Program TV

NIEDZIELA 3.03
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Stulecie Winnych (1/13)
20:15serial obyczajowy
zdjęcieSanatorium miłości (7)
21:15reality show
Zakochana Jedynka: Za jakie grzechy
22:15komedia romantyczna
Polsat
Wydarzenia
od 18:50program informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
zdjęcieW rytmie serca (41)
20:00serial obyczajowy
Kabaret na żywo (51)
21:00program rozrywkowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
MasterChef Junior (1/10)
20:00program rozrywkowy
Starcie tytanów
21:30film fantasy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zabójcze promienie
19:00film sensacyjny
Nieźle kliknięci
20:40program rozrywkowy
Maze
22:50melodramat
TV 4
Galileo (727)
19:00program popularnonaukowy
Straszny film
20:00horror komediowy
Młodzi gniewni
21:50dramat obyczajowy
TV 6
Columbo: Zabójcza wygrana (1)
od 18:00serial kryminalny
Galileo (132)
20:00program popularnonaukowy
Wij
22:55horror
TV Puls
Rewolwer
22:00dramat sensacyjny
TVN 7
Muppety: Poza prawem
od 17:45komedia przygodowa
Kick-Ass 2
22:15film sensacyjny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Teatr Telewizji: Reytan - druga strona drzwi
21:40sztuka Jakuba Pączka i Piotra Derewendy
WP
Wariaci za kierownicą 2 (2)
20:00serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 2 (3)
21:00serial dokumentalny
Modus (5)
22:00serial kryminalny

FILMOWE

AXN
Pogromcy duchów
od 18:00komedia SF
Medalion
20:10film sensacyjny
Brzydka prawda
22:00komedia romantyczna
CANAL+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 17:30mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:00magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 18:30mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
Piłka nożna: Liga+ Extra
21:00magazyn ligi polskiej
CANAL+ Family
Cudowny chłopak
od 18:30dramat obyczajowy
zdjęciePodatek od miłości
20:20komedia romantyczna
Skazani na siebie
22:05komedia
CANAL+ Film
Zniewaga
od 18:10dramat kryminalny
zdjęcieKształt wody
20:00film fantasy
CANAL+ Seriale
Belfer (2)
20:00serial kryminalny
Grzesznik (3)
20:55serial kryminalny
Grzesznik (4)
21:40serial kryminalny
CBS Europa
Pinokio
od 18:55film familijny
Legenda pijanego mistrza
22:45komedia karate
HBO
Roman J. Israel
od 18:05dramat kryminalny
Superfly
20:10film sensacyjny
Detektyw 3 (8)
22:10serial kryminalny
HBO 2
Pan i pani Adelman
19:00dramat obyczajowy
HBO 3
Czarny poniedziałek (5)
od 18:55serial komediowy
Na wylocie 3 (6)
19:25serial komediowy
zdjęcieDetektyw 3 (8)
20:00serial kryminalny
Premiera: Syrena 2 (3)
21:20serial obyczajowy
Przystań (1)
22:05serial kryminalny
Kino Polska
Awans
20:00komedia obyczajowa
Dzień świra
21:40komediodramat
Kino TV
Poczuj rytm
od 18:45musical
Kwartet
21:00komediodramat
Stopklatka TV
Córka mojego szefa
od 18:20komedia
Wojna polsko-ruska
20:00dramat obyczajowy
Amos i Andrew
22:15komedia sensacyjna
TNT
Planeta małp
od 16:55film SF
Underworld
21:00horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 17:35mecz: Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
Koszykówka mężczyzn: NBA
19:30mecz: Philadelphia 76ers - Golden State Warriors
Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka
21:30magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Lech Poznań
22:30serial dokumentalny
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
od 17:00mecz fazy grupowej: Stelmet Enea BC Zielona Góra - VEF Ryga
Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
19:15bieg na 50 km stylem dowolnym mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
21:55magazyn informacyjny
Motocross: Mistrzostwa Świata w Neuquén
22:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Neuquén
22:452. wyścig w klasie MXGP
nSport+
Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń
od 18:55mecz fazy grupowej: ZRK Buducnost - GK Rostow-Don
Żużel: Enea Ekstraliga
20:45mecz finałowy fazy play-off 2014: Cash Broker Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn
Sporty walki: UFC 235: Jones vs. Smith
20:00waga lekka: Jon Jones - Anthony Smith
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 18:30magazyn piłkarski
Bobsleje: Mistrzostwa Świata w Whistler
20:30przejazd dwójek kobiet
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 18:00mecz: Kioene Padwa - Calzedonia Werona
Piłka nożna: Liga holenderska
20:30mecz: Feyenoord - FC Emmen

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!