Program TV

SOBOTA 11.04
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 17:25teleturniej muzyczny
Postaw na milion
18:30teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Niebo istnieje... naprawdę
21:20dramat obyczajowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Echo serca 3 (39)
18:35serial obyczajowy
zdjęcieWzgórze nadziei
20:00melodramat
Polsat
Chłopaki do wzięcia (167)
od 17:50serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (168)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (558)
19:30serial komediowy
Shrek Forever
20:05film animowany
TVN
Kuchenne rewolucje (12)
18:00program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (27)
19:20program informacyjny
Sport
19:30magazyn sportowy
Pogoda
19:40magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Pretty Woman
20:00komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
od 17:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
18:10program rozrywkowy
zdjęcieKabaretowy Szał
19:00program rozrywkowy
Ślubna kapliczka
20:00film familijny
Wyśniona namiętność
21:50film obyczajowy
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (652)
18:00serial obyczajowy
Galileo (802)
19:00program popularnonaukowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (653)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (654)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Dwaj bracia
od 17:55film familijny
Galileo (221)
20:05program popularnonaukowy
WP
Tajemnica kodu Boga
18:10film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Siła i honor
od 17:50dramat obyczajowy
AXN
Niesamowity Spider-Man
od 17:25film przygodowy
2012
20:00film katastroficzny
CANAL+
zdjęcieWszyscy wiedzą
od 17:50film kryminalny
Premiera: Ukryta gra
20:00film sensacyjny
Diablo. Wyścig o wszystko
21:40film sensacyjny
CANAL+ 1
Gorący towar
od 16:50komedia kryminalna
Pisarze. Serial na krótko (10)
18:40serial komediowy
Wszyscy wiedzą
18:50film kryminalny
Premiera: Ukryta gra
21:00film sensacyjny
CANAL+ Family
X-Men: Mroczna Phoenix
od 17:40film SF
Też go kocham
19:30komedia romantyczna
Tajemnice Joan
21:05film biograficzny
CANAL+ Film
Premiera: Aktualności filmowe+
od 17:55magazyn filmowy
Cud
18:25komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Park jurajski
20:00film przygodowy
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (2)
od 17:45serial grozy
Strefa mroku (3)
18:20serial grozy
Strefa mroku (4)
19:15serial grozy
Pisarze. Serial na krótko (3)
19:55serial komediowy
zdjęcieMały Zgon (9)
20:00serial kryminalny
Mały Zgon (10)
21:00serial kryminalny
CBS Europa
Doktor Quinn
od 17:25film obyczajowy
Doktor Quinn: Serce na dłoni
19:15film obyczajowy
Zatańcz ze mną
21:00komedia romantyczna
HBO
Dora i Miasto Złota
od 16:25film przygodowy
Auta
18:10film animowany
HBO 2
Drużyna A
od 17:25komedia sensacyjna
Sztokholm
19:25komedia kryminalna
Escape room
21:00horror
HBO 3
Mayans M.C. (2/10)
od 17:15serial kryminalny
Fosse/Verdon (6/8)
18:30serial biograficzny
Wampiry: Dziedzictwo 2 (14)
19:15serial fantasy
Outsider (1/10)
20:00serial kryminalny
Outsider (2/10)
20:55serial kryminalny
Outsider (3/10)
21:50serial kryminalny
Kino Polska
Chce się żyć
od 17:45dramat obyczajowy
zdjęcieFacet (nie)potrzebny od zaraz
20:00komedia romantyczna
Trick
21:55komedia sensacyjna
Kino TV
Znachor
od 17:25dramat obyczajowy
Ludzie honoru
20:00dramat sensacyjny
Stopklatka
Szczęśliwy dzień
od 17:55komedia romantyczna
TNT
Starcie tytanów
od 17:20film fantasy
Gniew tytanów
19:25film przygodowy
Dragon
21:00dramat kryminalny

SPORTOWE

Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open 2019
od 17:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Dominic Thiem - Rafael Nadal
Tenis: Turniej US Open 2019
18:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Daniił Miedwiediew - Rafael Nadal
nSport+
Zostań w domu z Ekstraligą: Żużel: PGE Ekstraliga
od 16:00mecz: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław 17.09.2017
Boks: Gala w Nowym Jorku
18:55waga półśrednia: Danny Garcia - Iwan Redkacz
R1. Rezerwowy program żużlowy
20:00magazyn sportowy
"TADDY" Błażusiak
21:00reportaż
Zostań w domu z Ekstraligą: Żużel: PGE Ekstraliga
21:50mecz: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław 17.09.2017
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej Wimbledon
od 17:30mecz 2. rundy gry pojedynczej mężczyzn: Leonardo Mayer - Hubert Hurkacz 3.07.2019
TVP Sport
Sport w Polsce - sto lat historii
od 17:50film dokumentalny
Niekochani (2)
20:55film dokumentalny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii z sezonu 2018/2019
21:45mecz finałowy: FC Barcelona - Valencia CF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!