Program TV

CZWARTEK 27.02
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (117)
od 6:15telenowela
Elif (674)
7:10serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (340)
8:40telenowela historyczna
Ranczo 9: Demony Kusego (112)
9:20serial obyczajowy
Komisarz Alex 9: Zemsta (117)
10:10serial kryminalny
TVP 2
Familiada
od 6:40teleturniej
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (318)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (319)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (33)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Śpiewające Brzdące
od 5:50program muzyczny
Zapadlisko
7:50film SF
TV 4
Anatomia głupoty (5)
7:00serial dokumentalny
Anatomia głupoty (6)
7:30serial dokumentalny
Nasz nowy dom (37)
8:00reality show
Strażnik Teksasu (19)
9:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (20)
10:00serial sensacyjny
TV 6
MacGyver (68)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (69)
8:00serial sensacyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (423)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (84)
10:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Mango
od 6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (365)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (606)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (607)
9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
TVP Polonia
Zaczarowany świat (8)
od 6:55magazyn dla dzieci
WP
Kocham, ale kłamię (5)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię (4)
8:00serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię (6)
9:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Trepalium (3)
8:00serial SF
Trepalium (4)
9:05serial SF
Obcy na mojej kanapie
10:10film dokumentalny
AXN
Ultraviolet: #Spowiedź (6)
9:50serial kryminalny
Patolog (5)
10:50serial obyczajowy
CANAL+
Naoczny świadek
od 6:15thriller
Książę Czaruś
7:55film animowany
zdjęcieMoja córcia
9:20komediodramat
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Naoczny świadek
7:15thriller
Książę Czaruś
8:55film animowany
Moja córcia
10:20komediodramat
CANAL+ Family
Dzielny Lew Eryk 2 (6)
7:00serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (7)
7:05serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (8)
7:10serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (9)
7:14serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (10)
7:15serial animowany
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Supernatura (1)
10:00serial dokumentalny
Słoniowa pamięć
10:50film dokumentalny
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 6:40magazyn filmowy
Pierwszy rok
7:10dramat obyczajowy
Łapu-capu
8:40chochliki telewizyjne
Tam i z powrotem
8:45film obyczajowy
Wakacyjna terapia
10:25komedia
CANAL+ Seriale
Przyjaciółki
7:00film krótkometrażowy
Zaczęło się w środę 2 (4)
7:10serial sensacyjny
Dziki Bill (4)
8:05serial kryminalny
Prawie rodzina (3)
8:55serial obyczajowy
Prawie rodzina (4)
9:40serial obyczajowy
Łapu-capu
10:25chochliki telewizyjne
Instynkt 2 (5)
10:30serial kryminalny
CBS Europa
Miłość i taniec
od 6:00film muzyczny
zdjęcieSzukając rodziny
7:50dramat obyczajowy
Cztery kąty (1/2)
9:40dramat obyczajowy
HBO
Dumbo
8:10film animowany
Czas próby
9:15film sensacyjny
HBO 2
Załoga G
od 6:00film familijny
Pingwiny
7:30film dokumentalny
Kino TV
Einstein: Magnetyzm
od 6:10serial kryminalny
Ups! Arka odpłynęła
7:10film animowany
Tajemnice wyspy
9:45film przygodowy
Polsat Film
Więzienie (18)
7:00serial dokumentalny
Nasz nowy dom (68)
7:30reality show
Przyjaciółki (104)
8:30serial obyczajowy
Janosik
9:30film przygodowy
TNT
Uciekająca panna młoda
od 6:00komedia romantyczna
Damon i Pytiasz
8:25film przygodowy
Wybuch
10:30film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 6:15mecz: Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
Premier League Netbusters
8:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester United FC - Watford FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: FC Barcelona - SD Eibar
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Planeta Ekstraklasa (22)
9:45magazyn piłkarski
LaLiga World
10:15magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
10:45mecz: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko
Polsat Sport
zdjęcieBoks
7:00boks
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:00mecz: GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga włoska
10:07mecz: SPAL 2013 - Juventus FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!