10serial kryminalny
Premiera: Na wylocie 3 (6)
21:10serial komediowy
HBO 2
Liga Sprawiedliwości
od 16:20film przygodowy
Odpałowe królowe (4-ost.)
18:25serial komediowy
Ustawka
19:25komedia
Avatar
21:00film SF
HBO 3
Syrena 2 (2)
od 17:05serial obyczajowy
Stacja Berlin 3 (10)
18:10serial szpiegowski
Gra o tron 2 (1/10)
19:15serial fantasy
Gra o tron 2 (2/10)
20:05serial fantasy
Detektyw 3 (8)
21:00serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs (9)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (8)
19:00program rozrywkowy
Dzień świra
20:00komediodramat
Wyspa skazańców
21:55dramat psychologiczny
TNT
Wybuch
od 17:25film katastroficzny
Zero bezwzględne
19:10film katastroficzny
Punisher
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

Eurosport 1
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 17:30mecz: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
Wiadomości Eurosportu
20:05magazyn informacyjny
Legends Live On
20:50magazyn sportowy
Legends Live On
21:20magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 17:20magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka
18:50magazyn ligi polskiej
La Liga Highlights Show
20:00magazyn piłkarski
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
21:00magazyn piłki ręcznej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
18:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
20:40mecz: ADO Den Haag - AFC Ajax
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
18:00mecz: SK Slavia Praga - 1. FC Slovacko
zdjęcieTrans World Sport
20:10magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
21:10mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
4-4-2 (1)
18:00magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
18:25magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!