Program TV

SOBOTA 26.10
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ocaleni
od 2:50reality show
Kompozytorzy z obozów
3:55film dokumentalny
Klan (3536)
5:15telenowela
Klan (3537)
5:35telenowela
Klan (3538)
6:00telenowela
Sprawa dla reportera
6:25magazyn interwencyjny
TVP 2
Koło fortuny (228)
4:40teleturniej
Barwy szczęścia (2118)
5:15serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2119)
5:45serial obyczajowy
M jak miłość (1463)
6:20serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru
od 2:30program rozrywkowy
Heheszki na całego
3:30program rozrywkowy
Na osi (250)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Flintstonowie (85)
6:00serial animowany
Flintstonowie (86)
6:35serial animowany
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Dyżur 2 (21)
3:10serial dokumentalny
Menu na miarę (1)
3:50program kulinarny
Gra muzyka (7/10)
6:00program rozrywkowy
TVN 7
NOC Magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (432)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Halo Polonia
4:20magazyn
Barwy szczęścia (2064)
5:00serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2065)
5:25serial obyczajowy
Focus on Poland (209)
5:55program informacyjny
Barwy szczęścia (2066)
6:10serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2067)
6:40serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Nie wracaj do mnie w snach
od 2:00dramat psychologiczny
Czułość
3:40dramat obyczajowy
Na drodze
5:10film krótkometrażowy
Ucieczka
5:40film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (21)
od 2:50serial kryminalny
S.W.A.T. (4)
3:45serial sensacyjny
S.W.A.T. (5)
4:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 8 (13)
6:15serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieWilkołak
od 2:45horror
60 kilo niczego
4:10film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Kiler
6:15komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Buntownicy z seminarium
od 1:20dramat obyczajowy
zdjęcieWilkołak
3:45horror
60 kilo niczego
5:10film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Święta krowa
od 2:40komedia
Łapu-capu extra
4:10chochliki telewizyjne
Dzikie Karaiby
6:00film dokumentalny
Bella i Sebastian 3
6:50film familijny
CANAL+ Film
Wróg numer jeden
3:05dramat sensacyjny
Spitsbergen
5:35film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Janka
6:40film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Słodko-gorzki
od 2:45dramat obyczajowy
Dług
4:20dramat sensacyjny
Szczęśliwej podróży
6:00film krótkometrażowy
Danemark
6:15film krótkometrażowy
Rodzina
6:35film krótkometrażowy
CBS Europa
Jackie Brown
od 1:05film sensacyjny
Miłość i taniec
4:05film muzyczny
Moja słodka Sunday
5:55dramat kryminalny
HBO
Coldplay: koncert w Sao Paulo
od 1:20koncert w Sao Paulo
Glass
3:25thriller
Na planie
5:30magazyn filmowy
Break
6:00komedia
HBO 2
W cieniu drzewa
3:00komediodramat
Dyktator
4:30komedia
Mała czarownica
6:00film familijny
HBO 3
Interstellar
od 0:25film SF
A Black Lady Sketch Show (4)
3:15serial komediowy
Pokój 104 3 (1)
3:45serial obyczajowy
Cop Land
4:15film sensacyjny
Hook
6:00film przygodowy
Kino Polska
TV okazje
od 2:50
Życie wewnętrzne
3:20komediodramat
Puszcza Białowieska
5:00film dokumentalny
Fusy
5:30film krótkometrażowy
Powrót
6:00film obyczajowy
Polsat Film
Ślad (3)
3:00serial kryminalny
Ślad (4)
4:00serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (723)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (724)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (52)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (53)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka TV
Weekend
od 2:40komedia sensacyjna
MiłośćKropka.pl: Podróżnik (5)
5:00serial paradokumentalny
Wygrać, przegrać albo polec (2)
6:00program rozrywkowy
Nowa Scena Śmiechu (6)
6:25program rozrywkowy
TNT
Gatunek 3
3:00horror SF
Święty spotyka tygrysa
4:50dramat kryminalny
Zapomniana przeszłość
6:50dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 1:10mecz: Southampton FC - Leicester City FC
Boks: Walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles
3:10waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Shawn Porter
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:30mecz: Los Angeles Lakers - Utah Jazz
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz: Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
6:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
od 1:503. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
3:351. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
4:002. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
4:301. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
4:551. sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
5:254. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
6:051. sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Australii
6:302. sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!