Program TV na poniedziałek 29.04.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex 20: Maska śmierci (246)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Beryl (372)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (160)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
BBC w Jedynce: Zielona planeta: Pory roku stref umiarkowanych (3/5)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2991)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1690)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (332)
13:15telenowela
Polsat
Sekrety rodziny: Dla ciebie wszystko (132)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Prawie szwagier (819)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Błędy młodości (726)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Późna miłość (1271)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Lwówek Wielkopolski, Domowy zakątek (7/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1615)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (954)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Remont na 5 (3)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (9)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
13:05serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Marlena mieszka z draniem pod jednym dachem (992)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Troskliwa matka zagraża życiu 17-latki (993)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (316)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Pan sędzia (501)
13:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (57)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (58)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (59)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (60)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (547)
13:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (195)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (196)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Lęk przed więźniem (38)
12:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (40)
13:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (843)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (93)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Rozczarowanie (628)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (1013)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (164)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (3)
od 9:40serial przygodowy
Śpiewnik Komedy (1)
10:25koncert
Śpiewnik Komedy (2)
11:25koncert
Słowobranie
12:20program publicystyczny
Reżyserzy: John Carpenter (9/10)
13:00serial dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Olá Polônia (148)
11:10magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Barwy szczęścia (2946)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Stacja Arktyka: Skanowanie lodowca
12:20cykl dokumentalny
Komisarz Alex 19: Plantacja (238)
12:50serial kryminalny
Osiecka (9)
13:40serial biograficzny
WP
Porzucone budowle 4 (8)
od 9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (5)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (4)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (820)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (13)
12:00reality show
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (3)
13:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8-ost.)
od 9:30serial sensacyjno-komediowy
Papierowe gody
10:30komedia
Warzywa i owoce
12:10etiuda filmowa
Sean Connery kontra James Bond
12:45film dokumentalny
Tempo Home
13:55film krótkometrażowy
AXN
Rekrut (19)
od 9:50serial kryminalny
SEAL Team 6 (1)
10:45serial sensacyjny
SEAL Team 6 (2)
11:45serial sensacyjny
Rekrut (20)
12:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
13:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Śladami Mesjasza
od 9:55film dokumentalny
Bezmiar
11:05dramat obyczajowy
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
12:50film biograficzny
CANAL+ Family
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (7)
10:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (8)
10:25reality show
Remont w 48h 12 (7)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 12 (8)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (26)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Węże na Zakrzówku (5)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Pójdźka w kominie (6)
13:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
od 8:45film animowany
Opiekun
10:30film obyczajowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Lassie. Nowe przygody
12:25film familijny
CANAL+ Premium
Bezmiar
10:05dramat obyczajowy
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
11:50film biograficzny
Niebieska linia
13:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
od 9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (6)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL 3: Big News (1)
13:00serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
13:30serial komediowy
The Office PL 3: Asystent (3)
13:55serial komediowy
CBS Europa
Spotkajmy się w Szkocji
od 9:40komedia romantyczna
Architektura miłości
11:30komedia romantyczna
Matylda
13:20komedia
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Reakcja (15)
od 9:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Oświecenie za cenę śmierci (6)
10:45serial kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:35film kryminalny
Poirot 11: Pani McGinty nie żyje (1)
13:40serial kryminalny
HBO
Koty
od 9:20musical
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
11:15dramat obyczajowy
Broken Flowers
13:05komediodramat
HBO 2
Mrówka Z
od 9:50film animowany
Pępek świata 8: The Core Group (1/23)
11:15serial komediowy
Pępek świata 8: A Tough Pill to Swallow (2)
11:35serial komediowy
Osiem gór
12:00dramat obyczajowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Jiminy Conjecture (2)
od 9:50serial komediowy
Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa
10:15film familijny
Spider-Man: Poprzez multiwersum
11:50film animowany
Kino Polska
Dziewczyna i chłopak
od 9:35film przygodowy
Komedia małżeńska
11:30komedia obyczajowa
Nikt nie woła
13:40dramat psychologiczny
Kino TV
Poirot: Morderstwo w Orient Ekspresie
od 9:50serial kryminalny
Zabójcze związki
11:50thriller
Meteor kontra Ziemia
13:50film SF
Polsat Film
Przyjaciółki (40)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Spirytyści (66)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sposób na blondynkę (67)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Hiperferdex (202)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Waldek w krainie czarów (203)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Inteligentni konsumenci (238)
12:50serial komediowy
Wykiwać klawisza
13:30komedia obyczajowa
Stopklatka
Komisarz Rex 7: Gołębica Ettricha (104)
od 9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Śmierć za kratkami (105)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Horror w raju (108)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Lądowanie na rzece (138)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zimny jak śmierć (64)
13:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (2)
od 9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (11)
10:50serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (12)
11:40serial sensacyjny
Alf 4: Panie Piaskunie (20)
12:35serial komediowy
Alf 4 (21)
13:05serial komediowy
Alf 4: Głodny jak wilk (22)
13:30serial komediowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Nottingham Forest FC- Manchester City FC
Piłka nożna: Liga francuska
13:30mecz: Olympique Marsylia - RC Lens
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 9:45magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
11:30mecz: Fogo Unia Leszno - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:009. dzień
Kolarstwo: Tour de Romandie
11:305. etap
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
12:301. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
13:009. dzień
Eurosport 2
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
10:00lekkoatletyka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:309. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
13:008. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
13:305. etap
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
od 8:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 8:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
11:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Jakub Sosiński 02.12.2023
KOTV Classics
12:00magazyn bokserski
Cafe Futbol
13:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga szkocka
od 8:30mecz: Dundee FC - Celtic FC
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00mecz: Dziki Warszawa - PGE Spójnia Stargard
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
13:30waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
TVP Sport
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
od 8:552. dzień
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
10:404. dzień
Piłka nożna: 2. liga
12:20mecz: Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!