Program TV na czwartek 30.05.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Szalone przygody Louisa de Funesa (2-ost.)
od 23:50film dokumentalny
Złe psy
0:55thriller
Kodeks zbrodni
2:40thriller
TVP 2
Nieprawdopodobna dziewczyna
od 23:50komedia
Tajemnice rodu Valentów 3 (39)
1:45serial historyczny
Tajemnice rodu Valentów 3 (40)
2:55serial historyczny
Polsat
Nie zadzieraj z fryzjerem
od 22:20komedia
Burleska
0:55film muzyczny
Nasz nowy dom (210)
3:30reality show
TVN
Gran Torino
od 23:55dramat sensacyjny
Dowody zbrodni 7 (12/22)
2:10serial kryminalny
Szpital (202)
3:00serial paradokumentalny
Uwaga!
3:50magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
od 23:15program rozrywkowy
Droga po śmierć
0:15thriller
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (41)
2:00program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (5)
3:00serial sensacyjny
TV 4
Monster Hunter
od 23:00film sensacyjny
Love Island. Wyspa miłości (122)
1:05reality show
Love Island. Wyspa miłości (123)
2:10reality show
SuperLudzie Extra (31)
3:10magazyn
Disco Polo Life
3:25program muzyczny
TV 6
Więzienie (61)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (62)
0:35serial dokumentalny
Święty (163)
1:00serial komediowy
Święty (164)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (70)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Zastraszanie (57)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
Tokarev. Zabójca z przeszłości
od 23:50dramat kryminalny
Dzielnica strachu 6 (259)
2:00serial kryminalny
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (21)
3:00program informacyjny
TVN 7
After 2
od 22:45melodramat
Lemur zwany Rollo
0:50komedia
Medium z Long Island (18/30)
2:40reality show
Nagi instynkt przetrwania (15/17)
3:15serial dokumentalny
TVP Kultura
Jazz.pl Polskie Radio: Maciej Obara Quartet
od 22:45koncert
Lekkie obyczaje: Arab Blues
0:30komedia
Ukraińska czytanka: Lubko Deresz
2:10cykl felietonów
Don Gilliam i olbrzymy
2:35film dokumentalny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (756)
0:00teleturniej
Vito odkrywa Polskę: Dolina Dunajca (5)
0:30cykl reportaży
Magazyn z Wysp (295)
1:00magazyn
Przepis dnia (47)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Młyny sprawiedliwości (921)
2:15serial obyczajowy
Zatoka szpiegów (7)
3:10serial szpiegowski
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2: Kto? co?, kogo? czego?, komu? czemu? (7)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (23)
1:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Wielka, większa, największa (8)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Chyba, część 2 (8)
3:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Granica zbrodni 2 (7)
0:00serial kryminalny
Granica zbrodni 2 (8)
1:10serial kryminalny
Beztroska
2:00film krótkometrażowy
Zasada przyjemności (9)
2:15serial kryminalny
Kiler-ów 2-óch
3:15komedia
AXN
MacGyver 2 (13)
od 23:55serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (8)
0:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
1:50serial sensacyjny
The Good Doctor 6 (4)
2:50serial obyczajowy
Szpital świętej Marii (9/10)
3:45serial obyczajowy
CANAL+ 1
Przerwany lot
od 23:00film sensacyjny
Ostatni posterunek
0:45thriller SF
Sara
2:40film sensacyjny
CANAL+ Family
Rekruci: Egzaminy (9/10)
od 23:35serial dokumentalny
Sukienka
0:35film krótkometrażowy
Restart
1:05film krótkometrażowy
Rodzinna rozgrywka
1:25film krótkometrażowy
Daleko od miasta 8 (3)
1:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (4)
2:15serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (5)
2:50serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (6)
3:15serial dokumentalny
Daleko od miasta 8 (7)
3:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Stracone złudzenia
od 23:30dramat obyczajowy
Zbrodnie przyszłości
1:55horror SF
Braty
3:45dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Ostatni posterunek
od 23:45thriller SF
Sara
1:40film sensacyjny
Wiarołom
3:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Poza nocą (3)
od 23:40serial historyczny
Poza nocą (4)
0:30serial historyczny
Jak zostać Elżbietą (8)
1:40serial historyczny
Wilk 2 (1)
2:35serial obyczajowy
Wilk 2 (2)
2:45serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Niedokończone życie
od 22:55dramat obyczajowy
Dziecko w czasie
1:00dramat obyczajowy
Sommersby
2:50melodramat
Epic Drama
Hiszpańska księżniczka: Wszystko stracone (7)
od 23:45serial kostiumowy
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
0:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18-ost.)
1:40serial kryminalny
Archie (4-ost.)
2:25serial biograficzny
Domina 2 (7)
3:15serial historyczny
HBO 2
Pełne koło: Safe in the Circle (4)
od 23:30serial kryminalny
Wanted: Ścigani
0:30film sensacyjny
Naznaczony: Czerwone drzwi
2:20horror
HBO 3
Ona jest miłością
od 23:10komedia romantyczna
Nikt nie musi wiedzieć
0:35melodramat
Młody Sheldon 7: Half a Wiener Schnitzel and Underwear in a Tree (1/14)
2:15serial komediowy
Młody Sheldon 7: A Roulette Wheel and a Piano Playing Dog (2)
2:35serial komediowy
Nasza bandera znaczy śmierć: The Best Revenge Is Dressing Well (5)
2:55serial przygodowy
We're Here 4 (1/6)
3:30serial dokumentalny
Kino Polska
Ballada o Januszku: Widoczek z Ciechocinka (5)
od 23:50serial obyczajowy
Ballada o Januszku: Rybałci 63 (6)
1:05serial obyczajowy
Kobieta samotna
2:35dramat obyczajowy
Polsat Film
Kingsman: Złoty krąg
od 23:05komedia sensacyjna
Gliniarze: Zbiórka (567)
2:00serial paradokumentalny
Ślad: Automat dla pięknej pani (53)
3:00serial kryminalny
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Basket+
0:00newsy sportowe
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:15piłka nożna
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:30mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:00mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
The Minute
0:00magazyn sportowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:05mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:0020. etap
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: Ride London Classic
0:001. etap
Kolarstwo kobiet: Ride London Classic
1:002. etap
Kolarstwo kobiet: Ride London Classic
2:003. etap
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
3:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
0:00mecz: Polska - Serbia
Piłka nożna: Copa Sudamericana
1:55mecz: Boca Juniors - Nacional Potosí
Polsat Sport 2
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 22:30piłka nożna
Sporty walki: FEN 52 w Ostrowie Wielkopolskim
1:00walka: Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024
Polsat Sport 3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Katalonii
0:00podsumowanie
Sporty walki: Babilon MMA 39 w Radomiu
1:00walka: Piotr Kacprzak - Szymon Rakowicz 30.09.2023
TVP Sport
Legendy KSW (8)
od 23:50magazyn sportów walki
Boks: Gala w Gatineau
2:15waga superśrednia: Christian Mbilli - Demond Nicholson
Boks: Gala w Broadbeach
3:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!