Program TV

NIEDZIELA 6.12
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Uwierz w Świętego Mikołaja
od 18:25świąteczny koncert
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Ludzie i bogowie: Odwet (13-ost.)
20:15serial historyczny
Rolnik szuka żony 7 (11)
21:15telenowela dokumentalna
TVP 2
Siła przetrwania
20:00dramat biograficzny
Kino bez granic: Gwiazdy
21:45film biograficzny
Polsat
Wydarzenia
od 18:55magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
Czarownica 2
20:05film fantasy
Złap mnie, jeśli potrafisz
22:45komedia kryminalna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Raport smogowy
19:40program informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
MasterChef (14)
20:00program rozrywkowy
Królestwo kobiet (8-ost.)
21:30serial komediowy
Looper: Pętla czasu
22:30thriller SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (849)
19:00program popularnonaukowy
Dzień Świstaka
20:00komedia
Ruiny
22:15horror
TV 6
Policjantki i Policjanci (629)
19:00serial obyczajowy
Galileo (815)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Taxi 2
od 18:15komedia sensacyjna
Prześladowca
22:05thriller
TVN 7
Mumia powraca
od 17:20film przygodowy
Superseans: Listy do M.
20:00komedia romantyczna
Dziewczyna z portretu
22:30dramat biograficzny
TVP Kultura
Ostatni cesarz
20:00dramat historyczny
Trzeci punkt widzenia
22:45program publicystyczny
WP
Diana i paparazzi
19:00film dokumentalny
Świąteczna randka
20:00komedia romantyczna

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Winni
od 18:15dramat kryminalny
Premiera: Van der Valk (1)
20:10serial kryminalny
Czarny łabędź
21:55dramat psychologiczny
AXN
Zła kobieta
od 18:05komedia
Tożsamość
20:00thriller
Czas wymierania
21:55thriller
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:25mecz: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
zdjęcieLiga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
Król (5)
22:30serial sensacyjny
CANAL+ Family
Młody renifer Alex
od 18:30film dokumentalny
zdjęcieExodus: Bogowie i królowie
20:15dramat przygodowy
Hitchcock
22:55dramat biograficzny
CANAL+ Premium
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
zdjęcieLiga+ Extra
19:30magazyn piłkarski
Turbokozak
21:00magazyn piłkarski
Król (5)
21:30serial sensacyjny
CANAL+ Seriale
Upadek królestwa 4 (5)
20:00serial historyczny
Upadek królestwa 4 (6)
20:55serial historyczny
Pisarze. Serial na krótko (7)
21:50serial komediowy
Odwet (3)
22:00serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (10)
22:50serial komediowy
HBO 2
Doom Patrol 2 (9-ost.)
od 18:20serial przygodowy
Jack Ryan: Teoria chaosu
19:10film sensacyjny
zdjęcieReplikanci
21:00film SF
21 mostów
22:50film kryminalny
HBO 3
Branża (4/8)
19:00serial obyczajowy
Od nowa (6-ost.)
20:00serial obyczajowy
Trefny szmal (3/6)
21:00serial komediowy
30 srebrników (2/8)
22:00serial grozy
Kino Polska
Wielka wsypa
20:00komedia sensacyjna
Yuma
22:05film kryminalny
Kino TV
Ślubne wojny
20:00komedia romantyczna
Władca Paryża
21:55film przygodowy
Stopklatka
Poirot: Niedziela na wsi
od 18:05film kryminalny
Taśmy Watykanu
20:05horror
Dzień świra
21:55komediodramat
TNT
Mała miss
od 18:53komediodramat
Egzekutor
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 17:25piłka nożna
Premier League World
19:35magazyn piłkarski
Turbokozak
22:25magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej UK Championship
od 18:15mecz półfinałowy
Wiadomości Eurosportu
19:40magazyn informacyjny
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 18:25mecz: Villarreal CF - Elche CF
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
20:30mecz: Hereda San Pablo Burgos - Real Madryt
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 17:30mecz: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30mecz: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: King Szczecin - Legia Warszawa
Sporty walki: UFC
20:00sporty walki
Polsat Sport News
Boks
19:00boks
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: NBV Werona - Itas Trentino
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 18:40mecz: GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:45skróty meczów
Sportowy wieczór
22:40program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!