Program TV

WTOREK 25.06
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 17:30teleturniej muzyczny
Korona królów (245)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (133)
20:30telenowela
Sisi (4-ost.)
21:00serial kostiumowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Ja wam pokażę!
21:40film obyczajowy
Polsat
Sekrety rodziny (71)
od 17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (483)
19:30serial komediowy
zdjęcieLife
20:05horror SF
TVN
Ukryta prawda (681)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku: Pielmieni (25)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2898)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (165)
20:55teleturniej
Nico: Ponad prawem
21:30film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią 2 (16-ost.)
od 17:25serial kryminalny
Wojna z mafią 3 (1)
18:35serial kryminalny
zdjęcieKrwawe anioły
20:00horror
Układanka
21:55horror
TV 4
Septagon (3)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (511)
19:00serial obyczajowy
Wiking
21:00dramat historyczny
TV 6
Medicopter 117 (10)
od 17:15serial przygodowy
Galileo (548)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Arena
20:00thriller
1408
21:55thriller
TVN 7
Kryminalni 2: Skok (3/13)
od 17:55serial kryminalny
Żony Hollywood 2 (8/11)
19:00program rozrywkowy
Labirynt
20:00thriller
TVP Kultura
Dzień wielkiej ryby
od 17:15film psychologiczny
Wojna domowa: Polski joga (7/15)
18:45serial obyczajowy
Powidoki
19:15program publicystyczny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1997)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Ojciec Mateusz 20: Cytryny (257)
20:45serial kryminalny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny

FILMOWE

AXN
Hawaii Five-0 (14)
od 17:05serial kryminalny
Pod obserwacją
18:10dramat SF
Agenci NCIS 11 (24)
20:00serial sensacyjny
The Good Doctor (13)
21:00serial obyczajowy
Nocna zmiana 2 (1)
21:55serial obyczajowy
CANAL+
Nie przegap
18:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:15chochliki telewizyjne
Prawdziwa historia
18:20thriller
Kickboxer: Odwet
21:00dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Daddy Cool
od 17:40komedia
Granice wytrzymałości
19:15film krótkometrażowy
Miłość, szmaragd i krokodyl
19:30film przygodowy
Zanurzeni
21:15dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Dotknij nieba
od 16:35dramat biograficzny
Osobliwość
18:25dramat SF
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Na głęboką wodę
21:50dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Instynkt (4)
od 17:40serial kryminalny
Bull (3)
18:30serial kryminalny
Bull (4)
19:15serial kryminalny
Premiera: Bull (5)
20:00serial kryminalny
Premiera: Bull (6)
20:45serial kryminalny
Złoto Gujany 2 (8)
21:30serial sensacyjny
HBO 2
Król Artur: Legenda miecza
od 16:55film przygodowy
zdjęcieObrońcy skarbów
19:00dramat wojenny
Exodus: Bogowie i królowie
21:00dramat przygodowy
HBO 3
Tamte dni, tamte noce
od 17:00melodramat
All American (9)
19:15serial obyczajowy
Detektyw 3 (3/8)
21:00serial kryminalny
Detektyw 3 (4/8)
21:50serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs (3)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (18)
19:00program rozrywkowy
Być jak Kazimierz Deyna
20:00film obyczajowy
Polsat Film
Z dala od zgiełku
od 16:25dramat obyczajowy
Rok pierwszy
18:55komedia przygodowa
TNT
Mistrz kierownicy ucieka 2
od 17:10komedia sensacyjna
Mistrz kierownicy ucieka 3
19:15komedia sensacyjna
Siedem
21:00thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
od 17:25mecz o 3. miejsce: Barca Lassa - PGE Vive Kielce
Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
19:30mecz finałowy: HC Vardar - Telekom Veszprem
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
18:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - forBET Włókniarz Częstochowa
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
21:00rewanżowy mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Lekkoatletyka
od 16:40ćwierćfinały zawodów w formule Dynamic New Athletics
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Lekkoatletyka
19:00ćwierćfinały zawodów w formule Dynamic New Athletics
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
20:55mecz fazy grupowej: Chile - Urugwaj

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!