Program TV

WTOREK 17.12
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (630)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (73)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
TVP 2
Gotowi do gotowania. Start! (32)
od 13:35magazyn kulinarny
M jak miłość (1478)
14:10serial obyczajowy
Koło fortuny (640)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Pierwsza miłość (2975)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (912)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (255)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (185)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ugotowani (8)
14:00program kulinarno-rozrywkowy
Szpital (499)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (466)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (570)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (52)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (55)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (61)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (62)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (31)
od 13:40serial komediowy
Gliniarz i prokurator (50)
16:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (51)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Szpital (391)
od 13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (318)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (443)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (9/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (60)
17:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Sztuka Hiszpanii: Mistyczna północ (3)
od 13:20serial dokumentalny
Szlakiem Kolberga
14:15cykl reportaży
Baczyński
14:50dramat biograficzny
Serce do walki
16:10komedia romantyczna
WP
Nowe życie starych domów (11)
14:00program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk (5)
14:55serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk (6)
15:20serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Mama się myli
14:05dramat obyczajowy
Solaris
15:55dramat SF
Ale krótkie po polsku: Poszukiwanie
17:45blok filmów krótkometrażowych
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (18)
od 13:15serial sensacyjny
I kto to mówi 2
14:15komedia
I kto to mówi 3
15:50komedia
Agenci
17:55film sensacyjny
CANAL+
Ułaskawienie
od 13:10dramat obyczajowy
Oszukać śmierć
14:50film dokumentalny
Szalona mamuśka
15:15thriller
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
16:45serial komediowy
Czwarta władza
17:00dramat polityczny
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
od 13:40chochliki telewizyjne
Ułaskawienie
14:10dramat obyczajowy
Oszukać śmierć
15:50film dokumentalny
Szalona mamuśka
16:15thriller
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
17:45serial komediowy
CANAL+ Family
Tajemnice wraków Bałtyku: M-85 (7)
14:00serial dokumentalny
Lincoln
15:30dramat biograficzny
Nie przegap
17:55magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 13:45magazyn filmowy
Euforia
14:15dramat przygodowy
Nie przegap
15:55magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
16:05chochliki telewizyjne
Zawód: Lekarz
16:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Wbić flagę
od 13:55film krótkometrażowy
Instynkt 2 (7)
14:10serial kryminalny
A.B.C. (1)
14:55serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (5)
15:40serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (6)
16:40serial kryminalny
Łapu-capu extra
17:40chochliki telewizyjne
CBS Europa
Witajcie na pokładzie
od 13:20komedia
Raj
14:50komediodramat
Ogród czarownicy
16:35film familijny
HBO
451° Fahrenheita
od 12:50dramat SF
Casanova
14:30melodramat
Mewa
16:20komediodramat
HBO 2
Kapitan Marvel
od 13:10film SF
Hotel Transylwania 3
15:10film animowany
Roman J. Israel
16:50dramat kryminalny
HBO 3
Księga życia
od 13:00film animowany
Arthur
14:40komedia
Somalijscy piraci
16:30dramat biograficzny
Kino Polska
Dom wariatów
od 12:55dramat obyczajowy
Człowiek z żelaza
14:55dramat społeczny
Kino TV
Zostań jeszcze chwilę
od 13:40dramat obyczajowy
Miłość w Laponii
15:35komediodramat
Polsat Film
Ale szopka!
od 12:35komedia
Śnieżna akademia
14:45komedia
Wielki dar
16:40dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Chicago Fire: Przedsmak (14)
15:05serial obyczajowy
Castle 2: Podwójna przegrana (2)
16:00serial kryminalny
Scena śmiechu (36)
16:55program rozrywkowy
Wojny kontenerowe (10)
17:55serial dokumentalny
TNT
Wpływ księżyca
od 12:05komedia romantyczna
Dziś 13, jutro 30
14:10komedia romantyczna
Cztery wesela i pogrzeb
16:05komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 13:20mecz: VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
Czarny charakter: Piotruś Pan
15:25cykl reportaży
Planeta Ekstraklasa (18)
17:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
17:30mecz: ŁKS Commercecon - Igor Gorgonzola Novara
nSport+
LaLiga Highlights Show
14:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
15:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 19. kolejka
16:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
16:55mecz: Chimik Jużne - Allianz MTV Stuttgart
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
ATP World Tour Uncovered
14:30magazyn tenisowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: MKS Będzin - Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
14:00mecz: SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice
Magazyn snowboardowy
16:10magazyn sportowy
KOTV Classics
16:45magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga czeska
17:45mecz: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga
Polsat Sport News
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
od 12:07przejazd czwórek mężczyzn
zdjęcieSiatkówka mężczyzn: Liga włoska
14:30mecz: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna
Piłka nożna: Liga czeska
17:00mecz: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!