Ogólnotematyczne

od 18:55teleturniej
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn informacyjny
20:13magazyn sportowy
20:15magazyn interwencyjny
20:35sztuka Wojciecha Tomczyka
19:05serial fabularno-dokumentalny
19:35serial obyczajowy
20:10serial obyczajowy
zdjęcie
20:50serial obyczajowy
21:35serial obyczajowy
22:35serial kryminalny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10film sensacyjny
22:55thriller
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:40magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55teleturniej
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
21:05serial dokumentalny
21:35serial dokumentalny
22:00program popularnonaukowy
20:00program popularnonaukowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
20:00film sensacyjny
21:55film sensacyjny
od 18:55serial obyczajowy
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
od 18:50serial kryminalny
20:00thriller
21:50film dokumentalny
22:45program rozrywkowy

Filmowe

od 17:50dramat obyczajowy
22:00serial obyczajowy
19:05serial sensacyjny
zdjęcie
20:00serial kryminalny
21:00film przygodowy
od 18:10komedia
20:00serial kryminalny
19:05chochliki telewizyjne
19:10komedia
21:00serial kryminalny
od 18:10komedia romantyczna
20:50komedia
22:25dramat obyczajowy
od 16:40musical
19:10komedia romantyczna
zdjęcie
21:00komedia kryminalna
22:45komedia
20:10serial obyczajowy
21:10serial komediowy
21:40serial komediowy
22:15komediodramat
od 18:10serial SF
19:15dramat biograficzny
21:00dramat obyczajowy
od 17:50film SF
19:40serial historyczny
20:25serial komediowy
21:00serial obyczajowy
22:00serial komediowy
22:30serial komediowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia
22:00film krótkometrażowy
22:35komedia sensacyjna
od 18:55film dokumentalny
20:00dramat obyczajowy
22:40horror SF
od 18:45film SF
21:00dramat historyczny

Sportowe

20:00magazyn piłkarski
20:55mecz: Crystal Palace FC - Tottenham Hotspur FC
od 18:50mecz: Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin
21:00magazyn piłki ręcznej
22:00cykl reportaży
22:30magazyn piłkarski
od 18:00mecz: ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
20:30magazyn siatkarski
22:00waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson
22:30waga supermusza: Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada
od 18:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
20:30magazyn piłkarski
21:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
19:00program informacyjny
19:07mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
21:20mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!