Program TV

CZWARTEK 30.01
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Ojciec Mateusz 17: Wybór (217)
20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Rodzinka.pl: Zero tolerancji (187)
od 18:55serial komediowy
Barwy szczęścia (2183)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2184)
20:10serial obyczajowy
zdjęcieFilmowe czwartki: Anna Karenina
20:45dramat kostiumowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (249)
19:30serial komediowy
Cztery wesela (5)
20:05program rozrywkowy
zdjęcieJak stracić chłopaka w 10 dni
21:05komedia romantyczna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (216)
20:55teleturniej
Ted 2
22:30komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
od 18:10program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
19:10serial grozy
zdjęcieKabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Kwestia honoru
22:00film sensacyjny
TV 4
Policjantki i Policjanci (602)
19:00serial obyczajowy
zdjęcieKuloodporny
21:05film sensacyjny
TV 6
Miodowe lata: Tajny szyfr (117)
19:00serial komediowy
Galileo (548)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieZłe mamuśki
20:00komedia
Wygrane marzenia
21:55komedia romantyczna
TVN 7
Brzydula (117/180)
od 18:55serial komediowy
Psychol
22:20thriller
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2121)
od 18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
PitBull (29)
20:45serial sensacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
WP
Upiorne robale (3)
19:00serial przyrodniczy
Atak wielkiej ryby 2
20:00film dokumentalny
Potwory z przedmieścia
21:00film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (4)
22:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Cienie
od 18:25thriller
Matka i dziecko
22:40dramat obyczajowy
AXN
Jumanji
od 17:55film przygodowy
Ultraviolet 2 (11)
20:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 13 (20)
21:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (5)
22:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (15)
22:55serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieX-Men: Mroczna Phoenix
od 18:05film SF
Mr. Robot 4 (5/13)
20:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (5)
20:50serial komediowy
Dlaczego kobiety zabijają (9)
21:00serial kryminalny
Kickboxer: Odwet
22:45dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Mr. Robot 4 (5/13)
21:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (5)
21:50serial komediowy
Dlaczego kobiety zabijają (9)
22:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Dolina Muminków (9)
19:05serial animowany
Zostały tylko wspomnienia
19:30dramat obyczajowy
Naga Normandia
21:10komedia
Damulka
22:55western
CANAL+ Film
Przypływ wiary
od 18:00film biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieJohnny English: Nokaut
20:00komedia sensacyjna
zdjęciePodły, okrutny, zły
21:25film biograficzny
CANAL+ Seriale
Nie przegap
19:00magazyn informacyjny
Dziki Bill (3)
19:10serial kryminalny
Strefa mroku (7)
21:00serial grozy
Strefa mroku (8)
21:40serial grozy
Zasada przyjemności (9)
22:35serial kryminalny
CBS Europa
Gdy miłość to za mało
19:05dramat biograficzny
Jedyna prawdziwa rzecz
21:00film obyczajowy
HBO
Grand Budapest Hotel
od 17:30komedia
Nowy papież (3/9)
19:10serial obyczajowy
Buntownik z wyboru
20:10dramat psychologiczny
Wiatr. Thriller dokumentalny
22:20film dokumentalny
HBO 2
Bumblebee
od 17:55film SF
Avenue 5 (2/8)
19:50serial komediowy
Pohamuj entuzjazm 10 (2/10)
20:20serial komediowy
Biały kruk
21:00film biograficzny
HBO 3
Potwór z bagien (2/10)
od 18:25serial sensacyjny
Gra o tron 4 (7/10)
19:15serial fantasy
Gra o tron 4 (8/10)
20:05serial fantasy
zdjęcieOutsider (4/10)
21:00serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (1)
19:00program rozrywkowy
To ja, złodziej
20:00dramat sensacyjny
Dzień świra
22:05komediodramat
Polsat Film
Siostry
od 18:15komediodramat
TNT
Godziny szczytu
od 17:10komedia sensacyjna
Godziny szczytu 3
19:10komedia sensacyjna
Tango i Cash
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
O co biega?
19:00magazyn sportowy
LaLiga World
19:30magazyn piłkarski
Premiera: NBA Action
20:00magazyn koszykarski
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
20:30serial dokumentalny
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
21:00serial dokumentalny
Premier League Netbusters
21:30magazyn piłkarski
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
22:00magazyn siatkarski
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 18:55mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Wiadomości Eurosportu
19:40magazyn informacyjny
Eurosport 2
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
20:00mecz półfinałowy mężczyzn
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
21:00mecz półfinałowy kobiet
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
22:00mecz półfinałowy kobiet
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Benfica Lizbona
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
22:00magazyn siatkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
od 18:00mecz: LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno
Piłka nożna: Puchar Francji
20:50mecz 1/8 finału: OGC Nice - Olympique Lyon
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
Polsat Sport News
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
od 17:00bieg indywidualny kobiet
Magazyn alpejski
19:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga włoska
20:00mecz: SSC Napoli - Juventus FC
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
22:30mecz: SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 18:55mecz 1/8 finału: FC Barcelona - CD Leganes
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
20:55mecz 1/8 finału: CD Mirandes - Sevilla FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!