Ogólnotematyczne

8:00magazyn rolniczy
9:05magazyn przyrodniczy
9:35dramat obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
9:20serial obyczajowy
9:55film obyczajowy
od 7:45program dla dzieci
10:45film animowany
8:30reality show
10:00film familijny
od 6:50telezakupy
8:55serial obyczajowy
9:55serial obyczajowy
10:55serial komediowy
11:30serial komediowy
od 7:40serial animowany
8:10serial animowany
8:45film familijny
10:30program popularnonaukowy
11:30program popularnonaukowy
8:00program popularnonaukowy
10:00film familijny
11:35film animowany
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
9:15cykl felietonów
9:25program edukacyjny
10:15magazyn dla nastolatków
10:45film obyczajowy
od 7:45
9:35magazyn motoryzacyjny
11:15serial dokumentalny
11:50serial dokumentalny

Filmowe

8:00film krótkometrażowy
8:45film kryminalny
10:30blok filmów krótkometrażowych
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
9:55serial kryminalny
10:50serial kryminalny
11:45serial sensacyjny
od 7:00film familijny
8:40magazyn informacyjny
8:50film krótkometrażowy
9:00serial animowany
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
10:00magazyn muzyczny
10:20dramat przygodowy
od 7:55magazyn muzyczny
8:15dramat obyczajowy
9:55magazyn filmowy
zdjęcie
10:25komedia
11:55magazyn informacyjny
od 7:40magazyn filmowy
8:10chochliki telewizyjne
8:30serial kryminalny
9:20serial kryminalny
10:10serial kryminalny
11:05film krótkometrażowy
11:15film obyczajowy
od 7:35film przygodowy
9:20film przygodowy
11:05melodramat
od 7:10film familijny
zdjęcie
8:35film dokumentalny
9:55komedia
11:25komediodramat
8:05komedia
9:45serial obyczajowy
10:05serial obyczajowy
od 7:55magazyn filmowy
8:25musical
10:20serial obyczajowy
11:15serial kostiumowy
8:00komedia
10:00film obyczajowy
10:00film przygodowy
od 7:55serial kryminalny
11:00film przygodowy
8:25serial sensacyjny
11:00serial sensacyjny
11:55serial sensacyjny

Sportowe

od 7:00mecz: Everton FC - Chelsea FC
9:00mecz: Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
11:15magazyn ligi angielskiej
11:00Summer Dew - Best of Long Beach
11:30Best of Breckenridge
od 7:00mecz finałowy drużyn mieszanych: Kolumbia - USA
11:00wydanie świąteczne
od 7:00mecz 1/8 finału
9:00mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa
11:00mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Diatec
8:00mecz: New York Islanders - Winnipeg Jets
9:00hokej
11:05mecz towarzyski: Polska - Urugwaj

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!