CSI: Kryminalne zagadki Miami (86)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 86

7.2/10

(CSI: Miami 4: Silencer)

serial kryminalny USA 2006   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Ernest R. Dickerson
W skrócie:Claire tańczy sambę; przyłącza się do niej Jose. Nagle ktoś do nich strzela. Horatio odkrywa dziwny tatuaż na piersi zabitego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Na festiwalu latynoskim zostają zastrzeleni Claire Trinner i Jose Sambrano. Badając ślady na miejscu zbrodni, Horatio odkrywa tatuaż na piersi martwego mężczyzny. Jest on znakiem przynależności do gangu Mala Noche. Delko odwiedza studio tatuażu Hectora Ramireza, w którym wykonano ów rysunek. Natyka się tam na zdjęcie Sambrano znajdującego się w towarzystwie Carlosa Mojeny. Horatio sądzi, że nieprzypadkowo to właśnie Claire znalazła się na linii strzału. Na jej ciele znaleziono ślady tajemniczej substancji. Dziewczyna pracowała jako szefowa PR w firmie farmaceutycznej. W pracy krążyły plotki o jej tajemniczym romansie. Ryan zauważa, że coś łączy Natalię i Erica. Horatio i Marisol ukrywają przed wszystkimi swój związek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także