Program TV

NIEDZIELA 8.11
1:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
21 Jump Street
od 23:35komedia sensacyjna
Królowie życia
1:35dramat obyczajowy
Jaka to melodia?
3:45teleturniej muzyczny
TVP 2
Papierowe gody
od 0:30melodramat
Plan prawie doskonały
2:10komedia kryminalna
Polsat
Strażnik granicy
od 0:15film sensacyjny
Tajemnice losu
2:20program rozrywkowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
Zjawy
1:00horror
Uwaga!
2:50magazyn reporterów
NOC Magii
3:10interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Eden Lake
od 0:00thriller
Anatomia głupoty (3)
1:55serial dokumentalny
Disco Polo Life
2:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
TV 6
Śmierć na talerzu (9)
1:00serial dokumentalny
Włatcy móch: Wiedźma Shigella (7)
2:00serial animowany dla dorosłych
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TVP Kultura
Wieczny ogień
od 0:55film krótkometrażowy
Vendetta
1:10film animowany
Pozostając w cieniu
4:25film dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
2:00magazyn informacyjny
Pogoda
2:20magazyn informacyjny
Sport
2:23magazyn sportowy
Stulecie Winnych 2 (19)
2:30serial obyczajowy
WP
Premiera: Hot lista OPEN.FM (97)
1:00program rozrywkowy
Zdradzone
2:00thriller

FILMOWE

ale kino+
Paragraf 44
od 0:10dramat sensacyjny
Łowy
1:55film krótkometrażowy
Misja Afganistan (11)
3:35serial wojenny
Misja Afganistan (12)
4:25serial wojenny
AXN
Django
od 21:50western
Agenci
1:25film sensacyjny
Flash 6 (1)
3:40serial akcji
Okup 3 (7)
4:30serial sensacyjny
CANAL+ 1
Czerwona jaskółka
od 23:35thriller
Noc oczyszczenia
1:50thriller
Sługi wojny
3:15film sensacyjny
Moje miasto
4:55film obyczajowy
CANAL+ Family
Sala samobójców. Hejter
od 23:15dramat obyczajowy
Krew Boga
1:40film przygodowy
Monument
3:25dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Legiony
od 23:30film historyczny
Dług
3:40dramat sensacyjny
CANAL+ Premium
Noc oczyszczenia
od 0:50thriller
Sługi wojny
2:15film sensacyjny
Moje miasto
3:55film obyczajowy
Mama żyrafa
4:55film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Nielegalni (7)
od 0:25serial sensacyjny
Nielegalni (8)
1:15serial sensacyjny
Nielegalni (9)
2:00serial sensacyjny
Nielegalni (10)
2:45serial sensacyjny
Miłość bezwarunkowa
3:35film dokumentalny
To, co zostaje
4:15film krótkometrażowy
Supernova
4:45dramat obyczajowy
CBS Europa
Wzgórze nadziei
od 23:15melodramat
Szkolny chwyt
2:15film obyczajowy
Miłość w raju
4:20komediodramat
HBO
Mroczne wody
od 23:30dramat biograficzny
Kiss Kiss Bang Bang
1:35komedia kryminalna
Ethiopiques: Muzyka duszy
3:15film dokumentalny
Rajskie wzgórza
4:25film fantasy
HBO 2
Wielkanocna niespodzianka
2:35dramat obyczajowy
Sprawa Colliniego
4:00film kryminalny
HBO 3
Sprawa idealna 4 (7-ost.)
od 0:40serial obyczajowy
Utalentowany pan Ripley
1:35dramat kryminalny
Prestiż
3:50dramat kostiumowy
Kino Polska
Glina (11/25)
od 0:20serial kryminalny
Glina (12/25)
1:30serial kryminalny
Podręczny
2:40thriller
Krótki film o zabijaniu
4:20dramat obyczajowy
Kino TV
Narcos 3 (1)
1:00serial sensacyjny
Narcos 3 (2)
2:05serial sensacyjny
Polsat Film
Ultraviolet (1)
3:30serial kryminalny
Ultraviolet (2)
4:30serial kryminalny
Stopklatka
Skrzydlate świnie
od 0:10dramat obyczajowy
Krótki film o miłości
2:30dramat psychologiczny
Porno
4:20komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 23:45mecz: Everton FC - Manchester United FC
Boks: Walka o pas WBC World w Hollywood
3:00waga lekka: Devin Haney - Yuriorkis Gamboa
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 0:3017. etap: Sequeros - Alto de La Covatilla
Snooker: Turniej English Open
1:30mecz półfinałowy
Kolarstwo: Vuelta a Espana
3:0017. etap: Sequeros - Alto de La Covatilla
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 23:35mecz: Sevilla FC - CA Osasuna
Liga+
1:45magazyn piłkarski
TVP Sport
Boks: Gala w Londynie
1:20waga ciężka: Oleksandr Usyk - Dereck Chisora
Boks: Walka o pasy WBC World, WBA Super World i IBF World w Uncasville
2:15waga superpółśrednia: Jermell Charlo - Jeison Rosario

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!