Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 2
Panorama
od 22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 4 (51)
23:10serial obyczajowy
Superprodukcja
23:55komedia
Wojna
1:45dramat wojenny
TVN
Kuba Wojewódzki (9/12)
od 22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
Skazana 3 (3/7)
0:15serial kryminalny
Dowody zbrodni 7 (5/22)
1:25serial kryminalny
Szpital (175)
2:20serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Stander z Johannesburga
od 22:55film sensacyjny
Jurajscy wojownicy: Mordercy w głębinach (5)
1:10serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Potwory z epoki lodowcowej (6)
2:05serial popularnonaukowy
TV 4
13 godzin: Tajna misja w Benghazi
od 21:00film sensacyjny
Love Island. Wyspa miłości (16)
0:00reality show
Love Island. Wyspa miłości (17)
1:15reality show
Śmierć na 1000 sposobów (3)
2:25serial dokumentalny
SuperLudzie (39)
2:55serial dokumentalny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (704)
23:00serial kryminalny
Więzienie (29)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (30)
0:35serial dokumentalny
Święty (133)
1:00serial komediowy
Święty (134)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Quest
od 21:50film sensacyjny
Mad Max: Na drodze gniewu
23:50film SF
Dzielnica strachu 6: Śmiertelna prywatka (242)
2:00serial kryminalny
TVP Kultura
Francoise Gilot - harda muza Picassa
23:00film dokumentalny
Kino mocnych wrażeń: Przełęcz ocalonych
0:10dramat wojenny
Jakiego koloru jest miłość?
2:40film dokumentalny
TVP Polonia
Aktorka bez granic. Polski Teatr w Toronto
od 22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (856)
0:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Almeria
0:30magazyn kulinarny
Studio Lwów
1:00program informacyjny
Polacy światu
1:20cykl dokumentalny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski (1)
od 22:15program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Kabaret Chyba (3)
23:15program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: Dmuchawce, latawce, wiatr (5)
0:20program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (28)
1:20program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: Skrzydłowy, bramkarz i łącznik (6)
2:20program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Zniewolony. 12 Years a Slave
od 22:00dramat biograficzny
107 matek
0:25dramat obyczajowy
Król (8)
2:15serial sensacyjny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (15)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (16)
23:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (7)
0:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (8)
1:50serial sensacyjny
Rekrut 5 (7)
2:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Klub wtorkowy
od 22:00komediodramat
Mafia Mamma
23:40komedia sensacyjna
Miało cię nie być
1:20komediodramat
Lombard
2:45film dokumentalny
CANAL+ Family
Własnym głosem
od 22:15film dokumentalny
Złombol (3)
23:55serial dokumentalny
Restart
0:55film krótkometrażowy
Poza biurem
1:15film krótkometrażowy
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (11)
1:50reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 8 (12)
2:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (1)
2:50reality show
CANAL+ Film
Żywa przynęta
od 22:10thriller
Wilcze stado
23:35thriller
Historie nie do opowiedzenia
1:40komedia
CANAL+ Premium
Mafia Mamma
od 22:40komedia sensacyjna
Miało cię nie być
0:20komediodramat
Lombard
1:45film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Granica zbrodni (4)
od 22:55serial kryminalny
Granica zbrodni (5)
23:40serial kryminalny
Zakładnik (4)
0:25serial kryminalny
Zakładnik (5)
1:10serial kryminalny
Zakładnik (6)
1:55serial kryminalny
Gaslit (2)
2:40serial biograficzny
Epic Drama
Inspektor George Gently 6: Honorowo (3)
od 22:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Jeszcze tylko deser (20)
0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Morderstwo w F dur (21)
1:20serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Co za katastrofa! (4)
2:05serial obyczajowy
Inspektor George Gently 6: Honorowo (3)
2:55serial kryminalny
HBO
Tenet
od 21:50thriller SF
Wielki George Foreman
0:20dramat biograficzny
Zjazd życia
2:30dramat biograficzny
HBO 2
Bunt
od 21:55dramat obyczajowy
Nikt nie musi wiedzieć
23:45melodramat
Między liniami życia
1:25dramat obyczajowy
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
2:50dramat kryminalny
HBO 3
Bodies Bodies Bodies
od 22:35horror komediowy
Premiera: Ona jest miłością
0:10komedia romantyczna
Róise i Frank
1:30komediodramat
Przeklęty 2 (2)
2:55serial dokumentalny
Kino Polska
Mały Zgon (7)
od 21:55serial kryminalny
Mały Zgon (8)
23:10serial kryminalny
Zgorszenie publiczne
0:25komedia romantyczna
Kroll
2:05film sensacyjny
Polsat Film
Ciemniejsza strona Greya
23:00melodramat
Gliniarze: Lepiej nie patrz (704)
1:30serial paradokumentalny
Gliniarze: To koniec (705)
2:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Wstrząsy
od 22:00horror komediowy
Samowolka
23:55dramat obyczajowy
Perła w koronie
1:25dramat obyczajowy
Warner TV
Wywiad z wampirem
od 21:40horror
Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu
0:00film przygodowy
Chyłka - Oskarżenie (3)
1:40serial kryminalny
Laboratorium Dextera: Wielka siostra (5)
2:35serial animowany
Laboratorium Dextera: Nie bądź dzieckiem (7)
2:45serial animowany
Kochane kłopoty (4)
2:49serial obyczajowy
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
od 22:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: Atletico Madryt - Athletic Club
Magazyn skrótów LaLiga
1:55magazyn piłkarski
Ligue1 Review
2:55magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Liga+ Extra
1:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Formuła E: ePrix Monako
23:00podsumowanie
Żużel: Grand Prix Chorwacji
0:00podsumowanie
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
1:00lekkoatletyka
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
1:303. etap
Eurosport 2
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
23:00lekkoatletyka
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
0:003. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:30mecz ćwierćfinałowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 21:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Boks: Rocky Boxing Night w Karlinie
0:00waga superlekka: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00mecz: Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sporty walki: FEN 51 w Lubinie
1:00walka: Cezary Oleksiejczuk - Chris Fishgold 14.10.2023
Polsat Sport News
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
23:30lekkoatletyka
Sporty walki: Babilon MMA 36 w Jaworznie
1:30walka: Adam Łaguna - Joel Kouadja 10.06.2023
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Lekkoatletyka: World Athletic Continental Tour - Huelva 2024
23:45lekkoatletyka
Boks: Gala w Detroit
2:00podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!