Program TV

CZWARTEK 3.12
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3710)
18:00telenowela
Kasta: Pirat drogowy (37)
18:30serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (297)
20:30telenowela
Ojciec Mateusz 24: Kameleon (315)
20:55serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:40magazyn interwencyjny
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (144)
18:20teleturniej
Kozacka miłość (4/270)
18:45serial kostiumowy
Barwy szczęścia (2338)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2339)
20:10serial obyczajowy
Piłka nożna: Liga Europy
20:55mecz: SL Benfica - Lech Poznań
Polsat
Pierwsza miłość (3125)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:20program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Żona na niby
20:05komedia
TVN
Ukryta prawda (1207)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (237)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda (8353)
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (22)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3135)
20:15serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Policjantki i Policjanci (658)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (659)
19:00serial obyczajowy
Wieczny student 2
21:00komedia obyczajowa
TV 6
Hawaje 5-0 (22)
od 17:15serial kryminalny
Galileo (627)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Taxi 2
20:00komedia sensacyjna
Zły Mikołaj
21:45komedia
TVN 7
Zakochani po uszy 4 (252)
od 17:45telenowela
Idealna niania 4 (2/12)
18:15reality show
19+ (567)
19:00serial paradokumentalny
Brzydula 2 (44/62)
20:00serial komediowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2296)
18:50serial obyczajowy
Wilnoteka
19:20magazyn
Alert Covid
19:40magazyn
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:30magazyn sportowy
Archiwista (11)
20:35serial kryminalny
WP
Premiera: Porzucone budowle 3 (4)
18:00serial dokumentalny
zdjęcieIgrzyska tytanów (9)
19:00reality show
zdjęciePremiera: Milion na Gwiazdkę
20:00komedia obyczajowa

FILMOWE

ale kino+
Rodzina Savage
18:05komediodramat
AXN
Patolog (3)
od 17:10serial obyczajowy
MacGyver 4 (1)
18:25serial akcji
MacGyver 4 (2)
19:20serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (17)
21:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Ulotna nadzieja
od 17:30melodramat
Łapu-capu
19:20chochliki telewizyjne
Imprezowi rodzice
19:25komedia
Grób (8-ost.)
21:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Agent Kot
od 17:50film animowany
Nie tak miało być
21:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Nadzwyczajni
18:05komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Ulotna nadzieja
od 16:30melodramat
Łapu-capu
18:20chochliki telewizyjne
Imprezowi rodzice
18:25komedia
zdjęcieGrób (8-ost.)
20:00serial kryminalny
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta (8)
od 17:45serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
19:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
19:45serial komediowy
Moda na "Króla"
19:55cykl felietonów
Grzesznik 3 (4)
20:25serial kryminalny
Strefa mroku (8)
21:10serial grozy
Pisarze. Serial na krótko (3)
21:55serial komediowy
CBS Europa
Freestyle
od 17:20dramat obyczajowy
zdjęcieBez Jimmy'ego
19:10dramat obyczajowy
HBO 2
Ucieczka z Pretorii
od 16:50thriller
Rajskie wzgórza
18:35film fantasy
Trygonometria (7/8)
20:10serial komediowy
Pewnego razu... w Hollywood
21:00komediodramat
HBO 3
Prezydent z kreskówki 3 (12)
18:05serial animowany dla dorosłych
Ramy 2 (2/10)
18:35serial komediowy
Zakazane imperium (11)
19:05serial obyczajowy
Rodzina Soprano 6 (18/21)
20:05serial sensacyjny
Od nowa (6-ost.)
21:00serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (67)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (68)
19:00program rozrywkowy
Futro
20:00komedia
Stopklatka
Wojny kontenerowe (2)
18:05serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (3)
18:30serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (4)
19:00serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (5)
19:35serial dokumentalny
Łowcy głów
20:00thriller
TNT
Na pomoc
od 16:58film sensacyjny
Kac Vegas 3
18:57komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Premier League World
18:00magazyn piłkarski
Premiera: Kroniki LaLiga
18:30magazyn piłkarski
Premier League Review
19:00magazyn piłkarski
Premiera: Liga gra
20:00zapowiedź 12. kolejki
Premiera: Premierowa Jazda (8)
20:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
20:50mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
19:40magazyn informacyjny
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy 2020
20:20mecz fazy grupowej: Norwegia - Polska
Eurosport 2
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:30mecz: Łomża VIVE Kielce - Wardar Skopje
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:30mecz: Paris Saint-Germain HB - Łomża VIVE Kielce
nSport+
Piłka nożna: Liga francuska
od 17:00mecz: AS Saint-Etienne - Lille OSC
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
19:15mecz: Gatta Active Zduńska Wola - Piast Gliwice
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
20:30mecz: Develpres SkyRes Rzeszów - Savino Del Bene Scandicci
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 17:50mecz: GKS Tychy - Widzew Łódź
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:50mecz: VfB Friedrichshafen - Trentino Itas
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 17:30mecz: Unet e-work Busto Arsizio - SSC Pamberg Schwerin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!