CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (166)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (166)

(CSI: NY: Officer Involved)

serial kryminalny USA 2011   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Carmine Giovinazzo, Anna Belknap
Reżyseria:Skipp Sudduth
W skrócie:Danny idzie do baru w towarzystwie znajomych z pracy, m.in. młodej Lauren. Przed lokalem dochodzi do szarpaniny. Danny traci przytomność. Kiedy ją odzyskuje, widzi martwego napastnika...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) zajmuje się badaniem okoliczności zbrodni, do których dochodzi na terenie nowojorskiej metropolii. W kolejnych śledztwach pomaga mu zespół policjantów i specjalistów w dziedzinie kryminalistyki. Są wśród nich detektywi Danny Messer (Carmine Giovinazzo) i Don Flack (Eddie Cahill), a także Jo Danville (Sela Ward), Adam Ross (A.J. Buckley) oraz doktorzy Sid Hammerback (Robert Joy) i Sheldon Hawkes (Hill Harper). W ósmej serii Mac wciąż zastanawia się nad rezygnacją ze służby. Widzowie poznają także różne wydarzenia z życia Jo i perypetie uczuciowe Danny'ego.

W tym odcinku

Danny idzie do baru na drinka w towarzystwie znajomych z pracy. Jest wśród nich młoda nowicjuszka Lauren Cooper. Przyjacielskie spotkanie kończy się awanturą, kiedy pod lokalem Messer zostaje zaczepiony przez pewnego mężczyznę. Dochodzi do szarpaniny, w wyniku której Danny traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość, odkrywa, że napastnik jest martwy. Lauren twierdzi, że zastrzeliła mężczyznę. Odniosła bowiem wrażenie, że jest on uzbrojony. Danny rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Próbuje także uporać się z poczuciem winy, że złamał regulamin, pijąc alkohol z podwładnymi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także