Pingwiny z Madagaskaru 2: Zakazany wynalazek/ Fajny wózek (13)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 13: Zakazany wynalazek/ Fajny wózek

(The Penguins of Madagascar: Invention Intervention/ Cradle and All)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Skipper zakazuje Kowalskiemu tworzenia nowych wynalazków, ale pingwin pracuje nad urządzeniem emitującym promienie niewidzialności. Nieloty ruszają także w pościg za wózkiem z dzieckiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 4 listopada
za 4 dni
9:00 Nickelodeon (z napisami)
niedziela, 8 listopada
za 8 dni
5:45 Nicktoons
czwartek, 12 listopada
za 12 dni
1:10 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Skipper zakazuje Kowalskiemu budowania nowych wynalazków. Pingwin nie może się jednak powstrzymać i pracuje nad urządzeniem emitującym promienie niewidzialności. Następnie pingwiny ruszają w pościg za wózkiem z dzieckiem, który wydostał się z zoo na ulice miasta.

Zobacz także