Program TV

ŚRODA 4.11
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:00magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (278)
20:25telenowela
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz: FC Barcelona - Dynamo Kijów
TVP 2
Uzdrowisko: Macocha i córka (47)
19:00telenowela dokumentalna
Barwy szczęścia (2319)
19:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2320)
20:05serial obyczajowy
Na sygnale: Do utraty tchu (278)
21:50serial fabularno-dokumentalny
Kino relaks: Złów i wypuść
22:30komedia romantyczna
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Nasz nowy dom (211)
20:05reality show
Wkręceni
21:05komedia
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (216)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Raport smogowy
19:50program informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (38)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3118)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (392)
20:55teleturniej
Top Model (10)
21:30reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Policjantki i Policjanci (703)
19:00serial obyczajowy
Święty (63)
20:00serial komediowy
Korpus weteranów
21:40film sensacyjny
TV 6
Galileo (690)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieConan Barbarzyńca
20:00film fantasy
Outlander
22:05film przygodowy
TVN 7
19+ (551)
od 18:55serial paradokumentalny
Brzydula 2 (23/62)
20:00serial komediowy
Hotel Paradise 2 (39/48)
20:30reality show
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2280)
od 18:50serial obyczajowy
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
Ranczo: Ksiądz z inicjatywą (3)
20:35serial obyczajowy
Mocne kino nocne: Sfora (1/9)
21:30serial sensacyjny
Uzdrowisko: Casting (43)
22:25telenowela dokumentalna

FILMOWE

ale kino+
Hot Dog
od 18:15komedia sensacyjna
zdjęciePremiera: Rachunek sumienia (9)
20:10serial kryminalny
zdjęciePremiera: Rachunek sumienia (10)
21:05serial kryminalny
Prawdziwe zbrodnie
22:05dramat kryminalny
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (5)
od 18:20serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (6)
19:10serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (15)
20:05serial kryminalny
The Good Doctor 3 (4)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Patolog 2 (9)
22:00serial obyczajowy
CANAL+ 1
Porwanie na wizji
od 18:45thriller
Seberg
20:20film biograficzny
Prometeusz
22:00horror SF
CANAL+ Family
zdjęcieSugarland Express
19:30dramat sensacyjny
Stażyści (1)
21:30serial obyczajowy
Moda na "Króla" (1)
22:35cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
22:45cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
22:50cykl felietonów
CANAL+ Film
Grupa ''Wschód''
od 18:00thriller
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęciePremiera: Queen i Slim
20:00film kryminalny
CANAL+ Premium
Porwanie na wizji
od 17:45thriller
Seberg
19:20film biograficzny
Prometeusz
21:00horror SF
CANAL+ Seriale
Rada ojców (9)
od 18:30serial obyczajowy
Rada ojców (10)
19:15serial obyczajowy
To, co zostaje
20:00film krótkometrażowy
Moda na "Króla" (1)
20:30cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
20:40cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
20:45cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
20:55cykl felietonów
Strefa mroku (6)
21:05serial grozy
CBS Europa
San Saba
od 17:25film kryminalny
Zbrodnia z miłości
19:10film sensacyjny
Egzorcysta 3
21:00horror
HBO
Małe kobietki
od 17:55melodramat
Jak Boss
20:10komedia
Od nowa (2/6)
21:35serial obyczajowy
Natręt
22:35thriller
HBO 2
Tacy właśnie jesteśmy (8-ost.)
od 18:15serial obyczajowy
Spisek przeciwko Ameryce (5/6)
21:00serial obyczajowy
Spisek przeciwko Ameryce (6-ost.)
21:55serial obyczajowy
HBO 3
Czysta krew 7 (4/10)
19:05serial obyczajowy
Rodzina Soprano 6 (1/21)
20:05serial sensacyjny
Premiera: 4 Blocks 2 (2/7)
21:00serial kryminalny
Premiera: Trzy dni Kondora (2)
22:00serial sensacyjny
Pomyleni 2 (3/4)
22:50serial komediowy
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs (4)
19:00program rozrywkowy
Dzień świra
20:00komediodramat
Futro
21:55komedia
Kino TV
Komisarz Rex 2 (10)
od 18:55serial kryminalny
Poirot: Zagadka na morzu
19:55serial kryminalny
American Pie
21:00komedia
Polsat Film
Drużyna A
od 18:35komedia sensacyjna
Sensacyjna środa: 12 rund 2
21:00film sensacyjny
Stopklatka
Wojny kontenerowe 3 (6)
19:00serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (7)
19:35serial dokumentalny
Be Cool
20:00komedia kryminalna
Układ zamknięty
22:35dramat sensacyjny
TNT
Kill Bill
21:05film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: O co biega?
19:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
19:40mecz: Liverpool FC - West Ham United FC
Wysoki Pressing
21:55magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
20:0014. etap: Lugo - Ourense
Wiadomości Eurosportu
21:55magazyn informacyjny
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
22:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Alexander Zverev - Dominic Thiem
nSport+
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
od 18:20mecz: GI Malepszy Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola
O co biega?
20:25magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
21:00mecz: Valencia BC - Real Madryt
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
21:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 17:55mecz: Sokół Ostróda - KKS Kalisz
Piłka nożna: Liga Mistrzów
22:55skróty meczów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!