Program TV

PIĄTEK 21.06
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Echo serca (1)
od 20:35serial obyczajowy
Kalejdoskop
21:30film obyczajowy
zdjęcieGroźny błękit
23:15thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Opętanie
21:40horror
Długie nogi
23:55film erotyczny
TV 4
zdjęcieRadiowóz
23:00komedia kryminalna
Zagadkowe zgony (6)
0:55serial dokumentalny
TV Puls
Krwawa zemsta
od 20:00film sensacyjny
Wilk wojny
21:50film sensacyjny
Everly
23:40film sensacyjny
TVN 7
Od wesela do wesela
od 20:00komedia romantyczna
zdjęcieMumia
22:05film przygodowy
Zagubieni (4/25)
0:40serial przygodowy
TVP Polonia
Ratownicy (2/13)
od 20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:05magazyn
Spis treści: Adam Mauersberger
23:00rozmowy z Andrzejem Doboszem
Focus on Poland (120)
23:10program informacyjny
Laskowik & Malicki (15)
23:30program rozrywkowy
Muzeum Polskiej Piosenki
0:15program rozrywkowy
WP
zdjęcieDanny Trejo testuje broń (1)
22:50serial dokumentalny
7 dni seksu (2)
23:50serial dokumentalny
Dziewiątki
0:45thriller

FILMOWE

ale kino+
Sąsiedzi z dołu
od 20:10thriller
Królowie nocy
21:50dramat sensacyjny
Komórka
0:00film sensacyjny
AXN
Bad Boys
od 20:00komedia sensacyjna
Bad Boys 2
22:25komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Taxi 5
od 19:50komedia sensacyjna
Premiera: Nowa Tonacja
21:30magazyn muzyczny
Transporter 2
23:50film sensacyjny
CANAL+ Family
Żegnaj, Christopher Robin
od 19:30dramat biograficzny
Drapacz chmur
21:15film sensacyjny
Zawrotna prędkość
22:55film sensacyjny
Zimna wojna
0:25dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Morderstwo w Orient Expressie
21:25dramat kryminalny
Sobibór
23:15dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Płacz (4)
od 20:55serial kryminalny
Moscow Noir (7)
21:55serial kryminalny
Moscow Noir (8)
22:40serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
23:25serial komediowy
Giganci (3)
0:05serial kryminalny
HBO
Premiera: Billions 4 (7)
od 20:10serial obyczajowy
Premiera: Templariusze 2 (5/8)
21:10serial historyczny
Hollywoodland
22:00dramat obyczajowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
0:10film przygodowy
HBO 2
Kampania Beto
22:50film dokumentalny
W trasie z Aspergerem (3)
23:55serial dokumentalny
Krzyk 3
0:30horror
HBO 3
Czarny poniedziałek (2)
21:30serial komediowy
Prezydent z kreskówki 2 (3)
22:00serial animowany
Billions 4 (7)
22:30serial obyczajowy
Templariusze 2 (5/8)
23:35serial historyczny
Dwunasty człowiek
0:25dramat historyczny
Kino Polska
Big Love
od 20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Mocne piątki: Psy
21:00dramat sensacyjny
Droga do piekła
23:15thriller
Stopklatka TV
Rącze konie
od 20:00western
Christine
0:50horror
TNT
Sherlock Holmes: Gra cieni
21:00film kryminalny
Helikopter w ogniu
23:30dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 17. kolejka
23:15magazyn piłkarski
Boks: Walka o pas WBA World w Veronie
0:15waga półciężka: Dmitry Bivol - Joe Smith Jr.
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:00naj,naj... 2018/2019
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00najlepsi strzelcy sezonu 2018/2019
FIM enduro: Grand Prix Grecji
22:25magazyn sportów motorowych
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
23:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
23:30serial dokumentalny
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
0:10mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń
Polsat Sport Extra
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019
21:00ceremonia otwarcia
Kolarstwo: Tour de Suisse
22:007. etap: Unterterzen - San Gottardo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!