x
Ranczo 8: Wybacz mnie (94)

Ranczo 8: Wybacz mnie (94)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Monika robi wszystko, by skłonić Kusego do powrotu do malowania. Kozioł i Czerepach stają przed problemem braku kobiet w swojej partii. Proboszcz wpada na pomysł naprawy życia na wsi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 1 czerwca
za 10 dni
9:50 TVP 1 (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w życiu osobistym i zawodowym, Kozioł kontynuuje swoją karierę polityczną, a proboszcz mierzy się z rozmaitymi wyzwaniami na plebanii.

W tym odcinku

Lucy próbuje przekonać Kusego, że przyjazd Moniki może mu tylko pomóc. Mężczyzna krytycznie odnosi się do jej pomysłu. Gdy agentka sztuki dowiaduje się, że artysta spalił swoje dzieła w ofierze miłości, wpada w szał i postanawia wrócić do Warszawy. Jej decyzję zmienia dopiero informacja, że Kinga uwieczniła całe zdarzenie na telefonie komórkowym. Monika zaczyna robić wszystko, by skłonić Kusego do powrotu do malowania. Kozioł i Czerepach stają przed problemem braku kobiet w swojej partii. Senator wpada na pomysł zaangażowania do pomocy ich partnerek życiowych. Decyzja ta pociąga za sobą niespodziewane dla obu mężczyzn skutki, gdy okazuje się, że ich żony nie chcą pełnić wyłącznie roli reprezentacyjnej. Ksiądz Maciej chce stworzyć chór kościelny. Proboszcz wpada na pomysł naprawy życia na wsi. Jego realizację poważnie utrudnia mu brak potrzebnych środków finansowych. Pietrek próbuje wymyślić nową audycję, która zapewniłaby mu przedłużenie kontraktu. Obserwując życie codzienne Wilkowyj wraz z przyjaciółmi z ławeczki, opracowuje projekt programu "Wybacz mnie". W trakcie realizacji audycji wychodzą na jaw niedociągnięcia scenariuszowe, które prowadzą do dramatycznych wydarzeń. Kiedy Witebski wraca na wieś i wkracza do swojego studia, odkrywa, że panuje tam chaos.

Występują (pokaż wszystkich)