Program TV

NIEDZIELA 25.10
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Rolnik szuka żony 7 (6)
od 21:15telenowela dokumentalna
Mapy gwiazd
1:55dramat obyczajowy
TVN
Królestwo kobiet (2)
od 21:30serial komediowy
Sherlock Holmes
22:35film kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Intelligence (6)
22:00serial sensacyjny
Intelligence (7)
23:00serial sensacyjny
Na osi (302)
0:00magazyn motoryzacyjny
Na osi (303)
0:40magazyn motoryzacyjny
Anna Polina: 20 numerków
1:25film erotyczny
TV 4
Obcy 4
od 20:00horror SF
Wspaniali ludzie (8)
22:20serial dokumentalny
Śmierć na talerzu 2 (8)
0:35serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (6)
1:40serial dokumentalny
TV 6
Spadkobiercy (7)
0:55program rozrywkowy
Włatcy móch: Wójek Alfred (4)
1:55serial animowany dla dorosłych
TVN 7
Superseans: Szybko i wściekle
od 20:00film sensacyjny
Nico: Ponad prawem
22:20film sensacyjny
Detoks
0:30thriller
TVP Kultura
Maria Antonina
od 21:10dramat historyczny
Trzeci punkt widzenia
23:20program publicystyczny
Afera Thomasa Crowna
23:50film kryminalny
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2 (8)
23:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (30)
0:00program rozrywkowy
Państwo z kartonu (9)
0:55serial komediowy
Państwo z kartonu (10)
1:10serial komediowy
Państwo z kartonu (11)
1:35serial komediowy
Państwo z kartonu (12)
1:45serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Deerskin
0:20horror komediowy
Spitsbergen
1:50film krótkometrażowy
AXN
Niesamowity Spider-Man
od 20:00film przygodowy
Nowy początek
22:50film SF
Obsesja zazdrości
1:15thriller
CANAL+ 1
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
zdjęciePremiera: Lucy wśród gwiazd
22:30dramat psychologiczny
Sługi wojny
0:30film sensacyjny
CANAL+ Family
Złodziej i oszustka
22:00komedia kryminalna
Mustang
23:45dramat obyczajowy
Ikar. Legenda Mietka Kosza
1:20dramat biograficzny
CANAL+ Film
Fighter
0:15film sensacyjny
Ja teraz kłamię
1:50film sensacyjny
CANAL+ Premium
zdjęciePremiera: Lucy wśród gwiazd
od 21:30dramat psychologiczny
Sługi wojny
23:30film sensacyjny
Herezja
1:10horror
CANAL+ Seriale
Sanktuarium Zła (5)
22:00serial sensacyjny
Biuro szpiegów 5 (5)
22:50serial szpiegowski
Biuro szpiegów 5 (6)
23:45serial szpiegowski
Skóra
0:35film krótkometrażowy
Czarny mercedes
1:00film kryminalny
CBS Europa
40 dni i 40 nocy
od 21:00komedia romantyczna
Jedna runda
22:50komediodramat
Dzikość serca
1:00film sensacyjny
HBO 2
Prestiż
od 21:00dramat kostiumowy
Kompania braci (10)
23:10serial wojenny
Equilibrium
0:15film SF
HBO 3
Patria (6/8)
od 21:55serial obyczajowy
zdjęcieGran Torino
23:45dramat sensacyjny
Pete Holmes: Czysty syf
1:40program rozrywkowy
Kino Polska
Maraton tańca
22:05komediodramat
Cześć, Tereska
1:35dramat obyczajowy
Kino TV
Poranek kojota
od 20:00komedia
Nie oddychaj
22:10horror
Utalentowany pan Ripley
0:00dramat kryminalny
Stopklatka
W sieci
od 20:00thriller
Uwikłanie
1:10film kryminalny
TNT
Egzekutor
od 21:00film sensacyjny
Stalowe rekiny
1:15film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 20:10mecz: Arsenal FC - Leicester City FC
O co biega?
22:20magazyn sportowy
Premiera: Sport+
23:00magazyn sportowy
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
0:35mecz: Southampton FC - Everton FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 21:0021. etap - jazda indywidualna na czas: Cernusco sul Naviglio - Mediolan
Wiadomości Eurosportu
22:55magazyn informacyjny
Kolarstwo: Vuelta a Espana
23:006. etap: Biescas - Col du Tourmalet
Kolarstwo: Giro d'Italia
0:3021. etap - jazda indywidualna na czas: Cernusco sul Naviglio - Mediolan
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
1:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
nSport+
Koszykówka mężczyzn: Puchar Niemiec
od 20:25mecz: Alba Berlin - EWE Baskets Oldenburg
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:15mecz: Real Sociedad - SD Huesca
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 254: Khabib vs. Gaethje
od 20:10waga lekka: Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje
Sporty walki: KSW
1:30sporty walki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!