Program TV na wtorek 02.04.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (150)
od 20:30telenowela historyczna
Moje córki krowy
21:10komediodramat
Włóczęga
22:45dramat kryminalny
Królowa
0:40film biograficzny
TVP 2
M jak miłość (1794)
od 20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Samemu trudniej (551)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (39)
23:10serial obyczajowy
Paciorki jednego różańca
0:00dramat społeczny
Polsat
Ninja Warrior Polska (61)
od 20:05reality show
Turysta
22:05film sensacyjny
Gra o życie
0:20film sensacyjny
TVN
Milionerzy (718)
od 20:55teleturniej
Czas na show. Drag me out (4/6)
21:35program rozrywkowy
Kuba Wojewódzki (5/12)
22:40talk-show
Superwizjer
23:40magazyn reporterów
Autentyczni (4)
0:40program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
Zdrada małżeńska
od 20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru (16)
22:30program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
23:25program rozrywkowy
Radioaktywny terror
0:25thriller
TV 4
Pamiętniki z wakacji (99)
21:00serial paradokumentalny
Love Island. Wyspa miłości (313)
22:00reality show
Nie oddychaj
23:00horror
STOP Drogówka
0:55magazyn policyjny
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (8)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (671)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (672)
23:00serial kryminalny
Więzienie (140)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (141)
0:35serial dokumentalny
TV Puls
Pan i pani Smith
od 20:00komedia sensacyjna
Zawrotna prędkość
22:30film sensacyjny
Miasto śmierci
0:10film sensacyjny
TVP Kultura
Teatr Telewizji: Ksiądz Marek
od 20:00sztuka Juliusza Słowackiego
Lekkie obyczaje: Portret kobiety w ogniu
21:45melodramat
Chavela
0:00film dokumentalny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 23: Tragedia w teatrze (296)
od 20:25serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
21:20serial kryminalny
Mój wujek papież
22:10film dokumentalny
Notacje: Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II
22:55cykl dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (836)
0:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Podróż 49. Niemcy - Hamburg
0:30magazyn kulinarny
WP
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (9)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki (1)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki, część 2 (2)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Chory, chorszy, trup (5)
0:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Premiera: Miłość po sąsiedzku
od 20:10komediodramat
Szepty
22:05horror
Smak życia
0:05komediodramat
AXN
Rekrut 5 (3)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut: FBI (3/22)
22:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (1)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (2)
23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (5)
0:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Trzej muszkieterowie: D'Artagnan
od 20:00film przygodowy
Premiera: Pierwszy dzień mojego życia
22:00komediodramat
Kaganiec
0:00thriller
CANAL+ Family
Emigracja XD (10-ost.)
od 20:35serial komediowy
Thatcher i Reagan. Polityczni przyjaciele (1)
21:15film dokumentalny
Thatcher i Reagan. Polityczni przyjaciele (2-ost.)
22:15film dokumentalny
Chwile szczęścia (4)
23:20serial dokumentalny
Jeszcze na chwilę
0:25film krótkometrażowy
W kręgu
0:45film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
Premiera: Pierwszy dzień mojego życia
21:00komediodramat
Kaganiec
23:00thriller
Kiedy ślub? (8-ost.)
0:35serial komediowy
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (8)
od 20:40serial obyczajowy
Zakładnik (1)
21:25serial kryminalny
Zakładnik (2)
22:10serial kryminalny
Zakładnik (3)
22:55serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (1)
23:40serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (2)
0:30serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Semper Fortis (8)
od 20:35serial sensacyjny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Doskonałe święta (7)
21:30serial obyczajowy
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
22:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Pościg (3)
0:35serial kryminalny
HBO
Wielkie kłamstewka 2: Tell-Tale Hearts (2)
21:00serial obyczajowy
Prestiż
21:55dramat kostiumowy
El Mariachi
0:05dramat sensacyjny
HBO 2
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
od 19:30dramat obyczajowy
Mandy
21:10horror
Krawiec z Panamy
23:10dramat sensacyjny
HBO 3
Premiera: Dzieci zła (8)
21:00serial kryminalny
Wielkie kłamstewka 2: Tell-Tale Hearts (2)
21:50serial obyczajowy
Premiera: Reedukacja Molly Singer
22:45komedia
Gra w klucze
0:45komedia
Kino Polska
Złote runo
od 20:00komedia
Nielegalni (9)
21:50serial sensacyjny
Nielegalni (10-ost.)
22:50serial sensacyjny
Psy
23:45dramat sensacyjny
Kino TV
Autostopowicz
od 20:00thriller
Ostatni egzorcyzm: Część 2
21:55horror
Regulamin zabijania
23:50film sensacyjny
Stopklatka
Grobowiec smoka
od 20:00film przygodowy
Zasady walki
21:55dramat sensacyjny
Zbaw nas ode złego
0:25horror
Warner TV
Nocny uciekinier
od 20:00dramat SF
Czarownice z Eastwick
22:10horror komediowy
Wataha 3 (3)
0:25serial sensacyjny
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
21:00magazyn piłkarski
Basket Office
22:00magazyn koszykarski
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
23:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Magazyn skrótów LaLiga
21:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
22:00magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Grand Prix
21:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
The Minute
21:55magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
22:002. etap
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
23:30mecz: Włochy - Korea Południowa
Formuła E: ePrix Japonii
0:30podsumowanie
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 20:302. etap
Paryż - miasto sportu
21:30magazyn sportowy
Paryż - miasto sportu
22:30magazyn sportowy
Chasing Glory
23:30magazyn sportowy
Chasing Glory
0:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
21:00mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00siatkówka
Piłka nożna: Copa Libertadores
23:55mecz: Millonarios FC - CR Flamengo
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 20:20mecz: Lechia Gdańsk - Odra Opole
Magazyn FORTUNA 1. ligi
23:00magazyn piłkarski
Atleci
0:00magazyn sportowy
Sporty walki: FEN 40 w Ostródzie
0:30walka: Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 19.05.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 20:55mecz półfinałowy: Juventus FC - SS Lazio
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Piłka nożna: Liga holenderska
23:30mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven
TVP Sport
Hokej: Tauron Hokej Liga
od 18:25mecz finałowy fazy play-off: GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim
GOL
21:10magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Boks: Walka o pasy IBF World, WBA Super World, WBC World i WBO World w Tokio
23:45waga superkogucia: Naoya Inoue - Marlon Tapales
Boks: Gala w Las Vegas
0:45podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!