Pingwiny z Madagaskaru 2: Uwolnić owcę/ Twarde jajko do zgryzienia (7)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 7: Uwolnić owcę/ Twarde jajko do zgryzienia

(The Penguins of Madagascar: Can't Touch This/ Hard Boiled Eggy)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Owca Randy zamierza odnaleźć dzieci, które ją dotykają lepkimi od waty cukrowej rękami. Pingwiny chcą przenieść ją na farmę. Z jajka, którym opiekowały się nieloty, wykluwa się kaczuszka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 listopada
za 3 dni
17:00 Paramount Channel
środa, 2 grudnia
za 5 dni
3:25 Paramount Channel
niedziela, 6 grudnia
za 9 dni
21:25 Nicktoons
czwartek, 10 grudnia
za 13 dni
5:30 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Owca Randy zamierza odnaleźć dzieci, które ją dotykają lepkimi od waty cukrowej rękami. Pingwiny chcą przenieść ją na farmę. Z jajka, którym opiekowały się pingwiny, wykluła się kaczuszka. Z czasem okazuje się, że będąc jeszcze w skorupce, wiele się od nich nauczyła.

Zobacz także