x
Świat według Kiepskich: Stypa (170)

Świat według Kiepskich

odc. 170: Stypa

serial komediowy Polska 2006   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Kiepscy dowiadują się, że umarł daleki krewny Ferdka, mieszkający na wsi wujek Stasiek. Okazuje się, że ostatnim życzeniem zmarłego było zorganizowanie mu pogrzebu w mieście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Kiepscy dowiadują się, że umarł daleki krewny Ferdka, mieszkający na wsi wujek Stasiek. Okazuje się, że ostatnim życzeniem zmarłego było zorganizowanie mu pogrzebu w mieście. Z tego powodu na Ferdka i Halinę spada przykry i bardzo kosztowny obowiązek urządzenia mu pochówku. Jednak największym wyzwaniem okazuje się stypa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)