Program TV

PONIEDZIAŁEK 2.11
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Warto rozmawiać
23:45talk-show
41 dni nadziei
0:50dramat przygodowy
Znam kogoś, kto cię szuka
2:35dramat obyczajowy
TVP 2
Deep State: Tajny układ (7/8)
od 22:50serial sensacyjny
Klient
23:55dramat obyczajowy
Warto kochać (31)
2:05serial obyczajowy
Zasady nie obowiązują
2:55komediodramat
Polsat
Obcy kontra Predator
od 22:55horror SF
zdjęcieWróg u bram
1:05dramat wojenny
TVN
Projekt Lady (9)
od 22:30reality show
zdjęcieSzadź (3)
23:30serial kryminalny
Co za tydzień
0:30magazyn informacyjny
Zabójcza broń 3 (9)
1:00serial sensacyjny
Uwaga!
2:05magazyn reporterów
NOC Magii
2:25interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTrucizna
23:55film SF
Rytuał odejścia
1:45film erotyczny
TV 4
Krew za krew
od 21:40western
Ryzykanci (6)
23:55reality show
Ryzykanci (7)
0:55reality show
Galileo (838)
1:55program popularnonaukowy
SuperLudzie (7)
2:55serial dokumentalny
TV 6
Eden Lake
23:00thriller
Benny Hill (59)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Django
od 20:00western
Zobacz to!: Taki jest świat 5 (43)
2:50program informacyjny
TVP Polonia
Kornel
od 22:55film dokumentalny
Focus on Poland
23:55program informacyjny
Korona królów (399)
0:10telenowela historyczna
Olá Polônia
1:40magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Polonia 24
2:00magazyn informacyjny
Pogoda
2:20magazyn informacyjny
Sport
2:25magazyn sportowy
WP
Kabaret na żądanie (18)
0:00program rozrywkowy
Scott i Bailey (1)
1:55serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Rachunek sumienia (7)
od 22:30serial kryminalny
zdjęcieRachunek sumienia (8)
23:30serial kryminalny
zdjęciePo zmroku, kochanie
0:30film kryminalny
Uczciwi ludzie
2:25film krótkometrażowy
Czempion
2:55film krótkometrażowy
AXN
Alex Rider (7)
1:10serial sensacyjny
L.A.'s Finest 2 (7)
2:00serial akcji
CANAL+ Family
Tajniak
od 21:45komedia sensacyjna
Tajniak 2
23:25komedia sensacyjna
Jestem tutaj
0:55film krótkometrażowy
Żurek
1:25film obyczajowy
Dzień jak co dzień
2:40film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Polityka
23:35serial obyczajowy
Polana pośród brzeziny
1:45dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Richard mówi do widzenia
1:00komediodramat
Dług
2:30dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Premiera: Spirala 6 (10)
23:00serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (2)
0:40film krótkometrażowy
Nic nie ginie
1:00dramat obyczajowy
Pan Tadeusz
2:10film kostiumowy
CBS Europa
3000 mil do Graceland
0:35film sensacyjny
O czym marzą faceci
2:50komedia kryminalna
HBO
Ślicznotki
od 22:00komedia kryminalna
Kiss Kiss Bang Bang
1:25komedia kryminalna
HBO 2
Shazam!
od 21:00komedia przygodowa
Patria (7/8)
23:10serial obyczajowy
Godność (4/8)
0:15serial grozy
21 mostów
1:10film kryminalny
Zła mamusia
2:50thriller
HBO 3
Rambo: Ostatnia krew
od 22:50film sensacyjny
Od nowa (2/6)
0:35serial obyczajowy
Trygonometria (3/8)
1:35serial komediowy
Gdzie jesteś, Amando?
2:25dramat kryminalny
Kino Polska
Symetria
od 22:50dramat obyczajowy
Święty interes
0:55komedia
Chleba naszego powszedniego
2:45film obyczajowy
Kino TV
zdjęciePole rażenia
0:00thriller
Piękna
2:05dramat obyczajowy
Polsat Film
Zła kobieta
23:20komedia
Gliniarze: Nie dotykaj mnie (451)
1:30serial paradokumentalny
Gliniarze: W ukryciu (452)
2:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Życzenie śmierci 5
od 21:55film sensacyjny
Pulp Fiction
23:55dramat sensacyjny
TNT
Underworld
od 22:49horror
Underworld: Evolution
1:10thriller SF
Łzy słońca
2:54dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League
23:00magazyn piłkarski
Sport News+
0:25magazyn sportowy
Sport+
1:00magazyn sportowy
O co biega?
2:15magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
2:50mecz: Warta Poznań - Legia Warszawa
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 22:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Dominic Thiem - Novak Djoković
Kolarstwo: Vuelta a Espana
0:0011. etap: Villaviciosa - Alto de La Farrapona
Kolarstwo: Vuelta a Espana
0:4512. etap: La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
23:0012. etap: La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Vuelta a Espana
1:3011. etap: Villaviciosa - Alto de La Farrapona
Kolarstwo: Vuelta a Espana
2:1512. etap: La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru
nSport+
Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:30mecz: Warta Poznań - Legia Warszawa
Witaj w klubie: Wisła Płock
2:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
2:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 22:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Cerrad Enea Czarni Radom
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
TVP Sport
Boks: Gala w Londynie
23:50waga ciężka: Oleksandr Usyk - Dereck Chisora
Boks: Gala w San Antonio
0:55podsumowanie

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!