Program TV

PIĄTEK 3.05
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Chiński zodiak
od 22:25film karate
16 przecznic
0:25film sensacyjny
Osaczona
2:15thriller
TVN
Super 8
od 22:10thriller SF
Uwaga!
1:35magazyn reporterów
Moc magii
1:55interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zagrożenie z kosmosu
od 21:45film SF
Rosnące pożądanie
23:35film erotyczny
Klub
1:05film erotyczny
TV 4
Narodziny legendy
23:00film sensacyjny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Ostatnie zlecenie
0:00film sensacyjny
Benny Hill (76)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TVN 7
Szybcy i wściekli 6
23:05film sensacyjny
Moc magii
2:25interaktywny program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Zmiana pasa
od 22:05thriller
Ucieczka gangstera
23:55film sensacyjny
Czułość
2:00dramat obyczajowy
AXN
Mortal Kombat
23:05film SF
Rekrut (13)
1:05serial kryminalny
Rekrut (14)
2:05serial kryminalny
Rekrut (15)
2:50serial kryminalny
CANAL+
Premiera: Prawdziwe zbrodnie
od 22:00dramat kryminalny
Babskie wakacje
23:35komedia
Podwodna pułapka
1:05thriller
Wtorek
2:35komedia
CANAL+ Family
The Square
od 21:30komediodramat
Łapu-capu extra
0:00chochliki telewizyjne
O co biega?
2:15magazyn sportowy
Kamerdyner
2:50dramat historyczny
CANAL+ Film
Deadpool 2
od 21:55film SF
Lincoln
23:50dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Zło jest zaraźliwe (4)
od 22:45serial kryminalny
Granica zbrodni (2)
23:35serial kryminalny
Upadek królestwa 3 (6)
0:30serial historyczny
Aktualności filmowe+
1:25magazyn filmowy
Łapu-capu extra
1:55chochliki telewizyjne
CBS Europa
Amistad
23:00dramat historyczny
Lady Jane
2:00film kostiumowy
HBO
Prawo stopy i pięści
od 21:50komedia
Dom wygranych
23:15komedia kryminalna
Chicago
2:10musical
HBO 2
Zestresowany naród
od 22:30film dokumentalny
Wonder Woman
23:45film fantasy
Margaret
2:05dramat obyczajowy
HBO 3
Osiem dni (8)
od 22:55serial katastroficzny
Gwiazda szeryfa 2 (8)
23:40serial kryminalny
zdjęcieSuperfly
0:30film sensacyjny
Cudotwórcy (2)
2:30serial komediowy
Prawo Artura (2)
2:55serial komediowy
Kino Polska
Ogród Luizy
od 22:00dramat obyczajowy
Dublerzy
0:15komedia sensacyjna
Alabama
2:40dramat obyczajowy
Kino TV
Mocne piątki: Zasady walki
od 21:00dramat sensacyjny
Uliczny wojownik
23:40film sensacyjny
Zabójczy szept
1:50horror
Polsat Film
Uprowadzona
23:55film sensacyjny
Ślad (36)
1:55serial kryminalny
Ślad (37)
2:55serial kryminalny
Stopklatka TV
Amityville
od 22:05horror
REC
0:00horror
Przesłuchanie
1:40dramat polityczny
TNT
Pacific Rim
od 21:00film SF
Constantine
23:40horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:40mecz: Everton FC - Burnley FC
Koszykówka mężczyzn: NBA
1:30mecz fazy play-off
nSport+
Boks: Walka o pas WBC World w Inglewood
23:00waga superpiórkowa: Srisaket Sor Rungvisai - Juan Francisco Estrada
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
0:30serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
1:30mecz: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Polsat Sport
Boks: Gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
23:00waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk
Sporty walki: KSW 47: The X-Warriors
1:00walki: Phil De Fries -Tomasz Narkun; Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
23:00walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid
Boks: Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty
1:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Polsat Sport News
zdjęcieSporty walki: KSW
23:00sporty walki
7. strefa
2:00magazyn siatkarski
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Pradze
od 22:35mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Pradze
0:20mecz półfinałowy gry pojedynczej
Hokej: NHL
2:00mecz 2. rundy fazy play-off

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!