Mały Grand Hotel: Napad (4)

Mały Grand Hotel: Napad (4)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Kinga Preis, Katarzyna Bujakiewicz, Bogusław Kudłek, Rafał Kadłucki
W skrócie:W hotelu zatrzymują się Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał. Niespodziewanie dochodzi do napadu, którego dokonują trzy zamaskowane osoby. Przestępcy próbują poznać sekret kucharza Lucjana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 6 sierpnia
jutro
10:10 CANAL+ Seriale (z napisami)
czwartek, 6 sierpnia
jutro
21:45 CANAL+ 4K Ultra HD (z napisami)
piątek, 7 sierpnia
pojutrze
7:15 CANAL+ Seriale (z napisami)
wtorek, 11 sierpnia
za 6 dni
19:50 CANAL+ Seriale (z napisami)
czwartek, 13 sierpnia
za 8 dni
17:20 CANAL+ Seriale (z napisami)
poniedziałek, 17 sierpnia
za 12 dni
7:45 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Wyjątkowy hotel, umiejscowiony na prowincji, prowadzony jest przez bardzo specyficznych pracowników. Często dochodzi między nimi do konfliktów i nieporozumień. Mimo wszystko starają się prowadzić hotel jak najlepiej. Zależy im na tym, by zapewnić swoim gościom jak najlepsze warunki. Nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Wizyty składają im często bardzo interesujące osoby. Scenariusz napisali artyści z kabaretu Paranienormalni we współpracy z Bartoszem Gajdą.

W tym odcinku

W hotelu zatrzymują się Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan. Niespodziewanie dochodzi do napadu, którego dokonują trzy zamaskowane osoby (Piotr Cyrwus, Maja Wachowska. Cezary Jankowski). Przestępcy próbują zdobyć informację, będącą pilnie strzeżoną, jedyną tajemnicą kucharza Lucjana (Bartosz Gajda). Zagrożone jest życie wszystkich gości hotelu. Mistrz patelni zdradza swój sekret dopiero, gdy napastnicy przystawiają mu lufę pistoletu do skroni. Wkrótce personel dowiaduje się, kto stoi za napadem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także