Program TV

POPULARNE

TVP 2
Mrok: Interes życia (1/8)
1:25serial kryminalny
Klient
2:20dramat obyczajowy
Za morzem
4:25film dokumentalny
Polsat
W cywilu
od 23:25dramat sensacyjny
Tajemnice losu
3:35program rozrywkowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
Projekt Lady (9)
1:05reality show
Uprowadzona 2 (6)
2:05serial sensacyjny
Uwaga!
3:05magazyn reporterów
NOC Magii
3:25interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Łowca trolli
od 23:55film fantasy
Bezwstydna zdrada
2:05film erotyczny
TV 4
Ryzykanci (9)
od 0:35reality show
Galileo (839)
1:35program popularnonaukowy
Graffiti
2:35program publicystyczny
Trans World Sport
2:55magazyn sportowy
SuperLudzie (9)
3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (10)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (11)
4:55serial dokumentalny
TV 6
Benny Hill (60)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TVN 7
NOC Magii
2:10interaktywny program rozrywkowy
Mango
4:30telezakupy
TVP Polonia
Alarm!
1:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
2:00magazyn informacyjny
Pogoda
2:20magazyn informacyjny
Sport
2:25magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2279)
3:15serial obyczajowy
Ocaleni
4:35reality show

FILMOWE

ale kino+
Wysoka dziewczyna
od 23:40dramat wojenny
zdjęcieNiewidzialne
2:00dramat obyczajowy
60 kilo niczego
3:40film krótkometrażowy
Łowy
4:10film krótkometrażowy
Misja Afganistan (3)
4:20serial wojenny
AXN
Resident Evil
od 23:55horror SF
Seal Team 3 (16)
1:55serial akcji
Zabójcze umysły 14 (14)
2:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (3)
3:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (4)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Czerwona jaskółka
od 22:55thriller
Sala samobójców. Hejter
1:10dramat obyczajowy
Niebieskie Chachary
3:20film dokumentalny
CANAL+ Family
Długi weekend
1:55film obyczajowy
Egzekutor
3:10film sensacyjny
CANAL+ Film
Alice i Martin
od 23:35melodramat
zdjęcieFighter
1:35film sensacyjny
Diablo. Wyścig o wszystko
3:10film sensacyjny
To, co zostaje
4:45film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
Sala samobójców. Hejter
od 0:10dramat obyczajowy
Niebieskie Chachary
2:20film dokumentalny
To, co zostaje
4:00film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Słodki koniec dnia
1:00dramat obyczajowy
Historie miłosne
2:35film obyczajowy
Utrata
4:05film krótkometrażowy
Słodko-gorzki
4:25dramat obyczajowy
CBS Europa
Ace Ventura Junior
od 0:40film przygodowy
Ekstrakt
4:30komedia kryminalna
HBO
Niewidoczni
od 0:10dramat obyczajowy
Zła edukacja
4:05komedia
HBO 2
Anna
od 0:25film sensacyjny
Dzielnica Lakeview
2:20thriller
Rebelia
4:10film SF
HBO 3
Bad Boys for Life
od 23:05film sensacyjny
Opowieść wigilijna (2/3)
1:10serial przygodowy
Kino Polska
Pora na czarownice
od 0:35dramat obyczajowy
Krótki film o zabijaniu
2:45dramat obyczajowy
Ojciec
4:35film obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Ostateczna rozgrywka (349)
1:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Zła decyzja (350)
2:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Piękny sekret (453)
3:00serial paradokumentalny
Gliniarze (454)
4:00serial paradokumentalny
Stopklatka
Obława
od 23:55dramat wojenny
Krótki film o zabijaniu
1:50dramat obyczajowy
MiłośćKropka.pl: Próba uczuć (11)
3:30serial paradokumentalny
Zamki
4:30film krótkometrażowy
TV okazje
4:55magazyn reklamowy
TNT
Musketeers Forever
od 0:55film sensacyjny
Płomień bitwy
2:38dramat wojenny
Strefa zimna
3:53film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 23:30mecz: Sheffield United FC - Manchester City FC
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
2:00serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
2:30serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00mecz: CA Osasuna - Atletico Madryt
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 0:0013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Kolarstwo: Vuelta a Espana
3:0013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Vuelta a Espana
1:3013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
3:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Naomi Osaka - Wiktoryja Azaranka
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 23:45mecz: CA Osasuna - Atletico Madryt
Witaj w klubie: Lech Poznań
2:00serial dokumentalny
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 0:00mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Boks: Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night w Wielkim Klinczu
2:00waga junior ciężka: Nikodem Jeżewski - Marek Prochazka
Polsat Sport Extra
Sporty walki: KSW 55
1:00waga średnia: Scott Askham - Mamed Khalidov 10.10.2020
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 23:30mecz: Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski. - MKS Dąbrowa Górnicza
Sporty walki: FEN 29 w Ostródzie
1:30walka: Adam Kowalski - Marcin Łazarz 22.08.2020
TVP Sport
Boks: Gala w Los Angeles
4:10waga lekka: Devin Haney - Alfredo Santiago; waga junior ciężka: Logan Paul - Olajide William Olatunji

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!