Pingwiny z Madagaskaru 2: Ostrożnie z życzeniami/ Prima Aprilis (8)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 8: Ostrożnie z życzeniami/ Prima Aprilis

(The Penguins of Madagascar: Wishful Thinking/ April Fools)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Pingwiny wyruszają na misję, podczas której muszą spełniać życzenia. Szeregowy mówi Mortowi, że jego życzenie spełni się po wrzuceniu do fontanny monety. Król Julian poznaje prima aprilis.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 października
pojutrze
9:00 Nickelodeon (z napisami)
sobota, 31 października
za 5 dni
6:10 Nicktoons
sobota, 7 listopada
za 12 dni
1:35 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Pingwiny wyruszają na misję podczas której muszą spełniać życzenia. Szeregowy powiadamia Morta, że jego życzenie spełni się, jeśli wrzuci do fontanny monetę. Król Julian dowiaduje się, czym jest prima aprilis.

Zobacz także