Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 2
Chłopiec z burzy
od 7:50film przygodowy
Złodziej w hotelu
9:40film kryminalny
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (11)
11:35widowisko
Polsat
Rio
od 7:35film animowany
Piotruś Królik
9:35film familijny
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
11:35film animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Telezakupy
9:15magazyn reklamowy
Muzyka
9:45program muzyczny
Stolik dla trojga (6)
10:00telenowela
Stolik dla trojga (7)
11:00telenowela
Cinghaj Park Narodowy (3)
11:55serial przyrodniczy
TV 4
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
od 7:00serial dokumentalny
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
8:50film animowany
Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi
9:20film animowany
Potwory kontra Obcy: Wielka ucieczka B.O.B.-a
9:35film animowany
Galileo (1054)
9:55program popularnonaukowy
Galileo (1055)
10:55program popularnonaukowy
Agent XXL
11:55komedia
TV 6
Dziś 13, jutro 30
od 7:45komedia romantyczna
Czym chata bogata!
9:50komedia
Barabasz (2-ost.)
11:45dramat historyczny
TV Puls
Niebo istnieje... naprawdę
od 7:05dramat obyczajowy
Skrzydełko czy nóżka
9:05komedia
Kapuśniaczek
11:25komedia
TVP Kultura
Wielkopiątkowe nabożeństwo luterańskie w Świdnicy
8:00program religijny
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Piłka
9:05serial animowany
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Pranie
9:15serial animowany
Tamte lata, tamte dni: Janusz Józefowicz
9:35magazyn kulturalny
Galeria sztuki na ekranie: Wielkanoc w sztuce, część 2
10:15serial dokumentalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
11:15serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (8)
11:55serial przygodowy
TVP Polonia
Śpiewajmy z Arką Alleluja
od 7:30widowisko
Życzenia wielkanocne od pary prezydenckiej
8:15magazyn publicystyczny
Magiczne drzewo
8:20film fantasy
WP
Morderstwa w Midsomer 8 (5)
od 7:00serial kryminalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (22)
9:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (23)
10:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (24)
10:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (25)
11:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Licho nie śpi
8:00film krótkometrażowy
Po miłości
8:15dramat obyczajowy
Premiera: Nazywam się Alfred Hitchcock
9:50film dokumentalny
AXN
MacGyver 4 (1)
od 7:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
8:50serial akcji
MacGyver 4 (3)
9:45serial akcji
MacGyver 4 (4)
10:40serial akcji
Cobra 11 (12)
11:35serial sensacyjny
CANAL+ 1
MTV Unplugged - Margaret
od 7:15koncert
Przypadek Jana Pampucha
8:20etiuda filmowa
Opiekun
8:40film obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
10:10komedia
Premiera: Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
11:45film familijny
CANAL+ Family
Siostry 2 (35)
8:05serial animowany
Siostry 2 (36)
8:15serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Bob Budowniczy: Megapojazdy
9:00film animowany
ABC gotowania - słodkości na Wielkanoc
10:30magazyn kulinarny
Dowborowa od nowa (4)
11:00serial dokumentalny
Dzień dobry, śniadanie 2: Śniadanie wielkanocne (1)
11:30magazyn kulinarny
CANAL+ Premium
Opiekun
od 7:40film obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
9:10komedia
Premiera: Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:45film familijny
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy: Raadość (6)
od 7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
The Office PL 3: Blue Monday (10)
9:00serial komediowy
The Office PL 3: Trzydziestka (11)
9:25serial komediowy
The Office PL 3: Walentynki (12)
9:50serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (5)
10:25serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
11:05serial kryminalny
Epic Drama
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
od 6:40film kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
8:40film kryminalny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
10:45film kryminalny
HBO 3
Między słowami
od 7:20komediodramat
Pełną parą
9:00komedia
Hacks: Falling (5)
10:30serial komediowy
Hacks: New Eyes (6)
11:00serial komediowy
East New York: We Didn't Start the Fire (13)
11:30serial kryminalny
Kino Polska
Szatan z siódmej klasy
od 7:45film przygodowy
Wiosna, panie sierżancie!
10:00komedia obyczajowa
Kino TV
Potop (1/2)
od 7:35film historyczny
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
10:45serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
11:40serial wojenny
Polsat Film
Byli sobie wynalazcy: Nasi przodkowie Chińczycy (1)
8:00serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Archimedes i Grecy (2)
8:35serial animowany
Babe, świnka z klasą
9:10film familijny
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
11:10film animowany
Stopklatka
Biblijne tajemnice (2)
od 7:25serial dokumentalny
Wojciech Cejrowski. Kura
8:25program rozrywkowy
Znachor
9:10dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Liga+
8:00magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
11:00serial dokumentalny
8 wspaniałych: Maria Sakkari (4/8)
11:45serial dokumentalny
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 6:00
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
8:15serial dokumentalny
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
9:00żużel
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 6:30mecz finałowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30kolarstwo
Monumental Cobbles
8:45magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
9:45kolarstwo
Eurosport 2
Monumental Cobbles
od 7:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
10:45mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 7:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Golf: Hero Indian Open
8:304. dzień
TVP Sport
Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Glasgow 2024
od 6:302. dzień
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata w biegach przełajowych - Belgrad 2024
9:00biegi kobiet i mężczyzn
Nieustępliwy - Waldemar Kikolski
9:55film dokumentalny
Gala The Best FIFA Awards 2023
10:35widowisko
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!