0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetATM RozrywkaAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

ŚRODA 20.01
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Stan zagrożenia
21:00film dokumentalny
McMafia (3/8)
23:15serial kryminalny
TVN
Milionerzy (347)
od 20:55teleturniej
zdjęcieNieobecni (1/10)
21:30serial kryminalny
Intruz
22:30film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Underworld
21:05horror
Ucho Prezesa (10)
23:25serial komediowy
www.strach
23:55horror
TV 6
Blow
23:00dramat obyczajowy
TV Puls
Władcy ognia
od 20:00film SF
Centurion
22:00dramat przygodowy
Żelazny rycerz
23:55film przygodowy
TVN 7
Dobre kino: Dług
od 20:30dramat sensacyjny
Egzekutor
23:00film sensacyjny
TVP Polonia
Ranczo 2: Sztuka i władza (14)
od 20:45serial obyczajowy
Kasta: Biegły (26)
22:35serial paradokumentalny
Focus on Poland (516)
0:00program informacyjny
Rodzinka.pl: Fałszywiec (279)
0:15serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Nadejdzie dzień (3)
od 20:10serial kryminalny
Premiera: Nadejdzie dzień (4)
21:15serial kryminalny
Prawnik 2 (3)
22:25serial kryminalny
Prawnik 2 (4)
23:20serial kryminalny
Ale krótkie: Wojowniczka
0:10film krótkometrażowy
Alex. Brudny glina (5)
0:45serial kryminalny
AXN
Legenda Zorro
21:00film przygodowy
Pan "Wypadek"
23:50film sensacyjny
CANAL+ 1
Ognisty podmuch 2
od 20:20film kryminalny
Premiera: Fotografia
22:00melodramat
Strażniczka
23:45film sensacyjny
CANAL+ Family
Tajniak 2
od 19:30komedia sensacyjna
Kochanice króla
21:10dramat historyczny
Potwór
23:20komedia
CANAL+ Film
Queen i Slim
od 20:00film kryminalny
Czarne święta
22:15thriller
Schyłek dnia
23:45dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Premiera: Fotografia
21:00melodramat
Strażniczka
22:45film sensacyjny
Sala samobójców. Hejter
0:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Dzikusy (2)
21:00serial sensacyjny
Entuzjastki: Agata Araszkiewicz
21:55serial dokumentalny
Teoria umysłu
23:30film krótkometrażowy
Zbaw nas ode złego (5)
0:00serial kryminalny
CBS Europa
zdjęciexXx
21:00film sensacyjny
Gdzie jesteś, Amando?
23:20dramat kryminalny
HBO
Osierocony Brooklyn
od 20:10dramat kryminalny
Nie ma nas w domu
22:35dramat obyczajowy
Gdzie jesteś, Amando?
0:15dramat kryminalny
HBO 2
Kraina Lovecrafta (5/10)
21:00serial grozy
Kraina Lovecrafta (6/10)
21:55serial grozy
Hiszpańska księżniczka 2 (5/8)
23:00serial kostiumowy
Boski chillout
0:05komedia sensacyjna
HBO 3
Premiera: 4 Blocks 3 (4/6)
21:00serial kryminalny
zdjęcieReplikanci
22:50film SF
4 Blocks 3 (4/6)
0:40serial kryminalny
Kino Polska
Pogoda na jutro
od 20:00film obyczajowy
zdjęcieKlątwa Doliny Węży
22:00film przygodowy
Rewers
0:05czarna komedia
Kino TV
Twarda sztuka
21:00komediodramat
W sieci
23:20thriller
Polsat Film
Sensacyjna środa: Komando
21:00film sensacyjny
Sekstaśma
23:00komedia
Stopklatka
Piłkarski poker
od 20:00komedia obyczajowa
Szyfry wojny
22:10dramat wojenny
TNT
Krótkie spięcie 2
od 19:39komedia SF
Hamburger Hill
21:49dramat wojenny
Halloween
0:00horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 18:55mecz: Manchester City FC - Aston Villa FC
Piłka nożna: Liga angielska
21:10mecz: Fulham FC - Manchester United FC
Basket+
23:15newsy sportowe
News+
23:30magazyn sportowy
Ligue1 Review
0:00magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:55mecz: Olympique Marsylia - RC Lens
News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:30newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:50mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: GKS Katowice - Trefl Gdańsk
Piłka nożna: Puchar Włoch
23:00mecz 1/8 finału: Juventus FC - Genoa CFC
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
21:00mecz: FC Baník Ostrawa - AC Sparta Praga
Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
23:30waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Marek Prochazka 2.10.2020
TVP Sport
Piłka nożna: Superpuchar Włoch
od 20:55mecz: Juventus FC - SSC Napoli
Sportowy wieczór
23:25program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
23:50mecz 1/16 finału: CD Alcoyano - Real Madryt CF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!