Ogólnotematyczne

19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:45magazyn informacyjny
19:35serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:45dramat SF
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10komedia
21:55thriller SF
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:30magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
zdjęcie
20:00film przygodowy
od 17:55serial kryminalny
19:00serial paradokumentalny
21:50dramat sensacyjny
18:00serial sensacyjny
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
20:00film sensacyjny
18:25magazyn regionów czwórki wyszehradzkiej
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
18:05program rozrywkowy
18:45program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy

Filmowe

od 17:45melodramat
20:10film sensacyjny
18:00serial sensacyjny
19:00serial sensacyjny
21:00film SF
od 17:10komedia
18:35magazyn informacyjny
18:45chochliki telewizyjne
18:50thriller
od 17:40chochliki telewizyjne
18:10komedia
19:35magazyn informacyjny
19:45chochliki telewizyjne
19:50thriller
od 17:30film animowany
19:10komedia romantyczna
20:50film przygodowy
od 17:50dramat katastroficzny
19:50magazyn informacyjny
20:00film sensacyjny
21:35dramat sensacyjny
18:00serial szpiegowski
18:55serial szpiegowski
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:30film krótkometrażowy
21:40serial kryminalny
18:05film kryminalny
19:05film kryminalny
20:10serial historyczny
20:55thriller
od 17:05film animowany
zdjęcie
18:50film familijny
21:00dramat SF
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
zdjęcie
20:00dramat obyczajowy
od 17:00komedia romantyczna
19:05film animowany
od 17:55komedia
20:00dramat obyczajowy
od 17:55film wojenny
21:00film sensacyjny

Sportowe

18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn piłkarski
19:00magazyn piłkarski
21:00magazyn piłki ręcznej
21:30waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Lamont Peterson
19:25mecz fazy grupowej: CSM Bukareszt - Gyori Audi ETO KC
21:15mecz: FOGO Unia Leszno - CASH BROKER Stal Gorzów
18:00mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
20:30boks
od 16:30mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov
18:40mecz: AFC Ajax - Feyenoord
20:30mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów
18:00program informacyjny
19:00program informacyjny
19:07mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris Kowno
21:20mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!