Program TV

PIĄTEK 6.11
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (304)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (6)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (7)
7:00serial sensacyjny
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (71)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (72)
7:00serial sensacyjny
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (131)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Z archiwum policji (12)
4:05serial dokumentalny
Z archiwum policji (13-ost.)
4:25serial dokumentalny
Nash Bridges: Fachowcy (12)
5:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Polowanie (13)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (367)
4:55serial paradokumentalny
Mango
5:55telezakupy
TVP Polonia
Mocne kino nocne: Sfora (2/9)
od 3:45serial sensacyjny
Polonia wybierze
4:35felieton
Mówimy po polsku (10)
5:25kurs języka polskiego dla dorosłych
Focus on Poland (467)
5:40program informacyjny
Wilnoteka (505)
5:50magazyn
Polonia 24
6:10magazyn informacyjny
Leśniczówka (123)
6:35telenowela
Ostoja
7:25magazyn przyrodniczy

FILMOWE

AXN
Zabójcze umysły 15 (1)
od 3:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (7)
4:15serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (8)
5:05serial kryminalny
Designated Survivor 2 (6)
6:00serial kryminalny
Designated Survivor 2 (7)
6:55serial kryminalny
Designated Survivor 2 (8)
7:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Serce do walki
od 2:40dramat obyczajowy
Cisza
4:15dramat obyczajowy
Królowa chmur
5:45film obyczajowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
7:05film kostiumowy
CANAL+ Film
Długi weekend
od 3:15film obyczajowy
Biała sukienka
4:30film obyczajowy
We mnie
5:35film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
6:30magazyn filmowy
Nadzieja
6:55dramat sensacyjny
CANAL+ Premium
Cisza
od 3:15dramat obyczajowy
Królowa chmur
4:45film obyczajowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
6:05film kostiumowy
CANAL+ Seriale
Krew Boga
od 3:00film przygodowy
Wszyscy święci
4:40film obyczajowy
Na strajk!
6:00film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (8)
6:25serial komediowy
Materiał nieemisyjny (3)
7:05film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
7:20chochliki telewizyjne
Niewyjazd
7:50film krótkometrażowy
HBO
Constantine
od 2:10horror
Dawka szczęścia
4:10dramat biograficzny
Final Fantasy: Wojna dusz
6:00film animowany
Na planie
7:45magazyn filmowy
HBO 2
Super 8
6:00thriller SF
Naprzód
7:50film animowany
HBO 3
Godność (5/8)
4:05serial grozy
Trojanki
5:00film dokumentalny
Gwiazdka w Grand Valley
6:00dramat obyczajowy
Syn Rambow
7:30film familijny
Kino Polska
Pamiętnik znaleziony w garbie
od 3:35komediodramat
Chrońmy zdrowie
5:45film krótkometrażowy
Barwy ochronne
7:50dramat obyczajowy
Kino TV
Amerykanin
od 3:35dramat kryminalny
Bella i Bell
7:00komedia romantyczna
Polsat Film
Ślad: Wędrowna szajka (21)
4:00serial kryminalny
Na ratunek 112 (215)
5:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (216)
5:30serial paradokumentalny
Nasz nowy dom (115)
7:00reality show
TNT
Lęk
od 3:09horror
MacGyver (6)
6:29serial sensacyjny
Doktor Quinn 4 (4)
7:29serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 3:00mecz: Villarreal CF - Real Valladolid
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:30serial dokumentalny
W cieniu wielkich skoczni
6:00film dokumentalny
Kroniki LaLiga
7:30magazyn piłkarski
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 3:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Snooker: Turniej European Masters
5:00mecz finałowy: Mark Selby - Martin Gould
Kolarstwo: Vuelta a Espana
6:3015. etap: Mos - Puebla de Sanabria
nSport+
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
6:30magazyn piłkarski
Sport News+
7:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
6:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
KOTV Weekly
7:07magazyn bokserski
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:35program informacyjny
Piłka nożna: Liga Narodów
5:50mecz: Polska - Bośnia i Hercegowina

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!