Program TV

NIEDZIELA 7.06
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zakochana Jedynka: Kwiat pustyni
od 22:15dramat biograficzny
Jaka to melodia?
2:10teleturniej muzyczny
Testament Nobla
2:55thriller
TVP 2
Kino bez granic: Elizabeth
od 21:45dramat kostiumowy
zdjęcieUcieczka do zwycięstwa
23:50dramat wojenny
Zagubione serca
1:50dramat obyczajowy
Polsat
Gliniarz z Beverly Hills
od 22:35komedia sensacyjna
zdjęcieVenom
0:50film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Krwawe otrzęsiny
od 21:55horror
Na osi (282)
23:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (283)
0:20magazyn motoryzacyjny
Zmysłowa Anette
0:55film erotyczny
Seks w podróży
2:30film erotyczny
TV 4
Łzy słońca
od 22:10dramat wojenny
Kobiety i mafia (1)
0:55serial dokumentalny
Zagadkowe zgony (10)
1:55serial dokumentalny
Disco Polo Life
2:25program muzyczny
TV 6
Hooligans 3
23:00dramat sensacyjny
Gwiazdy Kabaretu (7)
0:55program rozrywkowy
Włatcy móch: Letko Atletyka (75)
1:55serial animowany dla dorosłych
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Ostatni rycerze
od 21:55film przygodowy
zdjęcieOstatnie zlecenie
0:15film sensacyjny
TVN 7
Człowiek o żelaznych pięściach
od 22:25film przygodowy
Duchy Alaski (1/6)
0:30serial dokumentalny
NOC Magii
2:35interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Za marzenia (1)
0:25serial obyczajowy
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Zniewolona (32)
2:35serial kostiumowy

FILMOWE

AXN
Jumanji: Przygoda w dżungli
od 22:35film przygodowy
Witajcie w dżungli
0:50film przygodowy
Rekrut (15)
2:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Eskorta
od 22:00film sensacyjny
Adwokat
23:35dramat kryminalny
Czarny mercedes
1:30film kryminalny
CANAL+ Family
Legiony
od 22:30film historyczny
zdjęcieW kogo ja się wrodziłem?
0:55film obyczajowy
Łapu-capu
2:00chochliki telewizyjne
Listy miłosne
2:15dramat psychologiczny
CANAL+ Film
Kler
23:55dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
2:05magazyn filmowy
Ciemno, prawie noc
2:35thriller
CANAL+ Premium
Adwokat
od 22:35dramat kryminalny
Czarny mercedes
0:30film kryminalny
Sam Spiegel podbija Hollywood
2:30film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Mały Zgon (2)
23:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (2)
23:55serial komediowy
Carlos
0:00dramat polityczny
Chłopaki nie płaczą
2:00komedia kryminalna
CBS Europa
Za horyzontem
od 21:00film przygodowy
Wielkie otwarcie
23:40dramat obyczajowy
Babel
1:45dramat społeczny
HBO
To wiem na pewno (4/6)
od 22:10serial obyczajowy
Whiplash
23:10film muzyczny
zdjęcieMexican
0:55komedia
HBO 3
I Am the Night (5/6)
od 22:45serial obyczajowy
Syrena 3 (2/10)
1:30serial obyczajowy
Pustkowie (4/8)
2:15serial obyczajowy
Kino Polska
Fotograf
od 22:50film kryminalny
Pierwszy milion
1:00dramat sensacyjny
Kino TV
PitBull
od 22:45film kryminalny
Nie oddychaj
0:45horror
Mit
2:35film przygodowy
Polsat Film
Klasyczna niedziela: Patriota
od 21:00dramat historyczny
183 metry strachu
0:10thriller
Znaki (1)
1:55serial kryminalny
Znaki (2)
2:50serial kryminalny
TNT
zdjęcieUnderworld
23:00horror
Underworld: Evolution
1:15thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:35mecz: Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
2:50mecz: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
EWC All Access
23:30magazyn sportów motocyklowych
EWC All Access
0:00magazyn sportów motocyklowych
EWC All Access
0:30magazyn sportów motocyklowych
EWC All Access
1:00magazyn sportów motocyklowych
Snooker: Turniej UK Championship 2018
1:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Mark Allen
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 250: Nunes vs. Spencer
od 21:10waga piórkowa: Amanda Nunes - Felicia Spencer
Sporty walki: KSW
2:30sporty walki
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBO World w Los Angeles
1:00waga superśrednia: Billy Joe Saunders - Marcelo Esteban Coceres
Boks: Gala w Los Angeles
2:00waga lekka: Devin Haney - Alfredo Santiago; waga junior ciężka: Logan Paul - Olajide William Olatunji

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!