Program TV na poniedziałek 20.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:20teleturniej muzyczny
Klan (4343)
17:55telenowela
Leśniczówka (897)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Teatr Telewizji: Cudzoziemka
20:30sztuka na podstawie powieści Marii Kuncewiczowej
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Zakazany owoc (469)
17:15telenowela
Va banque (759)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (381)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (3005)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3006)
20:10serial obyczajowy
Kulisy serialu "M jak miłość"
20:40cykl felietonów
M jak miłość (1807)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (934)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3818)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Megahit: Kingsman: Złoty krąg
20:00komedia sensacyjna
TVN
Ukryta prawda (1000)
od 16:55serial paradokumentalny
Detektywi (67)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3821)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (690)
20:55teleturniej
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (10)
19:00program rozrywkowy
Tajemnicza Wyspa Juliusza Verne'a
20:00film przygodowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (686)
17:00serial obyczajowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (306)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1166)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (809)
20:00serial kryminalny
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów (2)
17:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (9)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (10)
19:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (30)
20:00serial kryminalny
TV Puls
Rodzinny interes: Mała miss (7)
17:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (770)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (771)
19:00serial obyczajowy
Najwyższy wyrok
20:00film sensacyjny
TVN 7
Zagadki losu (33/34)
od 16:55serial paradokumentalny
Szpital (720)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1212)
18:55serial paradokumentalny
303: Bitwa o Anglię
20:00dramat wojenny
TVP Kultura
Maria Curie (1/3)
od 15:55film biograficzny
Hala odlotów
17:30talk-show
Dietrich i Garbo - dwie boginie kina
18:35film dokumentalny
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
19:45serial animowany
Kino mocnych wrażeń: Błąd systemu
20:00dramat obyczajowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (869)
17:20teleturniej
Leśniczówka (712)
17:50telenowela
Słownik polsko@polski (613)
18:20talk-show prof. Jana Miodka
Stacja innowacja (105)
18:55program popularnonaukowy
Polacy światu
19:20cykl dokumentalny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1898 (3/8)
20:25serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 4 (1)
od 16:55serial kryminalny
Autostrada przez piekło (5)
19:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Ryan Gosling. Idol Hollywoodu
od 16:50film dokumentalny
Podejrzane (3)
18:00serial kryminalny
Podejrzane (4)
19:05serial kryminalny
Premiera: Wilcze prawo: 1980
20:10dramat kryminalny
AXN
MacGyver (18)
od 16:25serial akcji
Agenci NCIS 17 (14)
17:20serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (15)
18:10serial kryminalny
MacGyver (19)
19:10serial akcji
MacGyver (20)
20:05serial akcji
CANAL+ 1
Niebieska linia
od 15:50dramat obyczajowy
Łapu-capu
17:30chochliki telewizyjne
Klub wtorkowy
17:35komediodramat
Wiek Adaline
19:15melodramat
CANAL+ Family
Wszystkie kolory świata 2: Odwieczne piękno Egiptu (7)
17:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: W okolicach Krakowa (8)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Na ziemi lubuskiej (9)
18:30serial dokumentalny
Afryka z góry: Maroko (6)
19:05serial dokumentalny
Nie zostawiaj mnie (1)
20:05serial kryminalny
CANAL+ Film
Sen o okapi
od 16:15komediodramat
Bezmiar
18:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Wieczór biograficzny: Golda
20:00film biograficzny
CANAL+ Premium
Klub wtorkowy
od 16:35komediodramat
Wiek Adaline
18:15melodramat
Purpurowe rzeki 4 (4)
20:05serial kryminalny
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (4)
od 16:40serial kryminalny
Młody The Rock 3 (10)
17:25serial komediowy
Nowe życie 3 (6)
17:50serial obyczajowy
Nowe życie 3 (7)
18:35serial obyczajowy
Nowe życie 3 (8)
19:15serial obyczajowy
Yellowjackets (1)
20:00serial grozy
Yellowjackets (2)
20:55serial grozy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Dym szczypie w oczy (23)
od 16:40serial kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
17:35film kryminalny
Agenci NCIS 14: Ziemia ludzi odważnych (7)
19:35serial sensacyjny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: W imię większego dobra (24-ost.)
20:35serial kryminalny
HBO
Samarytanin
od 16:35film SF
Rycerze Zodiaku
18:15film fantasy
Premiera: Sympatyk: The Oriental Mode of Destruction (6)
20:10serial szpiegowski
HBO 2
Między liniami życia
od 16:25dramat obyczajowy
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
17:50dramat obyczajowy
Tata
19:30dramat obyczajowy
HBO 3
Ave, Cezar!
od 15:20komedia
Wonka
17:10film familijny
Premiera: Banshee 2: Little Fish (1/10)
19:10serial sensacyjny
Premiera: Banshee 2: The Thunder Man (2)
20:00serial sensacyjny
Kino Polska
Siedlisko (2)
od 16:55serial obyczajowy
1920. Wojna i miłość: Powrót (1)
18:00serial historyczny
1920. Wojna i miłość: Początek (2)
19:00serial historyczny
Moja krew
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Panna Marple: Godzina zero
od 15:45film kryminalny
Poirot: Samotny dom, część 1
17:50serial kryminalny
Poirot: Samotny dom, część 2
18:55serial kryminalny
Krzyżowy ogień
20:00film sensacyjny
Stopklatka
Hawaje 5-0 3: Zboczeniec (18)
17:00serial kryminalny
Komisarz Rex 3: Zabójcza namiętność (4)
18:00serial kryminalny
Hudson i Rex 6 (4)
19:00serial kryminalny
Prowokacja
20:00film sensacyjny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
od 16:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
17:35serial sensacyjny
Alf: Odlećmy razem (25)
18:30serial komediowy
Alf 2: Ballada o wyspie Gilligana (2)
19:00serial komediowy
Alf 2: Spójrz na mnie teraz (3)
19:30serial komediowy
Odżywieni
20:05dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Wysoki Pressing
od 15:40magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:15newsy sportowe
Premiera: Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
17:30magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
18:30magazyn piłkarski
Premiera: Ligue1 Review
19:30magazyn piłkarski
Basket+
20:30newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:50mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Magazyn PGE Ekstraliga
od 16:45magazyn żużlowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:30wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:55mecz: KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour of Limburg
od 15:00kolarstwo
The Minute
17:10magazyn sportowy
Łucznictwo: Mistrzostwa Europy - Varaždin 2024
17:15łuk bloczkowy
Łucznictwo: Mistrzostwa Europy - Varaždin 2024
17:45łuk refleksyjny
Judo Show
18:15magazyn sportowy
Sporty ekstremalne: Zawody World Series w Montpellier
19:15sporty ekstremalne
The Minute
20:15magazyn sportowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
20:20mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
Eurosport 2
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Sydney 2000
17:00magazyn sportowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
18:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Kolarstwo
19:00kolarstwo
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
20:00zjazd kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
20:45zjazd mężczyzn
Polsat Sport 1
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Szwecja - Francja
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
19:00studio
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Kazachstan - Polska
Polsat Sport 2
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
od 16:10mecz: Wielka Brytania - Norwegia
Magazyn ligi holenderskiej
19:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
19:50mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
Atleci
17:00magazyn sportowy
Hokej: Mistrzostwa świata - Czechy 2024
20:10mecz: Finlandia - Dania
TVP Sport
Lekkoatletyka: 70. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - Chorzów 2024
od 15:30podsumowanie
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:05mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
GOL
20:15magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!